Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem jeszcze szczęścia wydropić

LVOA. Na razie jeśli chodzi o ranking damage u mnie to AK pierwsze miejsce później SCAR, G36. M60 nie jest tak mocna na moim zestawie i trochę rzuca. G36 na niesamowitą stabilność. Ale racja - SMG ,oprócz wymienianego przeze mnie AUG, leżą.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dać mody na stabilność, no i trafiła mi się sztuką z celnością +25% co skutkuje mniej rozszerzającym się celownikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W granicach 300k minimum. Strasznie ciężko osiągnąć coś więcej niż 55-60% pancerza, a gdzie do 70%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam dużo wolnego czasu i gram nawet po 7 godzin dziennie. Broń to Lvoa nie ma dla mnie nic lepszego.

Testuje różne zestawy wyposażenia trudno to ogarnąć. Przez dwa dni zestaw drapieżnika (Predator’s Mark) x 4 + 2 x Alpha

Od jutra kombinacja 2 x Predator, 2 x Alpha, 2 x służba wartownicza (Sentry’s Call)

Oczywiście elementy danego zestawu muszą mieć przynajmniej średni(nie za słaby) poziom pancerza

13 godzin temu, Edmunt napisał:

Mnie interesuje ile wytrzymałości warto mieć obecnie w 1.4.. 

Ja mam 4 koła a uzbrojenie ponad 5 a elektronika ponad 3,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkim co się da trzeba rolować pancerz, a mimo to nie mam pojęcia jak osiągnąć 70%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mataman napisał:

Na wszystkim co się da trzeba rolować pancerz, a mimo to nie mam pojęcia jak osiągnąć 70%

Na YT koleś pokazywał 70% i wszędzie gdzie się da trzeba dawać pancerz oraz wkładać mody z pancerzem. Tylko, że dla mnie to jakieś nieporozumienie. Aby uzyskać pełny pancerz dali taki wysoki wręcz absurydalny poziom że nieda sie nic innego zrobić albo tank albo frajer do bicia.. Ja na szczęście mam pvp w dupie więc pozwoliłem sobie zrobić frajera do bicia z dużym poziomem elektroniki wybko sie lecze itp więc na pve daje spokojnie rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj z kolegą "Edmunt" się zgadzam. Postać ma być zbalansowana aby gra dawała przyjemność. Zrobienie z siebie mamuta że rozwalamy wszystko jak leci  z minimalnym  ryzykiem własnej śmierci szybko się nudzi

SM do odrębny temat bo mamy do czynienia także z realnym rywalem. Pancerz jest oczywiście ważny ale żeby skutecznie polować na tych buntowników (lub być nim) potrzeba ustawić szybkość  kamery i celownika na dużo wyższe wartości  i dobrze nad tym panować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie lub nie ale wczoraj poskładałem takie coś.:

image.jpg

i na DZ świetnie się bawiłem hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie złożyłem alphabridge do pve i Banshee do DZ. Na obu staty podobne 250/330/70



W alphabridge dużo do niszczenia pancerza i złotych, więc można bez stresu ambitny jechać solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja zarówno w 1.3 jak i 1.4 nie byłem i nadal nie jestem w stanie robić tego sam.. Ale w ekipie 2-4 jest już spoko. Dobrze, że jest 15 bosów w otwartym świecie oraz to, że niesą oni zbyt wymagający. Jednak pomimo, że 1.4 wyszedł to nadal brakuje jakiegoś głębszego kontentu. Np w każdej dzielnicy jest boss a nie tak porozkładani nie równo po mapie. Tak samo też powinno być gwarantowane zielone z każdego bossa wówczas można farmić sety i się nimi bawić oraz testować różne konfiguracje. A tak to na 15 bosów zwykle leci 3 zielone i to dużo gorsze niż te comam więc trochę szkoda.. Ale zawsze lepiej niż w 1.3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba robić różne rzeczy. Farmienie tych bossów jest chyba najwolniejszą drogą do setów. Podziemia, DZ, misje czy hvt tam szybciej można coś zdobyć.

Ja po tygodniu mogę złożyć właściwie wszystko oprócz strikera i sentry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pokazali na nowym filmie z rozgrywki Survival wychodzi na to, że 24 graczy będzie uczestniczyć klasycznym deatchmatchu na całej dostępnej mapie z single playera?? Macie jakieś większe info o jaki kawałek mapy się rozchodzi? Podobno 24 graczy szuka szczepionki w otwartym świecie gdzie jest tylko jedno życie. 

 

P.S. i druga sprawa oglądam ten Survival http://www.pssite.com/news/53361/dlc-survival-trafilo-na-serwery-testowe-the-division-mamy-rozgrywke-i-rozpiske-zmian.html a dawno nie grałem, i dostrzegam jedną rzecz: Dodali więcej śniegu i mocniejsze warunki atmosferyczne? Czy zawsze tak było na PC bo z tego co pamiętam na PS4 tyle śniegu na ulicach i opadów nie było.

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub po Polsku jak kto woli. Bliknku jest spoko i daje z siebie sporo wiec można mu zaufać.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wyjaśnienie, jeśli kupię używkę The Division i do tego season passa z PSstore to będę mógł pobrać dotychczasowy i nadchodzące dodatki wraz z tym? Czy jeszcze jest jakiś inny płatny haczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie. Jeśli kupię DLC będą mogli dołączyć do mnie znajomi by wspólnie ogrywać ze mną podstawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, dlc nie wpływa na matchmaking w ogólnodostępych lokacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem dlc podziemia, mam otwarty terminal w bazie, wejście jest offline bo musze zrobić misję kwarantanny coś tam, wiem gdzie być powinna ta misja ale u mnie niczego takiego na mapie nie ma. Wchodzę do sklepu ps store, dlc jest purchased ale nawet nic się nie sciagnelo po zakupie jak to zwykle bywa. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja powinna być umieszczona w samouczku

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misja powinna być umieszczona w samouczku

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

No właśnie a u mnie nic takiego nie ma. Pamiętasz czy sciagales dlc po zakupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam niestety.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 18.11.2016 o 15:41, donsarcasm napisał:

Panowie, kupiłem dlc podziemia, mam otwarty terminal w bazie, wejście jest offline bo musze zrobić misję kwarantanny coś tam, wiem gdzie być powinna ta misja ale u mnie niczego takiego na mapie nie ma. Wchodzę do sklepu ps store, dlc jest purchased ale nawet nic się nie sciagnelo po zakupie jak to zwykle bywa. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

Najpierw musisz zrobić wszystkie misje główne w podstawce, potem misję kwarantanny - i wtedy uaktywni ci się winda do podziemi. Nic  dodatkowo nie trzeba ściągać.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Najpierw musisz zrobić wszystkie misje główne w podstawce, potem misję kwarantanny - i wtedy uaktywni ci się winda do podziemi. Nic  dodatkowo nie trzeba ściągać.

Dzieki👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×