Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle ile złożę i rozłożę Damscusów ale to nie są takie ilości o których Ty piszesz, dlatego chętnie skorzystam z porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Tyle ile złożę i rozłożę Damscusów ale to nie są takie ilości o których Ty piszesz, dlatego chętnie skorzystam z porady.

Trzeba wiedzieć gdzie są.. :) ja w 15 minut zbieram około 20 div tech + 9 skrzynek (dodatkowe 18-45) i tak kilka kursów.. wieczorem i jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wiedzieć gdzie są.. 12_slight_smile.png ja w 15 minut zbieram około 20 div tech + 9 skrzynek (dodatkowe 18-45) i tak kilka kursów.. wieczorem i jest 12_slight_smile.png
Michał daj mapę a nie drocz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, mataman napisał:

Teraz to cwaniakuje, a kiedyś survival nie potrafił skończyć emoji12.png

Sie nauczył :P Ale nadal tego trybu nie lubie.. Nawet mając mape.. Uważam, że tryb PVE na przetrwaniu powinien być taki, że jesteśmy na mapie sami.. a nie ja biegnę a tam albo mi z przed nosa ktoś coś kradnie albo już dawno wyczyszczone..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, donsarcasm napisał:

Ech... zabrakło mi ok 1300 punktów w GE rankingu. Peszek...

Do czego ci zabrakło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Edmunt napisał:

Do czego ci zabrakło?

 

No do wygrania go...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo.. GE się skończyć to cała masa predatorów i banshee lata po DZ i wkur**a ludzi.. Wczoraj niedałem rady zrobić żadnego podjęcia. Za każdym razem wpadała ekipa i zdejmowali mnie dosłownie w sekundę. więc 3x9skrzynek mi zabrali. I tak zebrałem 102 div tech. Ale ze skrzynek miałbym dodatkowo 54-135.. A tak dupa :P

 

p.s. samemu niema co biegać widzę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Standardowo.. GE się skończyć to cała masa predatorów i banshee lata po DZ i wkur**a ludzi.. Wczoraj niedałem rady zrobić żadnego podjęcia. Za każdym razem wpadała ekipa i zdejmowali mnie dosłownie w sekundę. więc 3x9skrzynek mi zabrali. I tak zebrałem 102 div tech. Ale ze skrzynek miałbym dodatkowo 54-135.. A tak dupa 24_stuck_out_tongue.png
 
p.s. samemu niema co biegać widzę24_stuck_out_tongue.png
Odbierzemy co Twoje. Spokojna czacha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się z kolegą a nawet dwoma, podpiąć pod wieczorną farmę tech w dz, jeśli chcesz. Wczoraj uzbieraliśmy ok 40 ale czuję że da radę wycisnąć więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Standardowo.. GE się skończyć to cała masa predatorów i banshee lata po DZ i wkur**a ludzi..

p.s. samemu niema co biegać widzę

Norma, po co samemu się męczyć jak można komuś skroić towar.
Trzeba grupą, to przynajmniej idzie ich chwilę zająć zanim towar poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma, po co samemu się męczyć jak można komuś skroić towar.

Trzeba grupą, to przynajmniej idzie ich chwilę zająć zanim towar poleci.

Ty będziesz dzisiaj czy nie? Bo nam gpsa biją

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty będziesz dzisiaj czy nie? Bo nam gpsa biją 
Chyba wątpliwe, jutro jak najbardziej. Może chwilę żeby wędrowca i banshee skonfigurować. Jutro będę na świeżości haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba wątpliwe, jutro jak najbardziej. Może chwilę żeby wędrowca i banshee skonfigurować. Jutro będę na świeżości haha
Będziesz biedniejszy o dzisiejsze DivisinTechy
Mogę się z kolegą a nawet dwoma, podpiąć pod wieczorną farmę tech w dz, jeśli chcesz. Wczoraj uzbieraliśmy ok 40 ale czuję że da radę wycisnąć więcej 12_slight_smile.png
Grasz na PS4 czy na xboksie? Pytanie moje wynika z tego iż twoje zdjęcie profilu ma coś wspólnego z xboksem właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

Ty będziesz dzisiaj czy nie? Bo nam gpsa bijąemoji16.png

 

Hehe Ale i tak 102 div techy zebrałem :D

 

Godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Na ps4 gram oczywiscie. Na xo dopiero zaczynam.

No to wyślij zapro i polatamy troche. :)

 

p.s. u mnie może być różnie bo żona coś złapała i wiecie wszystko leci raz górą raz dołem albo kumulacja ;) także trzeba się biedaczką zaopiekować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przymiarki do nowych setów :) jutro testy.
Na wędrowcu takie talenty na broniach które dodatkowo leczą po zabiciu celu (M4) lub po zadaniu obrażeń krytycznych (Mp5) mają sens? Czy raczej darować bo i tak sam się wystarczająco leczy? 32007085418e537f463fda471fc8aee2.jpg630014538be7d59663817fbab5f57ade.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze przymiarki do nowych setów 12_slight_smile.png jutro testy.
Na wędrowcu takie talenty na broniach które dodatkowo leczą po zabiciu celu (M4) lub po zadaniu obrażeń krytycznych (Mp5) mają sens? Czy raczej darować bo i tak sam się wystarczająco leczy? 32007085418e537f463fda471fc8aee2.jpg630014538be7d59663817fbab5f57ade.jpg
Moim zdaniem na banshee zdecydowanie za mało wytrzymałości a za dużo elektroniki. W tym patchu wytrzymałość jest ważna, chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem na banshee zdecydowanie za mało wytrzymałości a za dużo elektroniki. W tym patchu wytrzymałość jest ważna, chyba.
Elektronika wg mnie ok. Przyda się do skana czy leczenia. Mogę podbić z 550 pkt wytrzymałości 2 modami z wytrzymałością zamiast broni palnej. Zobaczę co i jak.

Broń w tych setach to trochę z łapanki ;) do weryfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ridcully76 napisał:

Pierwsze przymiarki do nowych setów :) jutro testy.
Na wędrowcu takie talenty na broniach które dodatkowo leczą po zabiciu celu (M4) lub po zadaniu obrażeń krytycznych (Mp5) mają sens? Czy raczej darować bo i tak sam się wystarczająco leczy? 32007085418e537f463fda471fc8aee2.jpg630014538be7d59663817fbab5f57ade.jpg

 

Na wędrowcu 40% życie za życie w zupełności starczy. Wędrowiec cały czas tez się leczy, więc talent drapieznosc jest niepotrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Na wędrowcu 40% życie za życie w zupełności starczy. Wędrowiec cały czas tez się leczy, więc talent drapieznosc jest niepotrzebny.

Oo a co to za talent " życie za życie"? Kuźwa dodałbym go do tego co mam czyli życie za śmierć. Miałbym dwa za..ste talenty
Elektronika wg mnie ok. Przyda się do skana czy leczenia. Mogę podbić z 550 pkt wytrzymałości 2 modami z wytrzymałością zamiast broni palnej. Zobaczę co i jak. Broń w tych setach to trochę z łapanki 10_wink.png do weryfikacji.

Zauważ że wytrzymałość teraz skaluje się inaczej. Zdrowia masz teraz tyle co nic. Trzeba testu ale myślę że elektronika Ci nie pomoże. Teraz wszyscy latają z wytrzymałością średnio 500 koła. Ale zobaczymy, sam jestem głupi.

 

 

 

A bez jaj, don ile tej wytrzymałości na wędrowcu wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  Na wędrowcu 40% życie za życie w zupełności starczy. Wędrowiec cały czas tez się leczy, więc talent drapieznosc jest niepotrzebny. 

 

Ok, czyli 15% zrobić na elementach wyposażenia? A zdrowia ok 450k będzie dość? Broń palna istotna sprawa bo trzeba te moby zdejmować jakoś 10_wink.png

Zauważ że wytrzymałość teraz skaluje się inaczej. Zdrowia masz teraz tyle co nic. Trzeba testu ale myślę że elektronika Ci nie pomoże. Teraz wszyscy latają z wytrzymałością średnio 500 koła. Ale zobaczymy, sam jestem głupi. 

Jak mocniej pójdę w wytrzymałość kosztem elektroniki to trochę w stronę wędrowca to wyjdzie i to bez leczenia żadnego wg mnie. 

 

 

Edit: coś takiego na wędrowcu będzie git?9be3b6f7d46db0561ee5cad1fede59e2.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×