Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Cronus? Proszę jaśniej. Co do pvp, są aktywne glitche wszelakie i nerwy puszczają gdy siekają cię jak kotleta. 120k obrażeń od jednej kulki na smg i żegnaj dziadek kalesony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cronusmax - czyli przejściówka dzięki której podłączasz myszkę i klawiaturę i w sumie jakikolwiek kontroler. Plus ustawiasz sobie makra.

Coś co jest znienawidzone przez tych którzy chcą grać fer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zwyklym padzie od ps4 tez mozna grac ostro na pvp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa mysz. Ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzimy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cronus? Proszę jaśniej. Co do pvp, są aktywne glitche wszelakie i nerwy puszczają gdy siekają cię jak kotleta. 120k obrażeń od jednej kulki na smg i żegnaj dziadek kalesony.

961e949922567bb4e682d01d7b9f0478.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, dość droga opcja. Widziałem wcześniej takie zestawy, rozumiem donsarcasm że to Twój zestaw? Jeśli tak to ile dałeś i jak się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta, dość droga opcja. Widziałem wcześniej takie zestawy, rozumiem donsarcasm że to Twój zestaw? Jeśli tak to ile dałeś i jak się sprawdza.

 

 

Jeśli dobrze pamiętam to coś ok £150. W Division w ogóle się nie sprawdza, ciężko utrzymać myszką stabilność broni. No i nie jest to oczywiście taka sama szybkość myszy jak ta komputerowa, jest dostosowana pod ps4, więc działa tak samo szybko jak kontroler. Oczywiście celowanie jest bardziej precyzyjne ale tak jak napisałem wcześniej ciężko "skontrowac" odrzut broni. Na pewno lepiej sprawuje się w bardziej realnych shooterach gdzie jeden headshot albo 3-4 kule i przeciwnik gryzie glebę ale w Division jest bezuzyteczny. Dla mnie osobiście strata pieniędzy bo kupiłem to specjalnie do tej gry. Aczkolwiek pamiętam że pogralem nią chwilę w metal gear solid i gralo się całkiem przyjemnie, więc prawdopodobnie dla fanów CoDa albo Battlefielda byloby to ulatwieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, o to mi chodziło. Skutecznie wybiłeś mi ten pomysł z główki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja miałem coś podobnego za czasów ps3 to nie jaki "oko orła" ale też działało do dupy.. Zdecydowanie lepiej jest na padzie.. Poza tym konsola to pad i kropka ;)

 

Edit by: Edmunt

Zerknijcie na ten filmik. Niech mi ktoś wyjaśni jak on to ku**a zrobił bo mój umysł tego nie ogarnia.

Około od 3 do 5 minuty. Jakim cudem ten typ na broni GS256 odblokował te talenty? a żeby było śmiesznie ogólny GS jest 256.

Edytowane przez Edmunt
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem coś podobnego za czasów ps3 to nie jaki "oko orła" ale też działało do dupy.. Zdecydowanie lepiej jest na padzie.. Poza tym konsola to pad i kropka

 

Edit by: Edmunt

Zerknijcie na ten filmik. Niech mi ktoś wyjaśni jak on to ku**a zrobił bo mój umysł tego nie ogarnia.

Około od 3 do 5 minuty. Jakim cudem ten typ na broni GS256 odblokował te talenty? a żeby było śmiesznie ogólny GS jest 256.

 

Kiedyś już o tym pisałem, że może być fajna opcja taktyka na AB. Jak masz set 4x to nie musisz spełniać wymagań co do talentow Wszystkie są free + główny talent broni dodatkowej. I to może być ciekawe bo kalibrujesz wszystko co potrzebujesz na skilla a bronie wybierasz z talentami pod firearms żeby "wyrównać" sobie dps😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zabawa ze zbieraniem Alphy będzie. Nice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest myśl :) jak żona pozwoli to dzis zaczynamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli zabawa ze zbieraniem Alphy będzie. Nice.

 

Przed dodatkiem Last Stand latalem tylko w AB. Fajna sprawa ale potem trochę znerfili ten set

Czyli zabawa ze zbieraniem Alphy będzie. Nice.

No to jest myśl  jak żona pozwoli to dzis zaczynamy

 

Nie wiem jak długo ale są podwojone nagrody za HTV. W ciągu 1.5h miałem 120/120 ekwipunek hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe osiągnięcie

image.jpg

Elektryk doskonały :) (jak dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko :)

Koledzy zgłębiam to co dla was jest oczywiste i kilka pytań.

1. Każdy przedmiot można rekalibrować jeden raz (jedną cechę)?

2. Do czego są do kupienia za fenixy (chociażby w terminalu) te zestawy rusznikarskie? Też do rekalibracji?

Zwłaszcza na drugie pytanie ni cholery nic nie znalazłem a trochę brak czasu na youtubie oglądać wszystko.

Wczoraj głównie robiłem przegląd sprzętu plus krótkie wypady w miasto ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moje nowe osiągnięcie

 

image.jpg

 

Elektryk doskonały  (jak dla mnie)

 

 

 

 

Będzie doskonały jak dorwiesz MDRa z 3 talentami😉 Ale nieźle to wygląda.

 

 

 

Elegancko

 

Koledzy zgłębiam to co dla was jest oczywiste i kilka pytań.

 

1. Każdy przedmiot można rekalibrować jeden raz (jedną cechę)?

 

2. Do czego są do kupienia za fenixy (chociażby w terminalu) te zestawy rusznikarskie? Też do rekalibracji?

 

Zwłaszcza na drugie pytanie ni cholery nic nie znalazłem a trochę brak czasu na youtubie oglądać wszystko.

 

Wczoraj głównie robiłem przegląd sprzętu plus krótkie wypady w miasto

 

 

 

 

 

 

Zestawy rusznikarskie służą do rekalibracji talentów broni. A przedmiot możesz kalibrowac ile razy chcesz ale tylko jedna ceche

 

Edit: Aha za fenixy nie kupujesz zestawu rusznikarskiego ale schemat na niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, donsarcasm napisał:

Będzie doskonały jak dorwiesz MDRa z 3 talentami Ale nieźle to wygląda.

Wiesz, że MDR trudno zdobyć u mnie wypada średnio raz na miesiąc.. a gram duuużo.. Zawsze mi wypada taki gdzie oba talenty są poza zasięgiem elektryka i moge jedynie jeden rekalibrować.. ale będę próbował dalej. Natomiast chodziło mi bardziej o kwestie że ledwo w okolicach 2800 zdrowia wytrzymałość 300K  niemam żadnego modu na wytrzymałość wszystko na elektronike :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że MDR trudno zdobyć u mnie wypada średnio raz na miesiąc.. a gram duuużo.. Zawsze mi wypada taki gdzie oba talenty są poza zasięgiem elektryka i moge jedynie jeden rekalibrować.. ale będę próbował dalej. Natomiast chodziło mi bardziej o kwestie że ledwo w okolicach 2800 zdrowia wytrzymałość 300K  niemam żadnego modu na wytrzymałość wszystko na elektronike :1_grinning:

Zawsze jest opcja Alphy. Ale po wczorajszym wieczorze to chyba niezbyt dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rgomez napisał:

Zawsze jest opcja Alphy. Ale po wczorajszym wieczorze to chyba niezbyt dobry pomysł.

Niekoniecznie.. Ale to trzeba naprawdę bardzo dobrze graty wyrwać.. Wtedy można coś sensownego poskładać :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie.. Ale to trzeba naprawdę bardzo dobrze graty wyrwać.. Wtedy można coś sensownego poskładać 

Jest jeden problem - jesteś uwiązany do jednego typu broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to, żaden problem

Niby nie, od biedy mdr może robić za snajperkę/shotguna, to bardzo uniwersalna broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×