Skocz do zawartości
Patricko

The Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta gra ma wbudowany tempomat ? 

Co oznacza mala, swiecaca blyskawica tuz nad predkosciomierzem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, antyfutbol napisał:

Czy ta gra ma wbudowany tempomat ? 

Co oznacza mala, swiecaca blyskawica tuz nad predkosciomierzem ?

 

http://www.pssite.com/upload/editor/images/The Crew™_20151123203358.jpg

 

O ta mala blyskawice ktora widac na tym screenie Tobie chodzi? na prawo masz waski pasek wiec jest to pasek nitro blyskawica sugeruje  jego max poziom.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę za grosze, dałem jej szansę po marnej becie... Niestety, potężne kupsko ta gra, sterowanie nędza, na mapie milion znaczków, z czego połowa to dodatki... Fabuła tak drętwa, że lepiej to pominąć milczeniem.

Wszystko przeżyje, ale sterownie to jest masakra czaszki, tak słabego nie było jeszcze w żadnej samochodówce jak gram, a grałem w wiele paździerzy...

 

Gra ląduje czym prędzej na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag... mimo, ze na dysku oraz w pudle na ps4 30 gier i "nie ma w co grac" to zainteresowales mnie the crew : ) u ruskich bieda ale pudelko za 5 dyszek? czemu nie

btw. nadal twierdze, ze trailer gry zalicza sie do czolowki trailerow ever. Cos pieknego :)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SkibaPL napisał:

Mag... mimo, ze na dysku oraz w pudle na ps4 30 gier i "nie ma w co grac" to zainteresowales mnie the crew : ) u ruskich bieda ale pudelko za 5 dyszek? czemu nie

btw. nadal twierdze, ze trailer gry zalicza sie do czolowki trailerow ever. Cos pieknego :)

 

Skiba - tylko FH3 serio jesli masz sprzet ktory to pociagnie to nie patrz nawet na the crew (ktore to juz podstawke darmo dawali na PC). 

Jesli chodzi o the crew to powiem tak jesli brac to tylko albo kompletna albo chociaz Wild Run edt. Niestety tutaj uzywki nie wchodza w gre bo UBI to uje niemyte ktore mimo iz dodatek jest na plycie daja jednorazowy kod aktywacyjny. 

 

Ja tam bawilem sie dosc dobrze (ale ze mnie to specyficzny gracz :P) niemniej to cale MMO mnie odrzuca - levelowanie wozow to grind przez ktory przeszedlem raz i wiecej juz mi sie nie chcialo. 

 

Moja rada - jesli nie ograles jest chyba godzinny trial. Zobacz czy podejdzie, zanim nie zainwestujesz nawet 25pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tą grę przy premierze i sterowanie było spoko. Za jakiś czas kupiłem dodatek the run i ściągnąłem aktualki i nigdy nie grałem w grę z gorszym sterowanie. Wydaje mi się, że jakiś patch coś popsuł i non stop pływało mi auto i do tego jakby był wysoki input lag. Dodam, że po pograniu chwilę czasem sterowanie ulegało nagłej zmianie. Wydaje mi się, że oni po namowie graczy chcieli je nieco ulepszyć co im nie wyszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×