Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę ukrywał i napiszę wprost: zazdroszczę wam.
W Dywizję grało mi się świetnie. To bardzo dobra gra w kooperacji, z genialnym klimatem i dopieszczonymi miejscówkami. Niestety muszę gonić kopiec wstydu i na Dywizję nie mam czasu i nie mam z kim za bardzo grać.
Fajnie że gra nadal żyje.
Jeśli chodzi o kumpli do grania to jest nas cała masa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest :)

E4_A46535-_B17_B-4_FDA-_A2_AD-_BD9_F40_C

Muszę przyznać, że jest ładniejsza niż wszystkie pozostałe.. nie tylko z tego GE ;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kumpli do grania to jest nas cała masa.
No jest paru chłopa ;)
A co do tego że nie ma z kim grać to wystarczy dać znać tutaj, coś poradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jest 12_slight_smile.png
E4_A46535-_B17_B-4_FDA-_A2_AD-_BD9_F40_C0252_D.jpg
Muszę przyznać, że jest ładniejsza niż wszystkie pozostałe.. nie tylko z tego GE 22_stuck_out_tongue_winking_eye.png 
Cholera jasna, szkarada normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzie martwi drop rate nowego sprzętu. U mnie na oko wychodzi max 50% co przy 4 zestawach oznacza, że może być ciężko skompletować coś. Z czasem w tygodniu słabo więc trzeba będzie pogonić w weekend bo jeszcze wypadałoby na koniec zebrać 10k kredytów na kolejny GE gdzie taktyk będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzie martwi drop rate nowego sprzętu. U mnie na oko wychodzi max 50% co przy 4 zestawach oznacza, że może być ciężko skompletować coś. Z czasem w tygodniu słabo więc trzeba będzie pogonić w weekend bo jeszcze wypadałoby na koniec zebrać 10k kredytów na kolejny GE gdzie taktyk będzie.
Ja nie narzekam. Mogło by być lepiej ale i mogło być gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to niema spiny na GE4 będzie :D Lex, Lex i jeszcze raz Lex :D bo taktyk gdzieś tam w skrzyni na nas czeka trzeba go tylko wyjąć :D

 

Edit by Edmunt

Yak tam gomez strzeliłeś z rana maskę :P Tak się zarzekałeś, że rano to zrobisz :woot:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rgomez napisał:
45 minut temu, ridcully76 napisał:
Mnie bardzie martwi drop rate nowego sprzętu. U mnie na oko wychodzi max 50% co przy 4 zestawach oznacza, że może być ciężko skompletować coś. Z czasem w tygodniu słabo więc trzeba będzie pogonić w weekend bo jeszcze wypadałoby na koniec zebrać 10k kredytów na kolejny GE gdzie taktyk będzie.

Ja nie narzekam. Mogło by być lepiej ale i mogło być gorzej.

Tak jak pisałem stronę czy dwie wcześniej, dla mnie drop nowego sprzętu to masakra... Skompletowanie całego zestawu będzie graniczyło z cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałem stronę czy dwie wcześniej, dla mnie drop nowego sprzętu to masakra... Skompletowanie całego zestawu będzie graniczyło z cudem.
Kluczowy jest czas, jak masz żeby pograć to wiadomo, więcej kasy, więcej skrzynek i w rezultacie wieksza szansa. Ja do tej pory kupiłem 18 zasobników przez dwa dni z tego 6 za kasę z poprzedniego GE. Czyli w dwa dni zarobiłem na 12 skrzynek, tyle starczyło czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było i zawsze będzie. Nie masz farta nie uzbierasz, choćbyś grał 24/7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz to niema spiny na GE4 będzie 1_grinning.png Lex, Lex i jeszcze raz Lex 1_grinning.png bo taktyk gdzieś tam w skrzyni na nas czeka trzeba go tylko wyjąć 1_grinning.png
 
Edit by Edmunt
Yak tam gomez strzeliłeś z rana maskę 24_stuck_out_tongue.png Tak się zarzekałeś, że rano to zrobisz woot.gif
Z rana ale w sobotę. W tygodniu za długo siedzę i do pracy wstaję więc ni dy rydy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na GE4 trenuje w ten sposób że jak dzieciak idzie spać to jak zasiądę ~21:00 to gram do ~01:00. Myśle, że jak skupie się tylko na taktyku to w tydzień dam rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ridcully76 napisał:

Kluczowy jest czas, jak masz żeby pograć to wiadomo, więcej kasy, więcej skrzynek i w rezultacie wieksza szansa. Ja do tej pory kupiłem 18 zasobników przez dwa dni z tego 6 za kasę z poprzedniego GE. Czyli w dwa dni zarobiłem na 12 skrzynek, tyle starczyło czasu.

Fakt czasu za dużo na granie nie mam... Póki co zarobiłem na ledwie 8 skrzynek, z czego ponad połowę stanowiły egzotyki lub zwykłe zielone sety. Bieda. Wiadomo, więcej czasu powinno być w weekend, mam nadzieję że wtedy pójdzie zdecydowanie lepiej. Zeszłym razem na uzbieranie całego napastnika starczyły mi 24 skrzynki, teraz mając 1/3 tego co ostatnio mam  maksymalnie po 2 elementy tajnego zestawu - 2 maski wędrowca i 2 sztuki banshee. Przy takim tempie, potrzeba chyba będzie zebrać z 50 skrzynek... No i do tego jak już widzę Lexa to mam odruch wymiotny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na GE4 trenuje w ten sposób że jak dzieciak idzie spać to jak zasiądę ~21:00 to gram do ~01:00. Myśle, że jak skupie się tylko na taktyku to w tydzień dam rade 12_slight_smile.png
Ale w jaki sposób zamierzasz skupić się na jednym tylko secie?
Fakt czasu za dużo na granie nie mam... Póki co zarobiłem na ledwie 8 skrzynek, z czego ponad połowę stanowiły egzotyki lub zwykłe zielone sety. Bieda. Wiadomo, więcej czasu powinno być w weekend, mam nadzieję że wtedy pójdzie zdecydowanie lepiej. Zeszłym razem na uzbieranie całego napastnika starczyły mi 24 skrzynki, teraz mając 1/3 tego co ostatnio mam  maksymalnie po 2 elementy tajnego zestawu - 2 maski wędrowca i 2 sztuki banshee. Przy takim tempie, potrzeba chyba będzie zebrać z 50 skrzynek... No i do tego jak już widzę Lexa to mam odruch wymiotny 24_stuck_out_tongue.png
Jak nataman napisał - zależy od szczęścia. Ja mam np. 5 elementów wędrowca, na szósty mogę czekać do usranej śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i do tego jak już widzę Lexa to mam odruch wymiotny

To graj np obóz uchodźców.
Za lexa masz 750+125+38=913
Za obóz 750+(3*38)=864
Różnica to 49 na korzyść lexa. Czas wg mnie porównywalny ale mi osobiście chyba przyjemniej się gra obóz uchodźców więc raczej tam będę farmił. Zwłaszcza jak kolegę DarkAnge przygarniemy. Tak zapierd... wczoraj że po wejściu na plac z bossami jak puścił ulti to czasami jeszcze niektórzy byli po drugiej stronie kontenerów hahaha.

Ja mam np. 5 elementów wędrowca, na szósty mogę czekać do usranej śmierci.

No chyba że koledzy poratują. Ale i tak oczywista sprawa, że wzrost ilości setów które będą leciały po GE przekłada się na mniejsze szanse trafienia potrzebnego elementu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że koledzy poratują. Ale i tak oczywista sprawa, że wzrost ilości setów które będą leciały po GE przekłada się na mniejsze szanse trafienia potrzebnego elementu.
No i Hudson łatwiejszy z powodu braku dyrektyw. Dark na Lexie szybko nabrał by pokory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na GE4 trenuje w ten sposób że jak dzieciak idzie spać to jak zasiądę ~21:00 to gram do ~01:00. Myśle, że jak skupie się tylko na taktyku to w tydzień dam rade 12_slight_smile.png
Możesz się skupiać Pure luck my friend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz się skupiać Pure luck my friend.
Michał powinien dostać z urzędu ten set.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i Hudson łatwiejszy z powodu braku dyrektyw. Dark na Lexie szybko nabrał by pokory.

Nawet nie chodzi o łatwość, tylko o samo wrażenie powiedzmy. Przynajmniej ja takie mam, może mi zostało po poprzednim GE. Fakt, że na lexie z dyrektywą trochę trzeba uważać. Można na zmianę po parę razy.
Myśle, że jak skupie się tylko na taktyku to w tydzień dam rade

Michał będzie się skupiał przed otwarciem każdego zasobnika i w myślach wizualizował wypadający set taktyczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, że dobrze mi życzycie :P jeszcze będziecie płakać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Edmunt napisał:

No i jest :)

E4_A46535-_B17_B-4_FDA-_A2_AD-_BD9_F40_C

Muszę przyznać, że jest ładniejsza niż wszystkie pozostałe.. nie tylko z tego GE ;P 

Ile razy tego Lexa trzeba trzepnąć żeby dobic do 150 ? akurat do końca roku jestem w domu wiec musze trochę nadrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, devilseed napisał:

Ile razy tego Lexa trzeba trzepnąć żeby dobic do 150 ? akurat do końca roku jestem w domu wiec musze trochę nadrobić :)

Czas masz co najwyżej do poniedziałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile razy tego Lexa trzeba trzepnąć żeby dobic do 150 ? akurat do końca roku jestem w domu wiec musze trochę nadrobić 12_slight_smile.png

150 razy trzeba rąbnąć Larę. 1 Lara na minutę /średnio. 

Zmiana - średnio co 35 sekundffec0722a74114e6d35a323a8e6c0328.jpg

 

Nawet ładne zdjęcie wyszło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Edmunt napisał:

Czas masz co najwyżej do poniedziałku.

 

Z tego co pisali dzisiaj to event jest przedłużony o 1 dzień, więc chyba do środy rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×