Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

U Marco na filmie widzialem jak pakowal w te perki by miec ochrone przed krwawieniem

Ciekawe. U mnie to nie działało. Ale jak pisałem nie sprawdzałem tego praktycznie prawie. A jak sprawdzałem to taki sam wpierdol był. Definicja egzotycznych to jest " wszelkie obrażenia nie pochodzące od broni". Drapieżnik zadaje obrażenia bronią Ale może być to prawda. Marco to jednak wie o tej grze chyba więcej od jej twórców. I to nie jest ironia tylko cała prawda. Może jakby miał udział w tworzeniu/dalszych pracach nad tą grą, to wyglądałaby inaczej/lepiej/logiczniej?
No dobra, kto da więcej?

Na pierwszym foto bazowy taktyk.6750b65585955e47ebcc11563a27fecb.jpged7334a0d135fa67ae82f113faf20833.jpg

Sprawdzę później, ale myślę iż inwencja Cię położy na łopatki. Hehe.

Sorry nie przemyślałem/nie przeliczyłem sprawy. Ale i tak sprawdzę, choć ciężko może być. Tylko że z tej siły gówno wynika. Nie opłacalna. Ale na cyferki możemy powalczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzę później, ale myślę iż inwencja Cię położy na łopatki. Hehe.Sorry nie przemyślałem/nie przeliczyłem sprawy. Ale i tak sprawdzę, choć ciężko może być. Tylko że z tej siły gówno wynika. Nie opłacalna. Ale na cyferki możemy powalczyć.
Spoko ;)
I albo się mylę, albo ten dodatkowy bonus grając w grupie będzie dosyć łatwo odpalić. Masz np. wieżyczkę i sticka. Na początku pakujesz serię w mobka z M4 i nabijasz te 30. Po tym rzucasz wieżyczkę i ona ci dobije do 60. I wtedy np. sticky leci. Ja to nabiłem przy bossie na LZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko
I albo się mylę, albo ten dodatkowy bonus grając w grupie będzie dosyć łatwo odpalić. Masz np. wieżyczkę i sticka. Na początku pakujesz serię w mobka z M4 i nabijasz te 30. Po tym rzucasz wieżyczkę i ona ci dobije do 60. I wtedy np. sticky leci. Ja to nabiłem przy bossie na LZ.
Tylko czy drużyna ma tutaj znaczenie. Coś rozmawialiśmy ostatnio na ten temat. Jak wyszło? Nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestuj ridi i zobacz jak niewiele daje ci taka siła. Dodatkowe 30 wymaga ponad magazynka a zaleta z tego prawie żadna. I problematycze stosowanie skilli na zmiane dodatkowo komplikuje sprawe. Jednym słowem nie warto ;) 5T + coś jeszcze to najlepsze połączenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysto doświadczalnie to wrzuciłem, z ciekawości ile można wykręcić z różnych bonusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czysto doświadczalnie to wrzuciłem, z ciekawości ile można wykręcić z różnych bonusów.

Na inwencji nie ma szans.

Obadajcie co Widdz robi na Alphie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 60 skrzynek i nic nie "skompletowało"... nie mam szcześcia cos do tego... nie wiem czy to dużo wy pewnie otworzyliscie wiecej, dobrze ze wpadło troche broni, ten "alechandro" fajny tylko przeładunek masakra... gdzie farmicie div tech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponad 60 skrzynek i nic nie "skompletowało"... nie mam szcześcia cos do tego... nie wiem czy to dużo wy pewnie otworzyliscie wiecej, dobrze ze wpadło troche broni, ten "alechandro" fajny tylko przeładunek masakra... gdzie farmicie div tech?
DZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bulet1408 napisał:

Ponad 60 skrzynek i nic nie "skompletowało"... nie mam szcześcia cos do tego... nie wiem czy to dużo wy pewnie otworzyliscie wiecej, dobrze ze wpadło troche broni, ten "alechandro" fajny tylko przeładunek masakra... gdzie farmicie div tech?

Ja też otwarłem 60 skrzynek uważam, że jak na wieczorne granie to sporo.. poskładaj sobie samotną gwiazde z taktykiem albo coś podobnego.. dwa lkm na zmiane i moby padają jak zabawki :) a techy to DZ latamy po obcykanej trasie!

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli to cholerne DZ, wkurzało mnie rok temu a teraz jeszcze bardziej bo już wszyscy tam latają z takimi setami że ja nie mam o czym z nimi rozmawiać, mój problem jest taki że nigdy nie nastawiałem się w tej grze na PVP i dla mnie ten DZ to było zło konieczne. Co zrobić jak mus to mus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz, że ja też PVP nie trawie w tym DZ. Ale jest i trzeba z tym jakoś żyć. Na szczęście to nie DZ jest głównym dostawcą setów :) tam ide tylko any robić akta i zbierać techy. Jak zmienisz nastawienie to przestaniesz się irytować tylko czerpać przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Edmunt napisał:

Uwierz, że ja też PVP nie trawie w tym DZ. Ale jest i trzeba z tym jakoś żyć. Na szczęście to nie DZ jest głównym dostawcą setów :) tam ide tylko any robić akta i zbierać techy. Jak zmienisz nastawienie to przestaniesz się irytować tylko czerpać przyjemność :)

 

nie no jasna sprawa, tylko próg wejścia tam jest teraz tak wysoki że ja na przykład muszę liczyć na to że uda mi się przemknąć tam niezauważonym bo w konfrontacjach w tym momencie nie mam żadnych szans, a ludzie tam też się różni trafiają, jedni cie oleją i lecą dalej a "debile" zabiją cie nawet jak nie masz nic przy sobie, po co? chyba tylko oni to wiedzą. Dla mnie DZ to najgorszy element tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
nie no jasna sprawa, tylko próg wejścia tam jest teraz tak wysoki że ja na przykład muszę liczyć na to że uda mi się przemknąć tam niezauważonym bo w konfrontacjach w tym momencie nie mam żadnych szans, a ludzie tam też się różni trafiają, jedni cie oleją i lecą dalej a "debile" zabiją cie nawet jak nie masz nic przy sobie, po co? chyba tylko oni to wiedzą. Dla mnie DZ to najgorszy element tej gry...

W grupie pograj, nawet z randomami. Solo można też, ale wtedy musisz się liczyć z tym, że wysłać towar może być ciężko. Po drodze jak będziesz biegł solo to jeżeli spotkasz grupę co najmniej 2 innych graczy to masz 90% szans że zaatakują.
Ogólnie DZ jest spoko. Nie może wszędzie być tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grupie pograj, nawet z randomami. Solo można też, ale wtedy musisz się liczyć z tym, że wysłać towar może być ciężko. Po drodze jak będziesz biegł solo to jeżeli spotkasz grupę co najmniej 2 innych graczy to masz 90% szans że zaatakują.
Ogólnie DZ jest spoko. Nie może wszędzie być tak samo.
Taa, w grupie z randomami. A przy podjęciu wypieprzą Cię z grupy i nara. I tak się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa tak creme de le creme... randomy i grupa w DZ i strzał w plecy przy podjęciu, ja bym powiedział że zdarza sie że tego nie zrobią :1_grinning: dla mnie ta gra to zawsze coop i ja nigdy czegoś takiego nie bym nie zrobił, jak już latamy razem... pewnie to co piszę wynika w dużej mierze z frustracji i z tego że jestem tam lamą do bicia także wybaczcie marudzenie, potrafię zrozumieć ludzi którzy się tam dobrze bawią ale dla mnie to zawsze była walka o przetrwanie. No nic trzeba poskładać wędrowca, drapieżnika gwiazdę czy coś w podobie i zobaczymy może kiedyś kogoś zabije tam :1_grinning: pewnie jak to się stanie to już nikt w to grał nie będzie i bede miał spokój tam... ale w razie jak by ktoś chciał polatać to ja chętnie, jak będzie wam brakowało do tanga to piszcie psn taki jak nick tutaj, i nie chodzi mi o ciąganie mnie po wszystkim nie tego oczekuję ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taa, w grupie z randomami. A przy podjęciu wypieprzą Cię z grupy i nara. I tak się zdarza.


No nie pamiętam. Trochę z randomami grywałem, fakt że trochę wcześniej i to się nie zdarzało. Moze teraz inne czasy. Teraz gram na DZ albo w ekipie ze swoimi albo solo.

ale w razie jak by ktoś chciał polatać to ja chętnie, jak będzie wam brakowało do tanga to piszcie psn taki jak nick tutaj, i nie chodzi mi o ciąganie mnie po wszystkim nie tego oczekuję  

Spoko, nas też często biją. Ale my nie latamy na setach na pvp. Może dlatego. Ale obronić też się umiemy a i zdarza się przyrogalić hehe. Może byśmy częściej kogoś skroili tylko że gomezik nie pozwala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba musze sobie zrobic przerwe od tej "glupiej" gry. Potrzebuje marchewki, bo na samym kijku dluzej nie pociagne :)

Obozem Hudson to juz wymiotuje. Zbieram te 9k waluty, kupuje 6 skrzynek, otwieram i na nowo zbieram gotowke.

Tak jak niektorzy z Was chcialem poskladac sobie taktyka.

Leci wszystko tylko nie to. O przepraszam, sklamalem taktyk tez mi leci - mam juz z 6 sztuk kamizelki, a za cholere nie moge znalezc rekawic i nakolannikow.

Najgorzej jest jak na 6 otwartych skrzynek  4 nawet nie maja klasyfikowanych przedmiotow - i takie rozdanie mialem nie raz.

Wiem, wiem RNG ... no ale choc kawaleczek tej marcheweczki ....

 

Zaczekam az ten event sie skonczy i w druzynie zaczne robic fale - tam przynajmniej mozna sie wymieniac przedmiotami, bo na swoje szczescie juz przestaje liczyc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mierniczek napisał:

 

Najgorzej jest jak na 6 otwartych skrzynek  4 nawet nie maja klasyfikowanych przedmiotow - i takie rozdanie mialem nie raz.

 

 

 

wczoraj ostatnie 6 skrzynek jakie otworzyłem---> na 12 przedmiotów 1 tajny fire :1_grinning:  ja i hazardowe skrzyneczki, także spokojnie nie jesteś sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mierniczek, a może obóz hudson?

Edytowane przez rejpsnake68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe ewentualnie Lexington

Możecie jeszcze czyste niebo próbować o ile macie mniej więcej rozeznanie w tej misji. Bo bez tego będzie ciężko. Zawsze jakaś odmiana.

Ja już odpuszczam ten GE. Ponad 100k kredytów. Otwarte chyba ok 68 zasobników. Dwa taktyki, co najmniej 2 alfy, ryzyko też jest. Firecrest nie ma, ale i tak bym nie grał. Taktyk wpadł dopiero po ponad 60 zasobnikach. Wczoraj dwie maski i od razu zrobiło się dwa komplety.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mierniczek napisał:

...Leci wszystko tylko nie to. O przepraszam, sklamalem taktyk tez mi leci - mam juz z 6 sztuk kamizelki, a za cholere nie moge znalezc rekawic i nakolannikow...

Rękawicami to mógłbym handlować.. a nakolanniki jedne na 60 zasobników :24_stuck_out_tongue: nie chce mi się więcej farmić a tak chciałem kolejny komplet zrobić taki awaryjny :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rękawicami to mógłbym handlować.. a nakolanniki jedne na 60 zasobników :24_stuck_out_tongue: nie chce mi się więcej farmić a tak chciałem kolejny komplet zrobić taki awaryjny :22_stuck_out_tongue_winking_eye:
Ja jeszcze na Alphę poluję. Będzie ok, nie będzie to też ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później wyfarmie nakolanniki w DZ albo na oporze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na Alphę poluję. Będzie ok, nie będzie to też ok.

Żartujesz? Mi alfa leciała jak zwariowana. Bez sprawdzania wiem że tego wypadło mi najwięcej. Dwa komplety to wiem bo sprawdzałem że mam. Nie zdziwiłbym się gdybym miał 3 całe nawet.

Prędzej czy później wyfarmie nakolanniki w DZ albo na oporze

No niby tak, ale mamy znowu więcej o 4 zestawy które będą wypadać. Więc to już będzie pod górkę coś znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×