Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Fazy, taktyki, buildy brak facerollu... bez tego raid zechnie. Endgame content to grind bez polotu. Wciąga, ale boli brak wyzwania (bo gear check to żadne wyzwanie). PvP leży i kwiczy, ale brak trybów był wiadomy od bety.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incrusion znudzi sie po tygodniu farmienia :whistling:

Mam podobne odczucie. Patrząc na obecna zawartość, to nie zaszaleją z ich ilością. Eee tam, wiosna juz jest wiec może to i lepiej, bo nigdy mojej upragnionej masy nie wbije hehe.

Jeb***e gierki :)

No chyba, ze faktycznie zaczną tworzyć grę zgodnie z oczekiwaniami graczy. Obecnie jest to drugi tytuł na ps4, przy którym spędzałem najwiecej czasu. Kręcą te wszystkie cyferki, jednak na chwile obecna jest to gra przy której spotykają się znajomi, aby pogadać. ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was widuje rogue'ów? Ja od kilku dni żadnego nie widziałem :sad:

Ja ostatnio co rusz wpadam na serwer gdzie latają rogue'i jak gram samemu. Wszedłem do gry w schronie koło biblioteki a tam 4 rogue'ów i jeszcze z 7 innych osób się napierdziela między sobą i bossem. Jednego ubiłem, reszta też szybko poginęła i wszyscy zajęli się bossem. Jak się tamta ekipa zrespiła i wszyscy pozbierali fanty od razu nabili sobie manhunta w 10 sekund. Pogonili mnie, zrobiłem rundkę dookoła bloku i znalazłem się na ich plecach jak zajęci byli wymianą ognia z kimś innym. Jeden, drugi, trzeci padł, flash bang naprawdę daje radę w PvP. Czwarty zaczął uciekać to szybko zmiana amunicji na zapalającą żeby go spowolnić, nie był sobą i nie zjadł snickersa i to go zgubiło, zeszła mu ponad połowa życia z powodu ognia.

Innym razem z 10 osób ganiało 4 rogue'ów na DZ03, jeden padł i wypadło złoto, ktoś zgarnął ale jego grupa też dostała po chwili rogue'a. Jednego ubiłem i jak tylko zobaczyłem złoty kolor zgarnąłem nie patrząc co to i w nogi mając nadzieję, że nikt nie zauważył. I chyba tak było bo nikt nie próbował mnie zatrzymać. To są emocje. Ale jak sprawdziłem to się okazało, że to jakieś badziewne rękawice, dużo gorsze od tych, które miałem.

Akcje z rogue'ami są najlepsze. Czasem ciekawie się dzieje jak ktoś wejdzie pod lufę i dostanie się rogue'a przez przypadek. Ludzie różnie się zachowują. Mieliśmy przypadek, że dwóch gości niechcący weszło nam pod lufę ale po chwili sami padli od mobków na DZ05. Fajnie to wyglądało jak obaj podczołgali się do mnie i cierpliwie czekali aż timer zleci do zera żebym mógł ich podnieść.

Innym razem jak byliśmy na sklepie we trójkę dwóch gości weszło nam pod lufę jak ubijaliśmy bossa. My czekamy i nie atakujemy żeby pozbyć się rogue'a i tylko patrzymy jak się we dwójkę przez moment naradzają czy nas atakować. Jak tylko na nas wystartowali poszedł sticky - 30k skilla i talent na dodatkowe 40% obrażeń i obaj padli momentalnie. Musieli sobie potem pluć w brodę, trzeba było odpuścić.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha :D Dzisiaj przebiegliśmy konsulat na ambitnym, goście z tarczami sprawiają większy kłopot. 46k skilla, talent na szybsze odnawianie za leczenie i zauważyłem, że to leczenie mnie ogranicza bo za długo trwa. Praktycznie jak uleczę wszystkich jednocześnie to po 1-2 sekundach mam już skill odnowiony ale i tak trzeba poczekać aż on się skończy działać zanim można znowu użyć. Z wybuchowyn sticky jest tak, że wystrzelę, podleczę i mogę od razu wystrzelić ponownie, tylko wtedy muszę poczekać aż leczenie przestanie działać żeby je odpalić ponownie i znowu odnowić skille. Wyobraźcie sobie co można by zrobić w ekipie z dwoma osobami ze skillem +45k. Jedna osoba puls i leczenie dla szybszego odnawiania a druga tarcza i sticky. Tarcza przy takim skillu ma ponad milion wytrzymałości chyba a sticky wymaksowany zadaje 250k obrażeń plus dodatkowe za talenty ale najlepsze, że można tym wtedy spamować bo tak szybko się odnawia. Dwie pozostałe osoby DPS/stamina i skille na kontrolę tłumu. W DZ można by siać popłoch. Ale póki co niewiele osób jest skłonnych iść w elektronikę, zwłaszcza, że do tego potrzeba odpowiednich bonusów na sprzęcie i najlepiej jak najwięcej modów ze skillem. Aż strach pomyśleć co by było jakby cała ekipa latała z takim skillem i wybuchowym sticky. Naprawdę chciałbym zobaczyć pojedynek dwóch ekip, jedna pure tech druga DPS albo tank. Największe zagrożenie na elektronikę to byłby granat EMP lub flash bang. Tylko jestem ciekaw czy przypadkiem punkt medyczny z niewrażliwością eliminuje ten problem w PvP.

Zebranie 2 a potem 4 osób z buildem pod elektronikę i przetestowanie tego w DZ to mój cel na najbliższą przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem schemat na złotą maske i dupa.. Bo 12 masek wykraftowałem i były tylko 3 rodzaje pozostałe 9 były kombinacja tych pierwszych trzech. W ogóle niewarto było się w to bawić.. A talenty masek to jakaś kpina..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trza bylo kupic rekawice, tam jest talent do krytyki jak cel nie kryje sie za osłoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talenty masek bywają bardzo dobre Edmunt. Krafcilem sporo ale super wypadły w dark zone. Tak samo rękawiczki. Ty byś chciał wszystko od razu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem schemat na złotą maske i dupa.. Bo 12 masek wykraftowałem i były tylko 3 rodzaje pozostałe 9 były kombinacja tych pierwszych trzech. W ogóle niewarto było się w to bawić.. A talenty masek to jakaś kpina..

Warto, warto. Tylko trzeba pamiętać, że to RNG. Ciężko jest dostać od razu taką jaką byś chciał, a jak już dostaniesz to w większości przypadków trzeba potem rekalibrować coś żeby dopasować pod siebie. Ze schematów z bazy nie ma problemu bo nie wymagają division tech więc można tworzyć do skutku. Nie tak łatwo dostać maskę z odpowiednim talentem i jeszcze z dwoma slotami lub odpowiednim głównym bonusem. Zobacz sobie jakie są możliwe talenty na każdym sprzęcie żeby wiedzieć do czego dążyć. Problem zaczyna się przy tworzeniu kamizelki, rękawic i kabury bo wymagają division tech. Mi za którymś razem w końcu udało się dostać kamizelkę z dwoma slotami i talentem brawura, i tak musiałem rekalibrować żeby zmienić ochronę od elitarnych na pancerz.

No to trza bylo kupic rekawice, tam jest talent do krytyki jak cel nie kryje sie za osłoną.

Ten schemat wymaga DZ lvl 50 i division tech. Nie komplikuj spraw dla Edmunta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekalibracja: Jestem na tym stanowisku, wybieram swój przedmiot, przykładowo nie podoba mi się jego "5% długości czasu tarczy", zaznaczam tę opcję, po prawej widzę np. 5-6 opcji na które mogę to zmienić. Wśród nich jest "zdrowie 1000-1100", tylko, że jak już zacznę rekalibrację to nagle ten wybór zdrowia ZNIKA, zostają pozostałe opcje widoczne wcześniej. Oczywiście już cofnąć nie można, więc na spokojnie 2 próba i....TO SAMO. Przed samą rekalibracją, tylko po najechaniu na jakąś właściwość swojego przedmiotu widać po prawej na co można zmienić, jak już przytrzymuję X zaznacza co trzeba, a po prawej jedna z listy możliwości znika. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nagminnie "nieodpalające się" misje w party to problem, który dotyczy tylko mnie, czy też tak macie? Druga sprawa, to nie jestem już w stanie zliczyć ile razy już spadałem pod tekstury...co jak co, ale ta gra potrafi mnie porządnie zirytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nagminnie "nieodpalające się" misje w party to problem, który dotyczy tylko mnie, czy też tak macie? Druga sprawa, to nie jestem już w stanie zliczyć ile razy już spadałem pod tekstury...co jak co, ale ta gra potrafi mnie porządnie zirytować.

 

Ani razu nie spadłem (SIC! toż to Ubi a tu ch... ANI RAZU) ale kolega tak samo ma ten problem, co do łączenia u MNIE śmiga jak ta lala, a choćby wczoraj zrobiliśmy z kilka misji i w DZ biegaliśmy do 3 :P I NIC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekalibracja: Jestem na tym stanowisku, wybieram swój przedmiot, przykładowo nie podoba mi się jego "5% długości czasu tarczy", zaznaczam tę opcję, po prawej widzę np. 5-6 opcji na które mogę to zmienić. Wśród nich jest "zdrowie 1000-1100", tylko, że jak już zacznę rekalibrację to nagle ten wybór zdrowia ZNIKA, zostają pozostałe opcje widoczne wcześniej. Oczywiście już cofnąć nie można, więc na spokojnie 2 próba i....TO SAMO. Przed samą rekalibracją, tylko po najechaniu na jakąś właściwość swojego przedmiotu widać po prawej na co można zmienić, jak już przytrzymuję X zaznacza co trzeba, a po prawej jedna z listy możliwości znika. WTF?

Rng chłopie. Chcesza zamienić obrażenia od sidearm? Potencjalnych możliwości jest kilka, ale mając mega pecha możesz nawet wyrolować do wyboru 4 x obrażenia od sidearm tylko z różnymi wartościami. Tak już jest. Roluj do bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekalibracja: Jestem na tym stanowisku, wybieram swój przedmiot, przykładowo nie podoba mi się jego "5% długości czasu tarczy", zaznaczam tę opcję, po prawej widzę np. 5-6 opcji na które mogę to zmienić. Wśród nich jest "zdrowie 1000-1100", tylko, że jak już zacznę rekalibrację to nagle ten wybór zdrowia ZNIKA, zostają pozostałe opcje widoczne wcześniej. Oczywiście już cofnąć nie można, więc na spokojnie 2 próba i....TO SAMO. Przed samą rekalibracją, tylko po najechaniu na jakąś właściwość swojego przedmiotu widać po prawej na co można zmienić, jak już przytrzymuję X zaznacza co trzeba, a po prawej jedna z listy możliwości znika. WTF?

Przed rozpoczęciem pokazuje po prawej listę wszystkich dostępnych opcji jakie możesz otrzymać, ale do wyboru jak zaczniesz rekalibrację masz tylko aktualny bonus, do którego możesz wrócić oraz 3 losowe bonusy z tych dostępnych z losową wartością. Czasami możesz mieć pecha nawet próbując rekalibrować stat gdzie są tylko 4 opcje a i tak nie dostaniesz tego, którego chcesz. Miałem tak parę razy przy głównych bonusach gdzie jest ochrona/obrażenia elitarnych, pancerz, zdrowie itp. Przy bonusach dla skilli gdzie jest ich z 10 to już całkowita loteria.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czasami możesz mieć pecha nawet próbując rekalibrować stat gdzie są tylko 4 opcje a i tak nie dostaniesz tego, którego chcesz. Miałem tak parę razy przy głównych bonusach gdzie jest ochrona/obrażenia elitarnych, pancerz, zdrowie itp. Przy bonusach dla skilli gdzie jest ich z 10 to już całkowita loteria.

O tego pecha mi właśnie chodziło, wszystko jasne, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nagminnie "nieodpalające się" misje w party to problem, który dotyczy tylko mnie, czy też tak macie? Druga sprawa, to nie jestem już w stanie zliczyć ile razy już spadałem pod tekstury...co jak co, ale ta gra potrafi mnie porządnie zirytować.

Tak, mam często zamknięta bramę. Nie znalazłem rozwiązania, ale trzeba przebiec się chyba z buta od kryjówki do misji (nie używać szybkiej podróży). Co do spadania pod tekstury to kilka razy zleciałem. Dzisiaj rownież, ale po 3 razach odpuściłem ^^ Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuu, beda zadymy w DZ z nowym patchem :D

New Dark Zone Activities

Supply Drops

  • Drop from the sky that happens every hour on different locations and have very good rewards
  • Only the first group that gets there will get the reward.
  • Supply Drops are protected by hard enemies
  • When you get the supply drop, you don´t have to extract them.

In general, they will add new activities in every future update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuu, beda zadymy w DZ z nowym patchem :biggrin:

U mnie kolejny wieczór w DZ minął i dalej żadnego spotkanego rogue, więc sorry, ale ja w te zadymy nie bardzo wierzę. Tak czy siak, ewidentnie brakuje trybów pvp, więc mam nadzieję, że dodadzą coś więcej w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz lvl w grze? (Nie DZ).

Te zmiany w DZ wchodzą z dzisiejszym patchem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany w DZ wchodzą z dzisiejszym patchem?

 

z tego co czytam na reddit to patch wychodzi 12ego - patch notes ponizej

https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4cmr76/special_report_about_the_next_update_incursions/

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • After you reach level 30 you are measured by gear score / now you don´t see player level but the gear score
  • The gear score is calculated by the gear you are wearing and is based on the quality and item-level
  • Gear score is also included in matchmaking. Matchmaking will also include the items you have in the inventory.

 

Skad my to znamy?  :whistling:  :whistling:  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musisz mieć wyjątkowego pecha bo ja rogali i manhunt widzę codziennie masę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×