Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Pobrać będzie można od 6.03.2016

20160228173700.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem level DZ nie ma wpływu na nic innego oprócz kupowania broni? Poziom mobków jest dopasowany do levelu z PvE, tak samo jak dobieranie graczy w bracketach. Mam tylko nadzieję, że brackety będą z bardziej płynnym przejściem, 1-7, 5-11, 8-15 a nie jak w becie 1-7 a następny 8+. Różnica jednego poziomu i już rozbija drużynę.

A propos rozpoczynania DZ z nabitym wysokim levelem PvE - po prostu od samego początku będzie szybciej leciał exp DZ bo mobki będą pod level PvE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinno być tak. Nie ma znaczenia jaki masz poziom PvE. Jeśli grałeś sam to wchodząc do DZ trafiasz do środowiska lvl takich jak ty. Ale jeśli jesteście w drużynie PvE to powinniście wejść do DZ razem niezależnie od tego kto jaki ma poziom. Czyli np.: Gracz A (30lvl), Gracz B (24lvl), Gracz C (28lvl), Gracz D (11lvl) wszyscy trafiają na ten sam serwer przeznaczony dla graczy z lvl 30. Ale jak będzie tego nikt nie wie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Edumnt jak to nie wiesz, przecież grałeś w bete... Jak wrzucisz 11  i 30 lvl do jednego bracketu to ten z 11 ma przesrane i nie pogra sobie bo bedzie co chwile ginal. Mobek go ubije na szota a co dopiero inni gracze

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany1987

...odpuść. Nie warto.

...Edmunt ewidentnie żyje w swoim świecie. albo ma dobrego dilera.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż Edmunt zacznie narzekać, że przeznaczony do gry w kooperacji The Division wymaga połączenia z Internetem.... a nie, czekaj 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W becie DZ było podzielone na levele. 5 do 7 i 8 do 10 jak się nie mylę :) Weszliśmy z drużyną do DZ . Trzech miało 7 lvl i jeden 8 lvl. Tego z 8 dało na inny server choć cały czas byliśmy w drużynie. I na pewno w pełnej wersji tak będzie.

LG G3 3/32

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę w tym domysłów trochę o tym o czym nie wiedziałem a będzie w pełnej wersji. A ja mam do was panowie pytanie trochę z innego tematu "podobno" The division ma coś wspólnego z Destiny i właśnie odnośnie tej gry mam pytanie z racji ze uwielbiam proste tryby deadmatch czy w/w tryby od początku były w Destiny? Jeśli nie to po jakim czasie od premiery je dodali. Liczę że w The Division szybko je wprowadza.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przechadzka i walka na moście będzie epicka mmmmrrr  :biggrin:

 

the-division3.jpg

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musza wprowadzic dodatkowe tryby dlatego ze nie kazdy ma ekipe do grania a tu bez niej bedziesz tepiony w cyganskich solowach:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przechadzka i walka na moście będzie epicka mmmmrrr  :biggrin:

 

the-division3.jpg

Mam nadzieję, że dadzą opcję przejścia przez Brooklyn Bridge, byłoby mega klimatycznie ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę w tym domysłów trochę o tym o czym nie wiedziałem a będzie w pełnej wersji. A ja mam do was panowie pytanie trochę z innego tematu "podobno" The division ma coś wspólnego z Destiny i właśnie odnośnie tej gry mam pytanie z racji ze uwielbiam proste tryby deadmatch czy w/w tryby od początku były w Destiny? Jeśli nie to po jakim czasie od premiery je dodali. Liczę że w The Division szybko je wprowadza.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

W destiny od samego początku były tryby Pvp. Miały być raczej klasycznymi trybami jakich pełno od lat w shooterach. Division na razie chce być oryginalne i inne od Destiny (chociaż i tak jest mega podobne) więc nie liczyłbym na typowe mecze. Może jeżeli społeczność będzie krzyczeć, że chce deathmatche na zamkniętych arenach to za jakiś czas się pjawią, ale póki co...

 

Co się tyczy Mundtka, to jest to chyba jedyna osoba na forum, która wręcz krzyczy jak bardzo Division jest zajebiste i jak to będzie naparzane jednocześnie nieznającą podstawowych informacji o grze (pomimo, że pojawiają się wielokrotnie) i wykazującą się swoistą ignorancją wobec tego tytułu. Przynajmniej takie mam wrażenie.

 

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie DZ było podzielone na levele. 5 do 7 i 8 do 10 jak się nie mylę :) Weszliśmy z drużyną do DZ . Trzech miało 7 lvl i jeden 8 lvl. Tego z 8 dało na inny server choć cały czas byliśmy w drużynie. I na pewno w pełnej wersji tak będzie.

LG G3 3/32

Na pewno, to się mylisz - nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Ja nie miałem problemu z graniem w DZ z ekipą, w której był lvl 7 i 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie ,nie mylę się. Przynajmniej jeżeli chodzi o lvl 7 i 8. Musieliśmy podgonić lvl do 8 (oczywiście chodzi o ten lvl z PvE) żeby razem grać w DZ.

LG G3 3/32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie ,nie mylę się. Przynajmniej jeżeli chodzi o lvl 7 i 8. Musieliśmy podgonić lvl do 8 (oczywiście chodzi o ten lvl z PvE) żeby razem grać w DZ.

LG G3 3/32

W closed faktycznie nie było możliwości zagrania 7lvlowa postacią w brakecie 8-8. Natomiast w open becie mi się ta sztuka udała. Miałem 6 lvl i biegalem że znajomymi na 8 lvlu po brakecie 8-8.

Do now know how, ale jakoś to się udało zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Możliwe.

My od razu w open becie lecieliśmu na 8 lvl.

Zobaczymy jak będzie w final becie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera tuz tuz, wiec lets gear up.

Ktos uzywa sprzetu kontrolfreek? stickow/gripow? Jesli tak, to jakich? Zastanawiam sie tak na prawde na vortexami albo galaxy w tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak ktos bedzie sprowadzal vortexy z USA (w necie sa czesto kody rabatowe na kontrolfreeki) to sie pisze na jeden komplet.

@Edmunt co myslisz o vortexach?

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz kod to zamowimy ;) ja mysle o dwoch parach na dwa pady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak ktos bedzie sprowadzal vortexy z USA (w necie sa czesto kody rabatowe na kontrolfreeki) to sie pisze na jeden komplet.

@Edmunt co myslisz o vortexach?

bigfoltz - 10%

XGN - 10%

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na allegro, 90 zeta

Kolorystycznie do division pasują

A jak to wychodzi cenowo kupione za miedzą?

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×