Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, przepraszam, moj blad:/

Ale czemu drazycie temat? Tylko zareklamowac chcialem. Jak kogos to nie interesuje to olejcie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To olewam ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To olewam ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

I o to chodzi:) troche luzu Pabowie:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 24, ale czuje sie na 15. Przejdzie?

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Troche przesadzacie,chlop napisal w sumie dobrze,chyba o to chodzi zeby z kims grac i rozmawiac,a ja osobiscie wole grac i rozmawiac z ludzmi w podobnym wieku co ja czyli np 25 up:)

 

Chyba ze jedynie granie nie na imprezie wtedy moge grac nawet z 6 latkiem.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche przesadzacie,chlop napisal w sumie dobrze,chyba o to chodzi zeby z kims grac i rozmawiac,a ja osobiscie wole grac i rozmawiac z ludzmi w podobnym wieku co ja czyli np 25 up:)

Dziekuje,

Bo nie o to chodzi kto jak sie czuje, tylko kto jaki ma czas na granie. Sorki, ale ludzie w moim wieku pracuja, maja dzieci, i zone - w pelni zalozona rodzine. Niestety nie potrafie grac na kazde zawolanie, wiec jestem pewny ze osoby 20+ bardziej zrozumieja, ze musze przerwac gre bo moje dziecko krzyczy, albo zwijac sie, bo zona wola;) chce wszystkim oszczedzic czas, gdyz osoba ktora dziennie spedza na grze online pare godzin w tej grupie moze byc rozczarowana.

Pozdrawiam ogarniajacych temat

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie :) ja od nowego roku tylko w bete zagrałem a tak to niemam kiedy konsoli włączyć praca dom praca dom.. Oszaleć idzie. Dziecko takie absorbujące, że aż nie do wiary.. Więc ja ogarniam hehe swoją drogą ci co się czepiają +20 czy 20+ to widać że single.. Szczęście bije od nich na całe miasto. Ogarniający temat nawet by dupy nie ruszył żeby się o takie pierdoły czepiać.dlatego ja celuje bardziej w 30+ lub +30 (nie potrzebne skreślić)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie :) ja od nowego roku tylko w bete zagrałem a tak to niemam kiedy konsoli włączyć praca dom praca dom.. Oszaleć idzie. Dziecko takie absorbujące, że aż nie do wiary.. Więc ja ogarniam hehe swoją drogą ci co się czepiają +20 czy 20+ to widać że single.. Szczęście bije od nich na całe miasto. Ogarniający temat nawet by dupy nie ruszył żeby się o takie pierdoły czepiać.dlatego ja celuje bardziej w 30+ lub +30 (nie potrzebne skreślić)

Widac ze polowa ludzi na tym forum nie wie co to zarty. No ale coz , kazdy sie bawi jak potrafi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

+20 nie wyraznie pisze? zasady to zasady;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszyscy tacy dorośli, ściągnięci, odpowiedzialni. To ja sie doczepie do pewnej sprawy. Nie "pisze" , a "jest napisane". Jeśli chodzi o wyraz "nie" to jedynie z czasownikami piszemy go oddzielnie czyli w tym wypadku "niewyraźnie".

Rozumiem inicjatywę 20+ gdyż sam mam lat 30. Nie chce mi sie słuchać jak Rysiek kłóci sie z Babcia o jedzenie zupy przy bo3. Jednak skreślanie 19,5 latka samemu waląc byki na forum ;) Ważna jest dobra zabawa, prawda?

Nie wiem po co Wy gracie. Ja gram bo lubie i jest to dla mnie forma ucieczki od codzienności. Nie szukam mega powagi, nie dyskryminuje jeśli ktoś potrafi sie dobrze bawić, a ma 18 lat. Tym samym nie szukam w wirtualnym świecie przyjaciela od kontemplacji nad własnym jestestwem.

Co do The Division biorę na premierę w wersji Gold z psn. Ktoś tu sie pokusił o zamowienie edycji rozszerzonej z dodatkami takimi jak zegarek i kieszonka ? Ciekawe jaki bedzie poziom wykonania tego zestawu.

Chętnych na betę i pełna wersje zapraszam do kontaktu na psn.

Pamiętajcie tylko +18+ ;)

Psn id : Czarnuchh

5!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez CzarnuchYO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i Miodek w dyskusji. Cudnie. Nie wiem czy widzieli czy nie, ale wrzucam i tak.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam powód aby się cieszyć z prawie 40lat na karku. Co tam, że jest bliżej niż dalej, ważne że mogę dołączyć do społeczności.

 

Panowie, czy pudełko z seasonpassem to tylko można w edycji kolekcjonerskiej kupić za 500zł? Czy są jakieś tańsze wersje?

Chyba będzie trzeba machnąć drugie dziecko. Będzie 500 na gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę powiadam Wam! Dzielcie się kontami na PSN, a będzie uzdrowiony portfel Wasz.

D5503@Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ktoś pytał o jakość wykonania zegarka agenta

na YT znalazłem to...

 

 

no holograma  :shok:

 

...aaaa, widziałem na allegro taki

janusz sprzedaje go za 600 PLN

Edytowane przez rejpsnake68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wiem co to brak czasu. Prowadze sklep i w sumie jestem dzien w dzien po 12 godzin i do tego dzuewczyna i silownia. Gram tylko miedzy 0:00 a 4:00. A co do januszow, kiedyś trolowałem takiego co tv kupił w promo w tesco i sprzedawał nowy. Jak usłyszał o zawiadomieniu o przestępstwie skarbowym to od razu aukcje zniknely. Hehe. Wiem, wredny jestem :D

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie beta zaktualizowała się do wersji 1.01 więc chyba nie trzeba będzie pobierać jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już ktoś wcześniej pisał, że jak masz klienta pobranego to tylko patch trzeba będzie dociągnąć.

 

Czy ktoś orientuje się czy te bonusowe stroje/bronie będzie można też dostać w Europie? Z tego co wiem to na razie tylko Murrica.

http://static9.cdn.ubi.com/resource/en-US/game/tomclancy-thedivision/game/agent-origins-gear_rewards_sets_235317.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę powiadam Wam! Dzielcie się kontami na PSN, a będzie uzdrowiony portfel Wasz.

D5503@Tapatalk

Baroni Gejmingu nie stosują takich praktyk ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronami już się szatan interesuje!

D5503@Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Changelog do open bety:

New Mission Available to play, Subway Morgue:
 
Encounter a new faction: The Cleaners
Explore a Mass Grave while trying to restore power to the city.
Rescue the missing Engineer, Paul Rhodes
 
Unlock an additional Wing in the Base of Operations:
 
The first upgrade to the Twch Wing is now available
A new skill can now be unlocked: The deployable turret
 
Numerous Dark Zone updates and improvements:
 
New High End weapons available in the Dark Zone
Refresh rate on Dark Zone chests has been greatly reduced
Non-player enemies in the Dark Zone have been significantly increased in number
Non-player enemies in the Dark Zone have been buffed slightly
The Manhunt Timer now pauses instead of refreshing while in combat as a level 5 Rogue
The Reward for surviving as a Rogue Agent has been increased to 1.5x the kill bounty
The Health Bar for Agents in the Dark Zone now only turns red when they actually become Rogue
A new warning icon has been added to indicate an Agent who has shot another player but has not done enough damage to go Rogue
Dark Zone experience leveling curve has been adjusted slightly
Disabled the option to transfer Dark Zone brackets as a Rogue (This prevents players using Bracket Transfer as a means to escape after becoming Rogue)
Removed some ropes that allowed players to reach areas that gave them an unfair advantage

Other changes
 
New Ubisoft Club Action available for participating in the Open Beta unlocking an exclusive reward in-game
New and improved Tutorial Video
Tutorial video is now available to view from t he Character Select Screen
Fixed two bugs that allowed players to become invisible to other players
Fixed an exploit with Ballistic Shield Skill that allowed players to become invincible
Cheat Detection and Prevention additions and updates
Fixed mismatch of stats that occured occasionally between Vendor Inventory and Player Inventory when item purchased
Adjusted player movement speed while running with a grenade in hand
Fixed a bug that sometimes caused other player’s name and health bar to not be visible in the Dark Zone
Fixed some Weapon Mods that resulted in incorrect stat values when equipped
Fixed some weapons that didn’t appear as Contaminated when obtained in the Dark Zone
Fixed a bug with the Reward Claims Vendor that caused stacks of consumables to be decreased under specific circumstances
Fixed a bug with stats display not updating when browing Vendor Inventories
Fixed a bug that caused contiuous vibration under very specific conditions
Fixed a very rare bug that prevented players from being able to fire or switch their weapons
Added mission Dialogue lines in Missing Persons: Heather Lau Side Mission
Several environment fixes to prevent falling through world issues in specific places
Multiple stability fixes (23 unique crashes fixed)
Server optimizations and improvements (players will receive less connection errors now)
Multiple localization fixes and improvements
Additional polish & bug fixes too numerous to mention

 
Edit: Ślepak ze mnie :/
Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Changelog do open bety:

New Mission Available to play, Subway Morgue:
 
Encounter a new faction: The Cleaners
Explore a Mass Grave while trying to restore power to the city.
Rescue the missing Engineer, Paul Rhodes

 

Unlock an additional Wing in the Base of Operations:
 
The first upgrade to the Twch Wing is now available
A new skill can now be unlocked: The deployable turret

 

Numerous Dark Zone updates and improvements:
 
New High End weapons available in the Dark Zone
Refresh rate on Dark Zone chests has been greatly reduced
Non-player enemies in the Dark Zone have been significantly increased in number
Non-player enemies in the Dark Zone have been buffed slightly
The Manhunt Timer now pauses instead of refreshing while in combat as a level 5 Rogue
The Reward for surviving as a Rogue Agent has been increased to 1.5x the kill bounty
The Health Bar for Agents in the Dark Zone now only turns red when they actually become Rogue
A new warning icon has been added to indicate an Agent who has shot another player but has not done enough damage to go Rogue
Dark Zone experience leveling curve has been adjusted slightly
Disabled the option to transfer Dark Zone brackets as a Rogue (This prevents players using Bracket Transfer as a means to escape after becoming Rogue)
Removed some ropes that allowed players to reach areas that gave them an unfair advantage

Other changes

 
New Ubisoft Club Action available for participating in the Open Beta unlocking an exclusive reward in-game
New and improved Tutorial Video
Tutorial video is now available to view from t he Character Select Screen
Fixed two bugs that allowed players to become invisible to other players
Fixed an exploit with Ballistic Shield Skill that allowed players to become invincible
Cheat Detection and Prevention additions and updates
Fixed mismatch of stats that occured occasionally between Vendor Inventory and Player Inventory when item purchased
Adjusted player movement speed while running with a grenade in hand
Fixed a bug that sometimes caused other player’s name and health bar to not be visible in the Dark Zone
Fixed some Weapon Mods that resulted in incorrect stat values when equipped
Fixed some weapons that didn’t appear as Contaminated when obtained in the Dark Zone
Fixed a bug with the Reward Claims Vendor that caused stacks of consumables to be decreased under specific circumstances
Fixed a bug with stats display not updating when browing Vendor Inventories
Fixed a bug that caused contiuous vibration under very specific conditions
Fixed a very rare bug that prevented players from being able to fire or switch their weapons
Added mission Dialogue lines in Missing Persons: Heather Lau Side Mission
Several environment fixes to prevent falling through world issues in specific places
Multiple stability fixes (23 unique crashes fixed)
Server optimizations and improvements (players will receive less connection errors now)
Multiple localization fixes and improvements
Additional polish & bug fixes too numerous to mention

 

Yup zmiany juz sa znane.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/77259-tom-clancys-the-division/?p=1272224

 

Anyway. Zobaczymy. Ciut szkoda, ze np nie dali innego wycinku gry. Na zasadzie np lvl 20  i inny fragment mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na eBay zestawy 4 wdzianek i giwerek

Strażak, sanitariusz, milicjant i myśliwy

Cena to około 50 zł.

N6&TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perki

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×