Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie robie nową postać.. I powoli wbijam 15lvl od kutra do niedzieli mam przerwe wiec potem mozemy sie zgadac to zawsze szybciej poleci..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Division - pierwsze wrażenia:

 

Grę zakupiłem w piątek po pracy. Od tego czasu totalnie odciąłem się od rzeczywistości.  Bardzo zależało mi jednak znaleźć polaków, którzy też zaczynają przygodę z tym tytułem. Miałem z tym na początek problem, więc samouczek i pierwszą eksploracje spędziłem z randomowymi graczami. Dopiero wczoraj znalazłem swoją - chyba wymarzoną - ekipę. Chłopaki też zaczynali w piątek. Mieliśmy równoległe lvl! Zaczęła się najlepsza gra z ekipą jaką doświadczyłem w grach. Bo w gruncie rzeczy we trzech dopiero poznawaliśmy grę i razem dzieliliśmy się wskazówkami i wiedzą na temat tej gry i razem mieliśmy interes w tym, aby rozwijać nasze początkowe postacie. Bez pośpiechu i powoli wykonywaliśmy masę misji pobocznych oraz misji z dostawą do różnych skrzydeł. Tak zgranej i sympatycznej ekipy nie miałem od czasów GTA Online. Ba! Powolna eksploracja sprzyjała nawet temu, aby poznać historie przed epidemią (wspólnie analizowaliśmy Echa, odkrywaliśmy znajdźki itp.)

 

Sama gra miażdży klimatem. Nie rozumiem hejtów na ten tytuł. Dla mnie z samą otoczką i settingiem to pierwsza klasa. Manhatan wygląda imponująco. Wczoraj z ziomkami jak wryci podziwialiśmy Time Square. MIAZGA!!!

Tak sobie właśnie wyobrażałem granie w gry co-op na 8-generacji. Fanem gier nastawionych na współpracę nie jestem - miało się to zmienić właśnie przy okazji Ps4. I ta gra dostarcza mi najwięcej satysfakcji właśnie w tym aspekcie. Poza tym gra bardziej przypomina rpg'i w które ubóstwiam. Oj spędzę przy tym tytule w cholere czasu. Podobno gra zaczyna się po 30 lvl. To jeszcze bardziej motywuje do działania.

Nigdy nie miałem tak zajebistej ekipy jak w TCTD.

11/10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tygodnie jak zrobicie wszystko co możecie i będziecie robić w kółko to samo zmienisz zdanie.

Do póki było co robić i miało to sens ta gra była dla mnie też idealna. Nagle skończyła się zawartość, zaczęły się bugi i cheaterzy i się odechciało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gra jest świetna tylko ma słaby end game, który prędzej czy później się nudzi. Ja nadal lubię polatać po DZ, ale ekipa mocno się wykruszyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SephiroT napisał:

Za 2 tygodnie jak zrobicie wszystko co możecie i będziecie robić w kółko to samo zmienisz zdanie.

Do póki było co robić i miało to sens ta gra była dla mnie też idealna. Nagle skończyła się zawartość, zaczęły się bugi i cheaterzy i się odechciało.

 

Nie sądzę. Jak ma się fajną grupę to nawet z pozoru zwykła, monotonna czynność nabiera rumieńców jeśli robisz to z kumplami i się świetnie bawisz. Poza tym ja o tym wiem i nie mam nic przeciwko. W końcu to ta sama idea co w Diablo 3. A ja w Diablo spędziłem w cholerę godzin nadal świetnie się bawiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kentucky napisał:

 

Nie sądzę. Jak ma się fajną grupę to nawet z pozoru zwykła, monotonna czynność nabiera rumieńców jeśli robisz to z kumplami i się świetnie bawisz. Poza tym ja o tym wiem i nie mam nic przeciwko. W końcu to ta sama idea co w Diablo 3. A ja w Diablo spędziłem w cholerę godzin nadal świetnie się bawiąc.

Myslalem podobnie, gralem od premiery i od 2 miesiecy nie ruszam i jakos mnie nie ciagnie, a nie powiem ze nie pokladalem nadzieji na dlugie miesiace grania po wymaksowaniu postaci grajac non stop w ekipie. Niestety czar po pewnym czasie szybko pryska, a obecnie multi w uncharted 4 jest bardziej miodne ku mojemu zaskoczeniu. Z drugiej str kilka osob z licznej grupy znajomych z ktorymi gralem od poczatku dalej gra i moze tez ci gra posluzy dluzej. 

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie ponownie zacząłem grać, bo widzę, że jestem teraz słaby w porównaniu z innymi więc mam co robić, nowe sety jakieś misje, widzę że teraz division tech złoty leci cały czas(QR*A W KOŃCU!) ale jak bany wspomniał mało kto gra więc jak ktoś pogrywa to zapraszam amplus_pl

86lvl DZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Div tech mam ponad 400, tylko co z tego skoro brak narzędzi i elektroniki :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham klimaty postapo. Dla mnie to nie jest tylko walka z mobami, i zaliczanie tych samych questów, ale również niesamowity klimat zniszczonej metropolii i całej tej otoczki ukrytej gdzieś na bocznym torze. Wystarczy się tylko uważnie rozglądać, a nie lecieć od punktu A do B. Jeśli się rozejrzymy zobaczymy tragedie zwykłych obywateli, ciekawe losy jakieś dziennikarki i inne pierdoły tego typu (dzienniki, echo etc.) Ale ja takie pierdoły lubię wchłaniać, bo to jest dla mnie ciekawe.

No i jeszcze zostaje operowanie scenografią. Ja obok takich miejsc nie mogę przejść obojętnie. Narracja jest bardzo podobna do serii Souls. Nie jest nic wyłożone na tacy,

trzeba się troszkę wysilić by to dostrzec xD

Tom_Clancy_s_The_Division_20160612171840

Tom_Clancy_s_The_Division_20160612164132

 

Tom_Clancy_s_The_Division_20160612162505

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle pokazali w nowym trailerze dlc co w calej podstawce ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Mam problem ze znajdźkami. Chodzi o to, że na mapie nie wyświetlają się wszystkie ikony znajdziek ( głównie to drony i ostatnie nagranie tel.).  Jak mapę sprawdzałem to wszystkie misje poboczne i potyczki mam wykonane mimo to w żadnej dzielnicy nie widzę ikonki dronow. Wtf? Xd 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.07.2016 o 15:47, Kentucky napisał:

Czołem. Mam problem ze znajdźkami. Chodzi o to, że na mapie nie wyświetlają się wszystkie ikony znajdziek ( głównie to drony i ostatnie nagranie tel.).  Jak mapę sprawdzałem to wszystkie misje poboczne i potyczki mam wykonane mimo to w żadnej dzielnicy nie widzę ikonki dronow. Wtf? Xd 

 

 

UP!

 

Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w bazie masz rozbudowany "zespół psów tropiących ? To zdolność gdzie wszystkie znajdźki pokazują się na mapie

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Elviss81 napisał:

 

A czy w bazie masz rozbudowany "zespół psów tropiących ? To zdolność gdzie wszystkie znajdźki pokazują się na mapie

 

 

Mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podczas sprawdzania byłeś z kimś w party i widziałeś jego mapę a nie swoją. Nie gram w division od kilku miesięcy ale kiedyś chyba tak mogło się zdarzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm to nie mam pomysłu na to u mnie wszystko było widoczne na mapie ale mimo zebrania wszystkich znajdziek nadal wyświetla się kilka niezebranych ( głównie ECHO ) nawet po ich zaliczeniu nie znikają z mapy

Jedynie sposób wg mnie to zebranie jeszcze raz wszystkiego na nowej postaci :-(

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź numer nagrania, którego ci brakuje a potem Youtube.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zrób jak radzi Trzebiat

Dane wywiadowcze > Dane terenowe

N6 & TT

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Qba6113 napisał:

 

Może podczas sprawdzania byłeś z kimś w party i widziałeś jego mapę a nie swoją. Nie gram w division od kilku miesięcy ale kiedyś chyba tak mogło się zdarzyć. 

 

 

Znajdźki robię wtedy akurat, jak nikogo z ekipy niema. Także tego. Byłem w swoim "świecie".

 

22 minut temu, Trzebiat napisał:

Sprawdź numer nagrania, którego ci brakuje a potem Youtube.

 

Został mi jeden (!) poradnik przetrwania i połowa dronów. Echa to jedyne ikonki, które mi się wyświetlają. Rozwiązanie z YT wydaje się rozsądne. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Został mi jeden (!) poradnik przetrwania i połowa dronów. Echa to jedyne ikonki, które mi się wyświetlają. Rozwiązanie z YT wydaje się rozsądne. Dzięki.

Ja to zrobiłem za pomocą alki na android

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czy ma ktoś problem z wyświetlaniem mapy po dzisiejszej aktualizacji, po wejściu na mape dosłownie po sekundzie znika i nie chce się już pojawić czyli gra praktycznie nie grywalna, czytalem ze wersja XO po patchu 1.3 ma podobna przypadlosc

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w ciągu 2 tygodni wydadzą łatkę która to poprawi.. A jak się wylogujesz i zalogujesz ponownie to dalej jest tak samo czy działa poprawnie?

 

p.s. taki błąd jak ty masz widzę pierwszy raz ale u mnie natomiast notorycznie wysypuje się dźwięk w grze.. Najpierw odgłas jakby ktoś uderzał kamieniami o blache poczym całkowita cisza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może zaczyna grę w The Division? Mam 13 poziom i samemu trochę nudno jest, a z randomami bywa różnie :)

Ja jestem codziennie po 20, chętnie pobiegał bym z kimś po DZ. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×