Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem ostatnio z jankesami sami mnie zaprosili , ciekawe doświadczenie nie powiem :) Bardzo miło jest nie ma sie co czaić , akcencik ale Borys the blade i lecisz z tematem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam te Wasze przemyślenia nt. buildów i widzę, że niebawem będę musiał się zacząć skupiać na konkretnym celu, np. leczenie + krytyki. Póki co 19lvl i dośc przypadkowy dobór  sprzętu, głównie zwiększający dps i życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mataman 45 ulica sm04 , w połowie drogi ammo a po prawej "punkt orientacyjny" a w nim npc , z powrotem na 45 i na końcu hazmat z npc po tym po schodkach na parking podwieszka i z powrotem po ammo i do "punktu" :) niby tylko 2 npc po drodze ale w nocy żywej duszy tam nie było , także leciał exp konkretnie :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie swój sposób na ammo w DZ ? Bo jak gram to prędzej czy póżniej dochodzi do sytuacji, że wystrzelam się i biegam na przysłowiowych oparach.

Oprócz tego co pisał Bany jest jeszcze jeden sposób. Odwiedzić schron bądź punkt kontrolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dziś sprawdzimy :) Bo stara trasa po dz1 i 2 już mi bokiem wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mielismy ekipą fajne, syte PvP, glownie przeciw tym samym rogalom (5 minuta moja ulubiona akcja, jak wszyscy robimy wjazd po linie na dach i oramy typow - chociaz moj cel byl juz mocno spieprzony o tej poznej porze):

 

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z fajnych tras i w miare prostych to wokolo schronu, ktory znajduje sie pomiedzy 36 a 39 ulica. http://goo.gl/kHDwkx

a jak ktos nie lubi biegac to moze robic tylko biblioteka, "linka"(hot rod, baz) i sklep sportowy

Edytowane przez nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio biegam w kolo placu budowy chyba 3 strefa, dużo zlota mi tam leci. Swoja droga już nudne to bieganie, może jakieś zawody typu wbić manhunta i ktora ekipa zrobi wiecej kulek w okreslonej lokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam takie. Jeden z youtube'rów niejaki "Arekkz" na jednym z filmów zamieścił mapkę dla farmerów fenixów.

Mapa_copy.jpg

Nie mówię, że wszędzie byłem ale np. w punkcie 1 nigdy jeszcze nie spotkałem nikogo za zabicie którego mógłbym dostać fenixa.. coś robie nie tak?

 

Jak zdobede fenixy to jeśli mnie ktoś zabije to tracę kasę doświadczenie i klucze a fenixy zostają?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czy ktoś przed tobą nie wyczyścił tego miejsca. Tam wszyscy latają i dlatego czasem nic nie ma. Fenixów się nie traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie mam problemów z ammo. Po pierwsze plecak i kamizelka sprawiają że mam delikatnie ponad tysiąc pestek do broni. Po drugie jak się z jakiejś wypstrykam zmieniam na inną. Ciągle żongluję pomiędzy, Ak74, vectorem, pakhanem i Tenebrae która świetnie się sprawdza w roli scout rifle i na bliski dystans wali lepiej niż shotgun. Jak wystrzelam się z jednej, zasoby pestek do drugiej są już naładowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum "Zgoda buduje"(będąc na 30 poz. wykonaj misję w tr. współpracy, w której nikt nie został powalony ani nie zginął). Czy trzeba wykonać jakąś konkretną misję, ponieważ zrobiłem dwie misje dzienne w grupie, nikt nie zginął i nie został powalony i trofeum nie wpadło, następnie zrobiłem normalną misję i to samo. Robiłem te misje na trudnym poziomie ze znajomymi i randomami i nic. Może ktoś mi powiedzieć w jaki sposób jemu udało się wbić to trofeum? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trofik jest zglitchowany. Mi wpadło mimo tego że jeden koleś był na kolanach w trakcie misji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum "Zgoda buduje"(będąc na 30 poz. wykonaj misję w tr. współpracy, w której nikt nie został powalony ani nie zginął). Czy trzeba wykonać jakąś konkretną misję, ponieważ zrobiłem dwie misje dzienne w grupie, nikt nie zginął i nie został powalony i trofeum nie wpadło, następnie zrobiłem normalną misję i to samo. Robiłem te misje na trudnym poziomie ze znajomymi i randomami i nic. Może ktoś mi powiedzieć w jaki sposób jemu udało się wbić to trofeum? 

Pucharek zglitchowany, czasami loteria, mi wpadł po misji gdzie na 100% jednego gracza leczyłem, a wcześniej 4 misje POD RZĄD nikt nie był powalony i nie wpadał. Sporo ludzi ma z nim problem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trofik jest zglitchowany. Mi wpadło mimo tego że jeden koleś był na kolanach w trakcie misji.

Potwierdzam. Mi też wypadło, mimo że ja sam byłem powalony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co się na nim skupiać, jak wpadnie to wpadnie. Dzięki Panowie

dokładnie mi wpadł jak nas czterech padło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wydropilem 2 zlote snajpy ale czekam na taką

IiZZaoH.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny exploit :)

 

 

PS. Tylko nie wyzywajcie mnie od oszustów przed obejrzeniem.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True, true. Wczoraj zgarnalem 6 zlotych itemow z ludkow :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi od początku gry z bossów tylko 1 snajpa i dodatek do ekwipunku, a tak to same fiolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pierwwszy raz biegaleem sam po DZ i stwierdzam ze lipa straszna. Dluzej ubija sie mobki, exp leci wolniej a extrakcja nie jest latwa a jak sie ddodatkowo trafi na grupke graczy to juz reka noga mozg na scianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj polatalem wokół ten budowy w dz3 i miałem tylko jeden złoty drop, w dodatku magazynek :/ Lipa straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pierwwszy raz biegaleem sam po DZ i stwierdzam ze lipa straszna. Dluzej ubija sie mobki, exp leci wolniej a extrakcja nie jest latwa a jak sie ddodatkowo trafi na grupke graczy to juz reka noga mozg na scianie.

Ja wczoraj pierwszy raz poszedlem na dz na 17 lvl,pokusilo mnie.Poszedlem z randomami bo nie mam z kim grac,biegalem z dwojka gosci.Bardzo fajnie bylo,co prawda nic ciekawego nie udalo mi sie zdobyc ale emocje byly super.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×