Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

"Jaram sie" wlasnie zrobilem zapas red buli:)))

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajcie i się chwalcie wrażeniami ☺

Ja od jutra dopiero zacznę bo Media Markt ma "swoje zasady"

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem preorder w MediaExpert, ale zrobiłem rundkę po moim mieście i okazało się, że w Euro już mają, więc wziąłem. Też już gram, jest bardzo fajnie. Pierwszą misję fabularną zrobiłem dwa razy, drugi raz na hardzie z randomami, teraz zmierzam na Manhattan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w Saturnie. Ja zamawiałem z odbiorem w sklepie wersję Gold, do odbioru byłaby pewnie dopiero jutro, ale dziś podszedłem i gościu akurat wypakowywał i można już było kupić to od razu wziąłem. Szczecin, Kaskada jakby ktoś był z okolic. Ale i tak muszę poczekać do jutra aż wrócę do domu. Szkoda, że wersje językowe tylko napisy, i nie mam na myśli polskiej tylko czeską. Polskiego dubbingu nie cierpię (chyba że w animacjach i Asteriksie), ale pograłbym z czeskim audio dla zwały w pewnym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze w robocie jestem, to można już grać czy nie bo jeden piszę, że tak a drugi, że trzeba czekać do północy ?

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli saturn dzis komus wydal pudelko to moze jest mozliwosc ze Mediamarkt tez po "cichaczu" komus sprzeda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no to wracam do domu :D zamówiłem w Gliwicach w euro wysłali mi esa że gra do odbioru ale, że euro rtv jest w Auchen to pomyślałem a zobaczę tam i okazało się, że od rana mają bardzo dużo pudełek za 229 zł :) więc jeszcze zaoszczędziłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nvm %)

Edytowane przez nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, odnośnie kurierów,L4 na potrzeby zagrania na premierę i koczowania w oknie z lornetka na kuriera,mamy osobny temat :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wysłali... Chłopaky, widzimy się w Nowym Jorku w środę  :pooh_lol:  Wyłączać konsolki i czekać na Damianka

 

Jeżeli macie już taką możliwość, to jak oceniacie na ten moment stabilność serwerów? Nic się nie wysypuje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że z serwerami nie będzie problemów. W otwarciej becie wszystko bardzo ładnie chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam swieze info od.. pracownika ubisoftu.

byłem przed chwila w saturnie, zeby sprawdzic czy maja TD w pudelku. jest - cena 229 zł. zapytałem sie pracownika czy orientuje sie czy w mediamarkt tez juz maja wystawiony towar (dzownilem dzis rano na infolinie MM i powiedzieli, ze dopiero w premiere wystawiaja towar) on na to, że raczej tak. Nagle podchodzi do nas babka z plakatami TD i mowi, ze wlasnie wrocila z MM w moim miescie i towar juz jest wystawiony. dostałem plakat z kodem na zestaw medyka :) 

wiec po pracy pedze do MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem bete przez przypadek i wyskakuje odziwo menu gry, create new agent itd. ale jak daje New Game to wyskakuje info ze Services are not availible at this time. Please try again later.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Doszliscie do momentu aktywacji agenta na lapku w kryjowce? Qwa jak to zrobic? :)

Tapniete z OnePlus One

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma cie plan dzialania? Maxowac postac robiac fabule, czy lecicie od razu do DZ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niskim levelu w DZ nic nie ugrasz. Póki co serwery bardzo stabilne. Niestety tekstury nadal się doczytują dość często i wkurza mnie jak znika tło po odpaleniu menu. Garniak z Ubiclub jest za to mega. Raczej nie prędko zmienię wdzianko. I nawet pikolaczki są stylowe do tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja musze czekąc do jutra, 6:00 rano :/ nooooooooooooooooooooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gdzie można odebrać te wszystkie nagrody z uplay i za betę?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma cie plan dzialania? Maxowac postac robiac fabule, czy lecicie od razu do DZ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Właśnie też się nad tym zastanawiałem, ogólnie level w PvE powinien na początku lecieć dość szybko, a rzadsze bronie w DZ będą dopasowane pod level PvE. A jak się zacznie DZ na wyższym levelu PvE to mobki będą pod poziom PvE i exp DZ i level będzie leciał na początku bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej fabularnej misji na posterunku w lokacji zamkniętej strasznie gra przycinała w trakcie poruszania się.. Też tak mieliście? W otwartym świecie śmiga. Boje się że te spadki klatek będą częste ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×