Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ja biore golda na premiere. Beta wypadła naprawde dobrze więc w pełnej wersji będzie tak samo albo lepiej wiec mimo, że to ubi to jestem spokojny. Poza tym UBI to tylko marka głównego wydawcy a tymczasem grupa odpowiedzialna za gre tylko dla nich pracuje.

P.s. To tak jakby oceniać gry DICE przez pryzmat EA.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z filmów YT wynika, że na 26 level trzeba mieć 290 000 expa. Wiadomo w zależności od grania dla kogoś kto przysiądzie cały weekend to pewnie 5 dni dla innego 2 tygodnie itd. 

Tylko mnie zastanawia jedna rzecz: jeśli serwer jest dobierany w zależności od lvl PVE to znaczy, że nie będzie nam dane pograć z kolegami którzy zakupią grę np. miesiąc po premierze ? No bo załóżmy, że robię lvl 27-30 i chcę pograć z kumplem na DZ który dopiero kupił grę i ma lvl 5.

 

P.S. gdzieś czytałem na zagranicznym forach , że jednym z achivmentów do zdobycia platyny będzie przejście wszystkie misji z kampanii na poziomie trudności HARD mając 30 lvl postaci, więc nawet jak ktoś nie będzie miał z kim pograć ze znajomych i dla niego strefa DZ będzie niegrywalna to i tak w singlu będzie co robić jeśli kogoś platyna interesuje

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie wydaje logiczne.

W becie biegali ludzie majacy po 5k hp, na filmikach pokazujacych endgame ludzie maja po 40k hp.
Na bank Ty nie wejdziesz postacia high lvl do low lvl bracketu, w druga strone to moze dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no własnie dobrze, żeby działało w drugą stronę. To jest fun takich gier, że ryzykujesz na low lvl idziesz na większe, dzięki czemu szybciej expisz. 

Ale jeśli breckety będą niedostępne to znaczy, że jak będę miał lvl 25 to nie pogram w ogóle w dzielnicy 5-8 ? To by nie miało sensu bo wtedy gra stanie się strasznie mała. Planując grać w tą grę tygodniami kiedy znudzi Ci się bieganie po jednym breckecie przez zakaz wejścia do drugiego ? 

Jak dla mnie to wejść będzie można, boty będą biegać ale ludzi nie spotkasz z taki niskim poziomem. 

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brackety w DZ nie maja nic wspolnego z dzielnicami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A no to wszystko jasne, czyli podana maksymalna ilość graczy na serwer 24 dotyczy całej mapy DZ ? Bo jeśli tak to rozgrywka drużynowa zapowiada się dość dobrze. Z jednej strony drużyna atakuje botów, z drugiej przyczajona inna drużyna czeka, aż ta pierwsza utraci trochę zdrowia, apteczek, amunicji itp aby zaatakować :)

A na dobrym hedsecie ta gra brzmi mega dobrze aż człowiek chce się przyczaić na dachu i nasłuchiwać odgłosów walk z innych dzielnic :)

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie można to wydawca ma wpływ na termin wydania, na jakość (to on inwestuje kasę), ostatnie premiery bfow i moh nie obyły się bez większych problemów, dopiero hardline i battlefront byly ok pod względem technicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A no to wszystko jasne, czyli podana maksymalna ilość graczy na serwer 24 dotyczy całej mapy DZ ?

Raczej watpie. Cale DZ bedzie zbyt duze(w becie byla tylko 1/4 docelowej powierzchni). Przy 24 graczach ciezko byloby na kogos trafic

 

Wyadaje mi sie ze bedzie 24 graczy na bracket i w DZ bedzie kilka bracketow

 

 

Szkoda ze nie bedzie noobkow mozna trafic z niskimi levelami,czasami fajnie sie odstresowac i zrobic wynik 50-0 :)Chodzi mi o inne gry,choc wiadomo tacy sa dobrzy na rozgrzewke.

 

To by nie mialo sensu. Koles by wpakowal  w ciebie kilka magazynkow po czym bys go ubil na hita

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie bedzie noobkow mozna trafic z niskimi levelami,czasami fajnie sie odstresowac i zrobic wynik 50-0 :)Chodzi mi o inne gry,choc wiadomo tacy sa dobrzy na rozgrzewke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że 24 graczy w Dark Zone będzie na 1 strefę DZ, a mamy ich tam 6.
W becie miałem przyjemność gonić grupę Rougów, którzy biegli dosłownie przede mną - i w momencie gdy przechodzili ze strefy DZ01 na DZ02 na chwilę zniknęły ich znaczniki na radarze, ja w tym momencie byłem jeszcze w DZ01, ale fizycznie ich cały czas widziałem, także stawiam że to właśnie będzie tak, że 24 graczy na 1 strefę DZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...a w okolicach 5-8 marca zacznie się tutaj: "już mi wysłano, jutro kurier, wieczorem idę do paczkomatu, dzisiaj uciekam z pracy, żeby kupić, miałem zaparcia ale zaraz kupuję, zjadłem ziemniaki, surówkę i schabowego i mi też grę wysłali, ciekawe czy odbiorę o 17ej czy 17.30..."    :whistling: 

Edytowane przez Tomi915
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a w okolicach 5-8 marca zacznie się tutaj: "już mi wysłano, jutro kurier, wieczorem idę do paczkomatu, dzisiaj uciekam z pracy, żeby kupić, miałem zaparcia ale zaraz kupuję, zjadłem ziemniaki, surówkę i schabowego i mi też grę wysłali, ciekawe czy odbiorę o 17ej czy 17.30..."    :whistling: 

No i co z tego? Taki urok bardziej popularnych produkcji, ze ludzie sie spinają zeby dorwać gre jak najszybciej. Potrwa 2-3 dni i sie skonczy. Poza tym Ci co juz gre dostaną, zaczną sie dzielić wrażeniami co jest akurat bardzo przydatne dla niezdecydowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Stawiam że 24 graczy w Dark Zone będzie na 1 strefę DZ, a mamy ich tam 6.

W becie miałem przyjemność gonić grupę Rougów, którzy biegli dosłownie przede mną - i w momencie gdy przechodzili ze strefy DZ01 na DZ02 na chwilę zniknęły ich znaczniki na radarze, ja w tym momencie byłem jeszcze w DZ01, ale fizycznie ich cały czas widziałem, także stawiam że to właśnie będzie tak, że 24 graczy na 1 strefę DZ.

yyy... ale, że jak? Jesteś w DZ1, gonisz typa do DZ 2 i on znika bo był akurat tą 24tą osobą w tej strefie a Ty trafiasz do innej? Jakoś się to nie trzyma kupy.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a w okolicach 5-8 marca zacznie się tutaj: "już mi wysłano, jutro kurier, wieczorem idę do paczkomatu, dzisiaj uciekam z pracy, żeby kupić, miałem zaparcia ale zaraz kupuję, zjadłem ziemniaki, surówkę i schabowego i mi też grę wysłali, ciekawe czy odbiorę o 17ej czy 17.30..."    :whistling: 

Wlasnie zrobilem pre-ordera na cyfrowke Golda. Weekend u rodzicow, wiec na obiad standardowo: ziemniaki, mielony i buraki.

Mama zaszalala bo jakas fajna zielone herbate w lidlu upolowala.

Myslicie, ze bedzie mozna sciagnac juz w tym tygodniu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej watpie. Cale DZ bedzie zbyt duze(w becie byla tylko 1/4 docelowej powierzchni). Przy 24 graczach ciezko byloby na kogos trafic

 

Wyadaje mi sie ze bedzie 24 graczy na bracket i w DZ bedzie kilka bracketow

 

 
 

 

Pytanie kilka oznacz ile, wydaje mi się, że graczy było właśnie mniej więcej 24 na całe dostępne DZ w becie, teraz w DZ będzie większy teren ale chyba adekwatny do toczenia bitew drużynowych. Mi się wydaje, że będzie kilka brecketów o różnych poziomach, ale na zasadzie, że jeśli wejdziemy do niższego poziomu to high lvl nie będzie mógł zaatakować low lvl i odwrotnie. Dziwne jest to, że do końca nikt nie wiem jak to będzie a UBI nie chce nic na ten temat powiedzieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, że jeśli wejdziemy do niższego poziomu to high lvl nie będzie mógł zaatakować low lvl i odwrotnie.  

Nie wejdziesz do nizszego, ani do wyzszego bracketu od tego ktory jest przewidziany dla Twojego lvl.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No coz, wtedy bede gral sam ze soba =] Do ps wroce jak bedzie na niej Halo , buhehe.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że to 24 graczy będzie dla danego bracketu levelowego  anie dla obszaru DZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmijmy hipotetycznie taką sytuacje, że gram PvE i uzyskuje 30 lvl. Ale w DZ jeszcze nigdy nie byłem. Podczas gry w PvE moja postać uzyskała: 40k DPS; 60k health oraz 25k skill.

Postanawiam wejść do DZ. Próbuje wejść tą samą bramą która była dostępna w becie. I co się dzieje?

 

a.) Gra mnie nie wpuszcza do tej strefy bo mam za wysokie staty i musze szukać innej bramy?

b.) Wchodzę wybraną bramą ale wychodzę w zupełnie innym rejonie DZ odpowiednim do lvl postaci?

Czy o co chodzi? To po cholerę jest dodatkowy fioletowy pasek postępu w DZ skoro mamy być przydzielani według PvE..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy... ale, że jak? Jesteś w DZ1, gonisz typa do DZ 2 i on znika bo był akurat tą 24tą osobą w tej strefie a Ty trafiasz do innej? Jakoś się to nie trzyma kupy.

Nie. Napisałem że są cały czas widoczni fizycznie, ale w momencie gdy przechodzili między strefami zniknęli na chwilę z radaru. Więc albo zwyczajny błąd, albo coś wtedy w locie się dzieje i łączy nas już z inną grupą graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wchodzisz do DZ tam gdzie chcesz ale będziesz na serwerze z ludzmi, którzy są na podobnym poziomie.

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F

 

Przyjmijmy hipotetycznie taką sytuacje, że gram PvE i uzyskuje 30 lvl. Ale w DZ jeszcze nigdy nie byłem. Podczas gry w PvE moja postać uzyskała: 40k DPS; 60k health oraz 25k skill.

Postanawiam wejść do DZ. Próbuje wejść tą samą bramą która była dostępna w becie. I co się dzieje?

 

a.) Gra mnie nie wpuszcza do tej strefy bo mam za wysokie staty i musze szukać innej bramy?

b.) Wchodzę wybraną bramą ale wychodzę w zupełnie innym rejonie DZ odpowiednim do lvl postaci?

Czy o co chodzi? To po cholerę jest dodatkowy fioletowy pasek postępu w DZ skoro mamy być przydzielani według PvE..??

 Wejście do DZ zawsze jest to samo, po prostu gra przydzieli Cie do graczy na Twoim poziomie...

 

Fioletowy pasek odpowiada Twojemu postępowi w DZ i pozwala na odblokowanie lepszych broni i wyposażenia, zapewne duże lepszego dla analogicznego lvl z singla. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmijmy hipotetycznie taką sytuacje, że gram PvE i uzyskuje 30 lvl. Ale w DZ jeszcze nigdy nie byłem. Podczas gry w PvE moja postać uzyskała: 40k DPS; 60k health oraz 25k skill.

Postanawiam wejść do DZ. Próbuje wejść tą samą bramą która była dostępna w becie. I co się dzieje?

 

a.) Gra mnie nie wpuszcza do tej strefy bo mam za wysokie staty i musze szukać innej bramy?

b.) Wchodzę wybraną bramą ale wychodzę w zupełnie innym rejonie DZ odpowiednim do lvl postaci?

Czy o co chodzi? To po cholerę jest dodatkowy fioletowy pasek postępu w DZ skoro mamy być przydzielani według PvE..??

Wchodzisz na ten region na który wszedłeś tylko łączy cię z ludźmi na tym samym przedziale poziomu co Ty. 

CcJcJykWEAAqss1.jpg

 

...ale brzydkie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×