Skocz do zawartości
Żywy

Call of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Wrescie dorwalem idps i moge pograć w GHosta. Mój kompel bardzo nie lubi ghosta bo twierdzi ze szybko sie umiera. Mi gra sie fajnie o ile jest dobre polaczenie. Dzisiaj niestery jak zaczely sie lagi to juz nie chcialy puscic a tak pozatym gra w porzadku.

Moj net to 6/1 i nat otwarty.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo!

Ostatnio postanowiłem skorzystać z promocji w biedronce i nabyć CoD Ghosts. Ogarnalem sobie całego singla wraz z trofeami, a teraz przyszedł czas na multi. Moje pytanie zatem brzmi: Jest jeszcze ktoś chętny, kto chciałby wbić całe multi? Wiele czytałem na temat tych pucharków i ponoć bez ustawki cholernie cieżko jest to ogarnąć, a zależy mi na platynie. Mam 22 lata, aktualnie mam sporo wolnego czasu, hs posiadam, jednakże przez złamaną żuchwę nie potrafię za bardzo mówić. Chętnych proszę o wysyłanie zaproszeń: Kasperek1972. Na pewno sobie jakoś poradzimy. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pisze się ktoś na wbijanie trofeów w trybie Wyginięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Cały skład chcesz ustawić? Kiedy chciałbyś to robić?

(btw serwery są wspólne dla ps3 i ps4? Mam wersję ps3 ostatnio grałem na ps4 i widzę, że profil postaci przeszedł, ciekawe czy jak teraz puszcze na trójce to będą zachowane postępy z czwórki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho, siema bro. Ile to już lat minęło od Naszej ostatniej ustawki?
Pasują mi wieczory, niemal każdego dnia, do tego dłuższa sesja np. z soboty na niedzielę.
Swoją drogą - nie dałoby się rady zrobić tego we dwójkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Assasin Creed się ustawialiśmy dobrze pamiętam? :-)

Możemy spróbować we 2 z dobieranymi randomami. Dam jeszcze znać czy dziś da radę (jutro odpada, nie będzie mnie w domu).

Chcesz zaliczyć wszystkie pucharki czy jakiś konkretny? (osobiście nie zależy mi na żadnym, ale jesli już coś wpadnie to może będę miał motywacje żeby wbić platynę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak, to był chyba Assassin. Pamiętam z tej sesji jeden tekst "Gdzie jest doktor? Ku%wa, gdzie jest doktor?!".
Tak się składa, że powoli kończę trofea w singlu i interesuje mnie wszystko z multi. Nie odpalałem nawet tego trybu Wyginięcie, ale podobno wygląda jak tryb Zombie z wcześniejszych CoD'ów.
Jeśli jutro będę miał pracującą sobotę, to dzisiaj mogę pograć tak wstępnie, obadać tryb, no a na późniejsze sesje będziemy się zgadywać.
Odezwałem się na Skajpaju, o ile nie zmieniałaś konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, Skype ten sam (nadal mam Cię w kontaktach).

Przy ustawce chcesz jechać via Skype czy hs?

Też za dużo nie grałem w ten tryb, ale jak juz pisałem - wpadną pucharki multi, to będzie motywacja żeby calakowac singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa i jeszcze raz lipa, chętnie wymieniłbym na BO2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×