Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem o krok od kupna przedmiotowego tytułu :) Pojawia się tutaj pytanie natury technicznej - nie nastawiam się bardzo na granie online (choć go nie wykluczam), ale raczej na samotną eksplorację NY, przynajmniej przez pierwszych kilkanaście godzin grania ;) W związku z tym - czy warto teraz brać season pass czy raczej wersję podstawową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pacze to są to dodatki które pojawią się w przyszłości (bliższej lub dalszej) a ja zastanawiam się co dostanę jak np. dzisiaj kupię passa?

Jakieś ciuszki na ta chwile to napewno :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kwietniu jakies eventy dojda i dropy dla SP z pierwszym patchem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem o krok od kupna przedmiotowego tytułu :) Pojawia się tutaj pytanie natury technicznej - nie nastawiam się bardzo na granie online (choć go nie wykluczam), ale raczej na samotną eksplorację NY, przynajmniej przez pierwszych kilkanaście godzin grania ;) W związku z tym - czy warto teraz brać season pass czy raczej wersję podstawową?

Ja tak się szwendam prawie zawsze sam bo gram mało i moja ranga czy co to tam jest to chyba 6 lub 7. Mi takie samotne podróże się podobają. Jest klimat. Ale przekonałem się już na własnej skórze że misje dobrze robić z kimś. Sam miałem problem z misją w której skanowałem terminale płatnicze i szukałem zakażonych pieniędzy (a to jedna z pierwszych misji). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo misje są klejona pod coopa. Maja być czymś w rodzaju połśrodka między singlem a dungeonem z mmo - niby da się je robić solo, ale jest to beznadziejne doświadczenie.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo misje są klejona pod coopa. Maja być czymś w rodzaju połśrodka między singlem a dungeonem z mmo - niby da się je robić solo, ale jest to beznadziejne doświadczenie.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

I ogólnie takie podejście mi osobiście odpowiada. Jedyny minus tego wszystkiego to brak możliwości grania bez internetu. Masz awarię grasz sam a jak wszystko ok. grasz "systemem mieszanym". W The Division bez neta wogóle nie pograsz:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) 

 

Cały czas zastanawiam się nad zakupem. Możecie mi powiedzieć co można robić w tej grze jak już skończy się wątek główny i fabułę? Co na tą chwile jest do zrobienia? :) Czy po skończeniu zostaje tylko deadzone, czy może jest jeszcze do zrobienie, przy czym można się świetnie bawić :) Obecnie cały czas męczę w Rainbow Sixa i nic nie jest mnie wstanie od niego odciągnąć, może The Division się uda :D  Powiem jeszcze że po ciężkich początkach beta bardzo mi się spodobała, ale boje się że skończę te wszystkie misje i pozostanie tylko bieganie po deadzone co szybko pewnie się znudzi, a może jest inaczej i tak szybko się to nie nudzi ?:). Jeśli było pytanie to przepraszam, staram się śledzić wątek na bieżąco ale mogło mi gdzieś umknąć. 

 

Pozdrawiam ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie komus zdarzają czeste awarie internetu to odradzałbym kupno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez neta nawet w singla sie nie pogra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cały czas zastanawiam się nad zakupem. Możecie mi powiedzieć co można robić w tej grze jak już skończy się wątek główny i fabułę?

 

Masz jeszcze tonę questów pobocznych oraz potyczek. Do tego dochodzi rozbudowa bazy, znajdźki do odkrycia (ponad 200 sztuk), odblokowuje się możliwość powtórzenia zadań głównych na wyższych poziomach trudności, a jak wbijesz 30 lv dochodzą jeszcze misje daily. Z tego wszystkiego największą frajdę i tak sprawia śmiganie po Dark Zone, wbijanie co raz to wyższej rangi, zgarnianie lootu za pokonanych tam przeciwników i rozwijanie swojej postaci. U mnie niemal 100 godzin na liczniku, póki co zero znudzenia i cały czas mam powód by grać dalej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po tygodniu można powiedzieć że giereczka przetrwała próbę czasu , choć trochę zwolniłem 55 h czyli drugie tyle co "singiel" to imo całkiem niezły wynik , samotnie z randomami lub z ekipą gierka jest świetna :) i wizja całego złotego ekwipunku wciąż jest żywa :) i to jest chyba najlepsze co ubi spłodziło od lat :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj u vendora w skrzydle ochrony był magazynek (fioletowy) 80,50% powiększenie magaz i 31% obr. od kryta. Pokazywało, mi że DPS wzrośnie o 10k, kupiłem założyłem i dps tylko podskoczył o 1k WTF (a miałem 75% pow. magaz i 17% szybko szczelności). Ktoś wie jak to jest dokładnie dlaczego tak głupio pokazuje?

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz jak sie gra solo w DZ :D
 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak zwiękrzyć poziom filtru maski?

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram tak , przynależność do Marynarki zobowiązuje :) Po pierwsze stealth , po drugie stealth ci co grali ze mną wiedzą ocb :) Za to złodzieja goniłem ostanio przez pół mapy :) ( i ...l mnie rozwalił :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak zwiękrzyć poziom filtru maski?

Tapatalk - S5

 

W szpitalu rozbudowując go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj u vendora w skrzydle ochrony był magazynek (fioletowy) 80,50% powiększenie magaz i 31% obr. od kryta. Pokazywało, mi że DPS wzrośnie o 10k, kupiłem założyłem i dps tylko podskoczył o 1k WTF (a miałem 75% pow. magaz i 17% szybko szczelności). Ktoś wie jak to jest dokładnie dlaczego tak głupio pokazuje?

Mogło pokazać zmianę statów dla drugiej broni.

A dokładnie dział - materiały niebezpieczne

N6 & TT

Nie tylko. Są 3 ulepszenia filtra. Sprawdź, gdzie w atutach masz wzrost ochrony antywirusowej-to jrst zwiększenie poziomu filtra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło pokazać zmianę statów dla drugiej broni.

Nie, nie pokazywało statów dla drugiej broni, do niej też wsadziłem ten magaz i wzrost był o 1k. Bardzo dziwnie to pokazuje i ostrzegam przed zbyt pochopnym kupnem dodatków do broni widząc mega bust w dpsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddicie znalazłem wątek z bugami w the division i niestety to, o czym piszesz jest podobno dość powszechne. Występuje ponoc nawet przy porownywaniu 2 przedmiotow typu rękawice. Ja jakoś nigdy nke zwróciłem na to uwagi, ale wyglada na to, ze trzeba uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz jak sie gra solo w DZ :biggrin:

 

 

No w tej giereczce sporo od twojego sprzetu zalezy, ja dzisiaj mialem taka potyczke:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie komus zdarzają czeste awarie internetu to odradzałbym kupno

a ja nie koniecznie, ostatnio trafilo mi sie dc wtrakcoe walki, gdzie mnie odrodzili po ponownym polaczeniu? W trakcie tej samej walki mniej więcej w tym samym momencie, trochę mnie to zdziwili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie jeszcze są na ty świecie!  Zobaczcie i bierzcie przykład  ;)

Edytowane przez Rambo8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×