Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prorokuj :) BYć może w koncu sie doczekam pesa spelniajacego moje wymagania i nie oderwe sie od MLO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze 6 miesiecy poczekasz (stawiam na obsuwe w premierze konsoli i fifki).

Swoja droga, wiesz jak to jest z demówkami.. nie raz był ośli zachwyt a po miesiącu ogrywania fulla, gra w śmieciach.

Pewnie posparujemy w pesa 14tke, bo ciekawość okaże sie silniejsza i będzie co robić w oczekiwaniu na next gena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez wiem, ze polecisz jak "gupi" po Pro Evo :) Pytanie czy bedziesz grał dłużej jak 2 miesiące :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, fifa 13 to pierwsza piłka od 2009 roku, w którą gram tak długo. Może być ciężko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdziwia sie ci co pisza o 1600zl-1800zl za nowa konsole, bankowo ponad 2K bedzie trzeba sypnac, a za nowa gierke na PS4 pewnie kolo 260zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, jak dla mnie 3 tysie będzie trzeba wypluć na bank na dzień dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no cos Ty, przeciez 1600zl....... goora 1800zl bedzie kosztowac %-) a w UK to za darmo rozdaja ponoc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina, ze takie informacje po teoretycznie renomowanych portalach krążą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko do tego doliczyć trzeba transport oraz marżę. I tak oto otrzymujemy kwotę 2000-2500 zł :)

Coraz więcej sklepów online przy wyższych kwotach zakupu wysyła towar kurierem za free. Amazon już powyżej €25 do Anglii oraz Irlandii. Nie wiem jak w innych państwach, ale śmiem twierdzić, że podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc transport miałem na myśli hurtowe zamówienia do kraju :) Transport detaliczny to jest niewielki procent przy takiej wartości towaru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos mi sie wierzyć nie chce by PS4 kosztowało wiecej anizeliby 2000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie taniej niż 2400 zł, nie macie się co łudzić. Konsola tańsza niż smartphony w dniu premiery, dobry żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli cena bedzie kolo 2k to biore w dzien premiery - ale to napewno sie nie zdarzy, wiec pozostanie mi czekac az deko stanieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że 2000-2500 zł to nie będzie wygórowana cena i nie ma co narzekać bo sprzęt na lata będzie wart takich pieniędzy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższa rozdziałka, lepszy stadion (kibice, atmosfera), oświetlenie. Ale animacyjnie strasznie podobnie (jak nie tak samo) jak na PS3. Szczerze to bardziej mnie urzekł trailer Maddena niż Fify. Ale ok, jeśli będzie grywalna wersja na parkiecie (w wersji ignite) to na pewno wyciekną filmiki, wtedy się okaże. Na obecną chwilę PES pokazał większy progress, przynajmniej na tych szczątkowych urywkach.

PS. Żenująco żałośnie wyglądają koszulki (mówię o dolnej części koszulki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×