Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ja płaciłem jeszcze w promocji, po 89 zł.(za zdrapkę 100 zł). I do tego 2 kody z allegro po 20

W sumie wyszło 316 zł.

Przyznaję, kisiłem kasę w portfelu na PSS dobre pół roku.

Te dodatki to przypadkowo odkryłem że są zainstalowane

N6 & TT

Ok po wejściu w bibliotece na preordera jest zakładka "moje dodatki" i tam faktycznie pokazuje mi "zainstalowano", w pobranych na Ps4 nie mam i dlatego się dziwiłem ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos probowal sie moze bawic zmiana lokalizacji konta, zeby mozna bylo wczesniej gre pobrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli plytka wychodzi 40 zl mniej niz cyfrowka,nice:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że incursions to będzie odpowiednik strików z Destiny. Całkiem spoko.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli plytka wychodzi 40 zl mniej niz cyfrowka,nice:)

Chyba, ze masz ziomka i weźmiesz na pół ;) wtedy cyfra za 200 ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w bete więc biorę w ciemno - ciekawe conz tego wyjdzie. Nie mastawiam się na mega grafikę bo ta sporo odbiega od wersji na PC ale oby klimat był super i oby grało się fajnie ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając wybór między płytą 359zł a cyfrakiem z pss 400zł wolałbym mimo wszystko cyfraka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając wybór między płytą 359zł a cyfrakiem z pss 400zł wolałbym mimo wszystko cyfraka :biggrin:

 

Pudełko lepsiejsze.

Chociaż za taka kwotę, to ja mam Kolekcjonerkę na PC.

 

Ja sam się waham, czy kupić podstawkę za 140zł, a niektórzy widzę z full pakietem za 400zł cisną. Liczę na jakiegoś hardcora, który szybko wbije maksymalny poziom i powie jak end game wygląda oraz na ile wystarcza podstawka, wtedy zdecyduję :)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie ograłem bety ale finalnie zaryzykowałem zakup. Zwłaszcza,że pudło (bez season passa na razie) wyniosło mnie 199 zł. jakieś promo w mediamarkcie moim mieli, to co mialem nie zaryzykować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie ograłem bety ale finalnie zaryzykowałem zakup. Zwłaszcza,że pudło (bez season passa na razie) wyniosło mnie 199 zł. jakieś promo w mediamarkcie moim mieli, to co mialem nie zaryzykować :)

Juz kupiles normalnie czy zamowiles?

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem z odbiorem osobistym w sklepie. Nieprecyzyjnie sie wyraziłem, sorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając wybór między płytą 359zł a cyfrakiem z pss 400zł wolałbym mimo wszystko cyfraka :biggrin:

Niby dlaczego,plyte mozna sprzedac a cyfraka nie,dochodzi jeszcze do tego gracie pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, z ekonomicznego punktu widzenia oczywiscie ze kazdy wolalbym cos kupic o 3/4 dychy taniej i BA - miec to wczesniej + do tego miec mozliwosc to odsprzedac.
No brainer.

Ale jak ktos ma zamiar pograc w TheDivision "dluzej", to mysle ze opcja z brakiem plyty jest duzo bardziej wygodna. ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak w jakiejś sieciówce leżą już pudełka na xa ,nie załapałem się na wczorajszą wysyłkę z ultimy i anulowałem takze wezme pewnie normalnie z półki sobie i w pon zobaczę czym się tak ludzie jarają :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam, że są ludzie, którzy wolą przepłacić 4 dychy za to żeby NIE mieć pudełka to się nie dziwię, że wydawcy pozwalają sobie na dymanie graczy na każdym kroku. Fuck logic!

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden woli pudełko, drugiemu nie chce się dupy ruszyć żeby co chwila zmieniać płytkę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam, że są ludzie, którzy wolą przepłacić 4 dychy za to żeby NIE mieć pudełka to się nie dziwię, że wydawcy pozwalają sobie na dymanie graczy na każdym kroku. Fuck logic!

 

Boją się, że gra może się okazać crapem, a żeby się do tego nie przyznawać to kupują cyfrę, która uniemożliwia odsprzedaż ze swojego prywatnego konta, będą grać na siłę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem brać cyfrową, ale jak cztery dychy taniej w Saturnie to biorę płytę a jak będzie w PS Store w promocji to sprzedam płytkę i kupię cyfrową. Tak samo zrobiłem z Wieśkiem, płytka ze steelbookiem, sprzedałem później za 110 i kupiłem cyfrową za 110 i został mi steelbook, tak że na plus. Szkoda tylko, że Division w tej wersji gold nie ma steelbooka. Co jak co ale niektóre gry, których nie zamierzam się pozbywać wolę cyfrowe - The Last o Us, Wiedźmin 3 na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja z PSS za golda za 200zl z dzielonym kontem jest bezkonkurencyjna. Nie dałbym więcej niż 250zl za grę.

D5503@Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja z PSS za golda za 200zl z dzielonym kontem jest bezkonkurencyjna. Nie dałbym więcej niż 250zl za grę.

D5503@Tapatalk

Przebij to:

Xbone - gra z Argentyny - wersja gold za około 180zł do podziału na 2 osoby  :P

Baj de łej, kody na dodatkowe ubranka już działają.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisywałem na pl i us nie działają...

LG G3 3/32

Spróbuję po północy.

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×