Skocz do zawartości
Żywy

Call of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Da się wbić, o ile będziesz miał szczęście i ciągle będziesz trafiał na ludzi spawnujących się przed Tobą. Wczoraj dałem sobie spokój z grą po dwóch meczach - w jednym gość nabił wynik 60:0 na jednej z najmniejszych mapek (Prison Break) kampiąc na samym środku, a zajść się go nie dało, bo reszta drużyny otoczyła go wianuszkiem. Zresztą Ghost nagradza kamperstwo o czym sam się przekonałem już nie raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z numinexem co do multi. Moje problemy z netem (mam radiowy) tu są jeszcze bardziej odczuwalne. Co chwilę cofa mnie o sekundę (kilka metrów). Biegnę, skręcam w drzwi i walę łbem w ścianę - mega frustracja. Albo na kilcamie widać jak gostek ",mnie przytrzymał" - widać jak przebieram nogami w miejscu i zabija. Czyli na swojej konsoli powinienem mu uciec ale net powoduje mój zgon. Czy to ja laguje czy ten gostek? Na BO2 nie było to aż tak chamsko jak tutaj odczuwalne.

Ale Extinction jest meeeega miodne. Żaden tryb hordy na COD tak mi sie nie podobał jak ten. To że mozna zakończyć (jeszcze mi sie nie udało) strasznie wciąga. Doszedłem do krateru ale zgineliśmy przy ostatnim gnieździe. Szkoda że nie działa zapraszanie przyjaciół do party na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem z grą bity tydzień, więc czas podsumować całość.

 

Singiel - zawodzi na całej linii. To pierwszy CoD w historii, który mnie tak wynudził i absolutnie nie wciągnął. Nie dość, że jest mega-odtwórczo, to jednocześnie bez żadnego polotu, fantazji, czy emocji. Twist w którym

dowiadujemy się, że ojciec braci należy do Duchów

jest wykonany i zagrany tak, że może konkurować jedynie z dramatyzmem Klanu. Poprzednie kampanie kończyłem jednym tchem, do tej podchodziłem już pięć razy... i nadal nie skończyłem.

 

Multi - nie wiem co powiedzieć. Nie wiem po prostu; ani jak to oceniać, ani jak w to grać. 90% meczy to kampfest, na każdym trybie. Lag compensation jest na takim samym poziomie jak w BO2, ale jeszcze bardziej odczuwalny z racji, że normalnie ginie się od dwóch kul. Osoby z Acti mówiące wcześniej o dedykach powinny się spalić ze wstydu, albo przeprosić za kłamanie w żywe oczy. Nawet przed meczami jak byk widać komunikat "Wybieranie hosta".

 

Po uj było wrzucać do tej gry tak wielkie mapy, skoro bieganie po nich, szukanie ścieżek, zachodzenie z flanki itd nie ma w ogóle sensu? Mimo rozmiarów map często nie da się przebiec pół metra, by nie dostać w plecy od kampera.

 

Tym samym ilość i różnorodność broni nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę, bo praktycznie ze wszystkiego strzela się tak samo - SMG i karabiny zabijają 1-2 strzałami, więc jedyną różnicę może robić tu rozrzut. Shotguny to też one-shot-kille, ale grać nimi da się chyba tylko na jednej mapie.

 

Zdarzają się fajne mecze, ale ogólnie jest frustrująco, męcząco i czasem NUDNO - co to za CoD, gdzie często biega się 10 minut po mapie nie mogąc nikogo znaleźć? Ostatecznie i tak ktoś "znajduje" Ciebie wcześniej - przebiegasz przez pokój i dostajesz serię od gościa klęczącego w kącie.

 

Jeszcze żaden CoD mnie tak nie wymęczył i do siebie nie zniechęcił, jak Ghost. Czasem aż się człowiek zastanawia, czy to z nim jest coś nie tak, czy to gra rzeczywiście jest tak niedorobiona.

Niestety, mam podobne zdanie co do multi. Pierwsza część która mnie tak do siebie zniechęciła. Mam nadzieję że zrównoważą grę osłabiając bronie a w dlc dając same mniejsze mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni się zdecydować na jedno konkretne podejście. Bo jeśli chcieli duże mapy, z masą skrótów, ścieżek i interaktywnych pierdół, mimo wszystko zachęcających do kombinowania i biegania, to jednocześnie nie powinni zwiększać i tak już kosmicznego dmg broni. W obecnej sytuacji kampa jest jedynym sensownym rozwiązaniem.

 

Jeśli jednak chcieli jeszcze bardziej zwiększyć dynamikę, to powinni zostać przy miejscówkach w stylu MW3, albo BO2.

 

W Ghost grałoby się znośnie, gdyby tempo było takie, jak w pierwszym Black Ops. Przynajmniej byłby czas, żeby się obrócić, lub uciec, gdy dostajemy serię od kampera w kącie. A tak? Czasami nawet nie pokazuje nam obrażeń, tylko w ułamku sekundy widzimy czerwony ekran i zastanawiamy się, czy ktoś nas zastrzelił, czy może trafił piorun.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie kampanię. Nie powiem - nudna, a w dodatku krótsza wg. mnie niż coop w FC3. Multiplayer jest świetny. Nie zauważyłem lagów, zmiany hosta, ani nic.

Urzekła mnie jedynie ta mapa - Octane. Zupełnie nie rozumiem na TEJ mapce jak działa respawn graczy. Przeciwnicy lub moi mają respawn zaraz za plecami przeciwnika/moimi. Tylko na tej mapce denerwuje mnie multi. Nie patrząc na tryb - na tej mapce RESP to tragedia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie patrząc na tryb - na tej mapce RESP to tragedia!

Nie tylko na tej. To samo jest na olbrzymich Stone Haven, Overlord, Stormfront i Whiteout. Na Octane jest to bardziej widoczne z powodu jej rozmiaru, ale i tak przy takiej wielkości i architekturze powinno się na tych mapach spawnować 30 graczy na raz, bez wpadania sobie nawzajem na plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych mi się bardzo przyjemnie gra ;)  Fakt, CoD zawsze miał małe mapy... teraz duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem dodatek free fall i zainstalowałem mimo to jak chce dołączyć do tej mapy wyświetla komunikat że mapa nie zainstalowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dodatek dla odpowiedniej wersji gry? Przy wcześniejszych DLC było tak, że ze Sklepu można było pobrać kilka wersji (dla różnych numerów BLES) i należało wybrać ten, odpowiadający posiadanemu przez nas wydaniu.

 

Pytam, bo nie wiem jak jest z Free Fall.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Dodatek nie był przecież na płycie, tylko go ściągnąłeś ze Store po wpisaniu kodu ;) I właśnie z reguły po wpisaniu kodu/kupieniu DLC, a przed samym pobraniem, była zawsze możliwość wybrania jednej z wersji dla poszczególnych wydań gry (np. polskiej, niemieckiej, itd). Tak było ze wszystkimi dotychczasowymi dodatkami do serii, dlatego też pytam, czy i z Free Fall nie jest podobnie. Sprawdź w plikach do pobrania, czy nie ma czasem innych wersji do zassania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była tylko jedna do pobrania - jak chciał bym stworzyć swoją gre to mapka jest do wybrania ale w czasie rozgrywki jeszcze na nią nie trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była tylko jedna do pobrania - jak chciał bym stworzyć swoją gre to mapka jest do wybrania ale w czasie rozgrywki jeszcze na nią nie trafiłem.

To dlatego, że Free Fall występuje tylko na jednej playliście - Ghosts Moshpit. Miks różnych trybów gry tylko na tej jednej mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie zagrac na tej mapie ale musiałem wybrać tryb :Kocioł duchów" jest do tej wersji jakiś licznik statystyk jak było elite  bo nie widze nic takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pożyczyłęm i ja dzisiaj Ghosta od kolegi zeby z ciekawości zobaczyc multi. ostatniego CoDa w jakiego grałem i gram jest BO1 i uwazam ze jest zajebisty.

po tylu latach przerwy postanowilem zobaczyc w jakim kierunku poszla seria cod. po 2 godzinach on-line duzo jeszcze nie mozna powiedziec. napewno na + jest system perków, dodatków itp zwiazanych z customizacja postaci. sporo tego jest w porównaniu do BO. co do samej gry to narazie przeszkadzaja mi dwie rzeczy. pierwsza z nich to mapy: sa duze i jestem w szoku ile oni tam rzeczy najebali. wszedzie cos stoi, prawie zero otwartych przestrzeni. jak nie samochód, to smietnik, jakies takturowe gówna itp. masakra. no druga rzecz to cos jest nie tak. nie wiem czy chodzi o jakis lag compension, ale  podczas gry ma dziwne jazdy. raz wpadam na gości i jade ich bez problemu, by po 3 minutach znowu wpasc na podobna sytuacje, zaczac pierwszy strzelac i ginac nie wiadomo czemu. WTF?ogolnie dobrze ze pożyczylem bo naprawde chyba szkoda kasy. pogram jeszcze kilka dni i byc moze zmienie zdanie. mam nadzieje ze w przyszłym roku Treyach( czy jak to sie pisze) wyda dobrego COD z mysla o next genach, który bedzie rownie dobry co BO....

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napewno na + jest system perków, dodatków itp zwiazanych z customizacja postaci.

Więc warto żebyś wiedział, ze system ten wprowadziło właśnie Treyarch w Black Ops 2 ;) Tak, doszło do tego, że IW wzorują się na Treyarch.

 

nie wiem czy chodzi o jakis lag compension

Tak, o to niestety chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydali świąteczny pakiet zmian ale coś ni idzie pobrać, aha i była wczoraj aktualizacja ale nie wiem co poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie w tej grze denerwuje multi i nie zagram w tą grę ani minuty dłużej. Miałem ją na PS3 tydzień czasu i o tydzien za długo. Po pierwsze, co to za jakieś wykupywanie za punkciki. Cała radocha w MW to było awansowanie i zdobywanie nowych rodzajów uzbrojenia. To samo tyczy się dodatków do broni. Każdy nowy celownik czy uchwyt to było granie jedną bronią ileś tam czasu, a tutaj? Po prostu porażka. Nie wiem jak tutaj rozwiązali sprawę serwerów, ale na PS3 standard. Jesteś hostem=jesteś kiler. No i ostatnia niedogodność to ta że nie mam mojego ulubionego stingerka którym mógł bym wkurzać tych rypanych kamperów którzy z taką cierpliwością wykampili sobie śmigłowiec:) Tutaj muszę odblokować perka z tą pochlastaną wyrzutnią i wtedy można poszaleć, ale czemu jakieś cudaczenie z dwoma pociskami, nie mogli dać chociaż normalnie wyrzutni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień prawie serwer nie działa co za porażka.

Grałem dziś po południu łącznie tak ze trzy czy cztery godziny bez żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tygodniu grania napisze, że gra jest ok.po poznaniu mapek itp zaczynaja wpadac coraz lepsze wyniki i zarazem fun z gry. jak Acti faktycznie zdecyduje sie na poprawki o których mówi Ali

http://www.youtube.com/watch?v=GV4MU46gooY&feature=c4-overview&list=UUYVinkwSX7szARULgYpvhLw

to tytuł obowiązkowy na PS4...

pzdr

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć szukam ekipy do tego nowego trybu ktoś chętny do wbicja wszystkich pucharków z tego trybu zapraszać na ps3 nick Lukash_PL1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże ktoś 2 osób brakuje. ustawka w niedziele o 20 na wszystkie pucharki do tego trybu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×