Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Co jakis czas (chyba w każdy piątek o 2 w nocy) nastepuje reset sklepow. Jest szansa, że pojawi się w sklepie ale to nic pewnego. Poza tym łatwiej wydropic dobry loot w DZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do The Division po jakimś czasie. Dłuższa przerwa była konieczna, bo po maniakalnym katowaniu po premierze miałem już serdecznie tej gry dosyć. I co? No i ponownie zaczęła sprawiać mi przyjemność. Sprzęt lichy, te nowe najazdy ostry rozpierdol, więc padałem jak mucha. Zawziąłem się i udało mi się ostatecznie skołować sprzęt na poziomie 201. Dozbierałem znajdźki, pobiegałem po DZ, powtórzyłem prawie wszystkie misje i teraz już tylko jednej brakuje mi do platyny. Znaczy wyliczyłem, że wpadnie mi wczoraj, ale okazało się, że przejście misji na ambitnym nie równa się zaliczeniu jej również na niższych poziomach trudności. Dzisiaj to się jednak zmieni. Sam Dark Zone niestety wytarł mną podłogę, samemu to w dalszym ciągu słaba opcja. Zaskoczyły mnie zrzuty i dłuższy czas oczekiwania na helikopter. Niby spoko, ale bez ekipy szybko się stamtąd zmyłem. Mimo tego w dalszym ciągu uważam, że to udana produkcja i jak kiedyś season pass będzie w jakimś dobrym promo, to bierę. 

 

Best Regards

Damyan 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od tygodnia jestem na urlopie poza domem i mam pewnego rodzaju przymusowy odwyk.. Kumple są już skoksowani na maxa a ja będę znowu odstawał.. Więc trzeba się wziąć do roboty. Co nie jest proste grywając po 2 godziny dziennie :happy:

 

Pozdrawiam wszystkich nadal grających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem po dłuższej przerwie do gry i trochę wypadłem z obiegu. Może ktoś napisać co teraz jest warte zainteresowania ze sprzętu i broni? Na co polować? Narazie mam 208klase. Z podziemi wpada trochę gratów głównie na 240 ale każdy z innej parafi. Jest jakiś nowy schemat na broń warty uwagi albo ogólnie jaki typ broni jest teraz rozchwytywany poza strzelbami o który wyczytałem tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karabin G36, smg PP-19 oczywiście tylko GS229. Schematy są tylko na bronie z GS204, więc to już przeszłość.

Z setów alphabridge i sentry, ewentualnie jeszcze Reclaimer. Najlepsze miejsce do farmienia to nowy najazd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataman dzięki. Ten nowy najazd to mnie pozamiatł. Byliśmy w 4 osoby(dwie to randomy)klasy 200,203,235,225. Zdążyliśmy wejść tylko do pierwszego placu i to była rzeźnia. Zewsząd samochodziki pułapki, nie ma gdzie się schować-dramat. Po 5 próbie odpuściłem bo mogliśmy utrzymać się przy życiu może 2 minuty. A niby poziom trudny na klase 161. 

Postanowiłem więc farmić w podziemiu do wzmocnienia sprzętu i naprawdę wyleciało mi trochę na 240 ale totalnie nie wiem co po zakładać bo mam po 3 ciuchy z danego seta ale na 214 i nie wiem czy zakładać ze względu na wyższą klasę czy raczej na perki które daje.

Ps: ale dzięki za wskazówki już przynajmniej wiem na jaką broń polować i sety.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pomaga noszenie 2 części final measure, bez tego nowy najazd może być ciężki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić schemat na kamizelkę albo plecak Predatora albo Strikera? Za cholerę nie mogę nigdzie trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba farmic np podziemia i może wypadnie.. Ja np za jeszcze tylko kilka punktów i bede mógł dodawać 3 dyrektywy to wtedy zielone sety beda lecialy ja szalone. Tak wiec polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi np.przy trudnym ale z trzema dyrektywami wypadła maska na 268. Niestety nie mam dobrej giwery i cały czas czekam aż coś dropnie. Te co mam dobrze się spisywały jeszcze jak grałem przed patchami a teraz wchodze na DZ 01 i męczę się sakramncko z pierwszą napotkaną grupą mobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pofarmiłem nowy najazd i albo ja nie mam szczęścia, albo Four Horsemen dostali nerfa. W 90% przypadków dropiły złote przedmioty, dosłownie tylko kilka razy wypadło coś zielonego.

Po tej sesji stwierdzam że Reclaimer to najlepszy set do pve. Mobki 35lvl padają jak muchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmunt, @wojcik_dan, nie polecam dyrektywy Mad Skills na Heroic bo naprawdę strasznie zwiększa się poziom trudności. Lepiej pofarmić exp na hardzie do 25 lvl żeby odblokować Special Forces, z tą dyrektywą LMB mają amunicję zakłócającą, która nie jest takim dużym utrudnieniem, a jak jeszcze w teamie używa się apteczki z niewrażliwością to zupełnie na lajcie. Ja robię solo Heroic z 3 dyrektywami (Fog of War, Waste Not Want Not i Special Forces) na porządku dziennym, ale z Mad Skills byłaby kicha. W teamie bez dużego nacisku na apteczkę z ammo i leczenie z selekcją żeby szybciej odnawiać skille jest kiepsko. Jak dla mnie nie warte zachodu, za duże ryzyko. Lepiej pomęczyć harda do 25 lvl.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru miesiącach ponownie chciałem włączyć The Division i za każdym razem pojawia się komunikat że Usługi The Division są obecnie niedostępne. DELTA

To coś u mnie czy u nich. Próbowałem dwa dni z rzędu i to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram cały czas i działa. Coś u Ciebie nie halo.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa cały czas. Ale zauważyłem, że jeśli wyloguje się będąc w podziemiach to następnego dnia zwykle kilka pierwszych prób wejścia do gry kończy się DELTĄ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączę się z internetem na konsoli, bez problemu wchodzę s PS Store i pobieram wersje demonstracyjne, także nie wiem gdzie jest problem. Przed chwilą znowu próbowałem odpalić grę i nie mogę się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz na komputerze czy możesz się zalogować! Chodzi mi o strone ubisoftu.. Jeśli sie nie mozesz zalogować to jakis poważniejszy problem.. Ewentualnie jeśli wszystko działa to próbuj dołączyć do skutku. I daj znak.

 

p.s. Ostatecznie zawsze można skasować gre i zainstalować od początku ale to ostateczność i chyba bezcelowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronę Ubisoftu loguję się bez problemu. Właśnie usunąłem cała zawartość i ponownie zainstaluję, zobaczymy czy to coś zmieni. Mam nadzieję że problem nie leży po stronie internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to sprawa internetu to zawsze możesz zanieść konsole do jakiegoś kumpla i u niego spróbować jeszcze raz.. Albo poprzez telefon..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W telefonie stworzyć punkt wifi (mobilny hot spot) i w konsoli połączyć się z tym wifi.

 

W tel. z androidem tworzy się tak:

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem The Division (BTW, obniżka w PSS na 110 zł), zamierzamy pograć trochę z kumplami online. Jestem całkiem zielony w tej grze, więc jak to jest jeśli chodzi o poziomy i wyposażenie w grze online - powinienem grać w singla i zdobywać je czy olać to i od razu rozpocząć online, bo rzeczy zdobyte w singlu nie przechodzą tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Buhaj47 napisał:

Właśnie zakupiłem The Division (BTW, obniżka w PSS na 110 zł), zamierzamy pograć trochę z kumplami online. Jestem całkiem zielony w tej grze, więc jak to jest jeśli chodzi o poziomy i wyposażenie w grze online - powinienem grać w singla i zdobywać je czy olać to i od razu rozpocząć online, bo rzeczy zdobyte w singlu nie przechodzą tam?

To jest gra w która nawet żeby zagrać w singla (czyli poza strefą mroku) to trzeba mieć połączenie online. W danych dzielnicach (dystryktach) najpierw odblokuj schron. Doświadczenie zdobywasz wykonując na początek potyczki (oznaczane trójkątami) następnie misje poboczne (oznaczane błękitnym pięciokątem) a na końcu misje główne (oznaczone tą wielką kropką z symbolem tarczy, pioruna lub gwiazdy). i tak robisz we wszystkich dzielnicach. W prawym górnym rogu masz informacje jaki masz poziom a w menu mapy widnieje tam informacja jaki przedział jest wymagany aby móc się mierzyć z moobkami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×