Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre ^^ ja niemam takiej smykałki, żeby rozpracowywać gre. Wole czerpać przyjemność z grania nić kombinować jak to zrobić aby gra się wysypała.. Ale co kto lubi.. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie cieszy to widzę, że zwiększyli ilość doświadczenia potrzebnego na poziom :) Możliwe, że w becie było to obniżone dla jej potrzeb, ale jak dla mnie była to jedna z większych wad (szybkie wbijanie lvl'a). Zobaczymy co to będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam, ze powinno to zostac wydluzone. Gdzie te gry mmo, gdzie zeby wbic max lvl trzeba bylo grindowac po 6 godzin dziennie przez 3 miesiace :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO NIE JEST GRA MMO!!

Chcesz MMO to idź grać w Warframe, ESO albo w FFXIV.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest wlasnie reklamowana jako:

 

 

Tom Clancy's The Division is an upcoming online open world third-person shooter role-playing video game with survival elements

 

oraz kategoryzowana jako:

 

GenresMassively multiplayer online game, Third-person shooter, Action role-playing game

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale wiesz ze moge teraz wejsc na wikipedie i napisac ze to jest gra strategiczna prawda?

To nie jest MMO, to jest online open world i tyle, bez MASSIVE na poczatku (heheszki, gra jest robiona przed studio co sie nazywa Massive, hehe, he, he...).

 

Zreszta ostatnio coraz ciezej jest skategoryzowac jakis gatunek danej gry bo coraz wiecej gier lubi wrzucac wszystkiego po trochu, open world, action, elementy rpg i cholera wie co jeszcze.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest TPS  MMO ale nie jest klasycznym przykładem gatunku. Czy massive to sie okaże. W becie było max 24 graczy na server ale dali tylko 20% powierzchni DZ. Zakładam ze w pełnej wersji będzie o wiele wiecej a skoro jedno z DLC zamienia cala mape w DZ to musza drastycznie zwiększyć liczbę graczy żeby się spotykali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiście to wisi i powiewa czy jest to MMO czy MMORPG czy jeszcze jakiś inny całkowicie dla mnie niezrozumiały skrót. Liczy się to, że beta pokazała co pokazać miała przekonała optymistów i odtrąciła pesymistów. Zapowiada się bardzo dobra gra do czasu kolejnego Battlefielda :D

p.s. Kogo obchodzi skrót?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam, ze powinno to zostac wydluzone. Gdzie te gry mmo, gdzie zeby wbic max lvl trzeba bylo grindowac po 6 godzin dziennie przez 3 miesiace :D

Nie wiem w które MMO masz na myśli, bo jruz od lat nie ma takiego grindu do max lvl.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tibia - tam nie ma czegoś takiego jak max lvl :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie 13 lvl to dość mało. Wszystko zależy od tego jak i ile punktów będziemy dostawać. Bo nawet w takim battlefield 4 aby uzyskać max 140lvl potrzeba było 32,000,000 punktów. Natomiast aby to zdobyć grając normalnie po 2-3 godziny dziennie lub w weeckendy 5-6 godzin. Zajmuje to prawie rok. Ciekawe jak to będzie tutaj rozwiązane..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarta beta na PS4 potwierdzona na 19 lutego :)

 

+ nowy, jak zawsze od Ubi zwiastun na wysokim poziomie 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przekonywać nie muszą już zamówiony :D ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie 13 lvl to dość mało. W

Myslalem ze bedzie 30.

 

Edit: O jednak dobrze myslem.

“One of the cool things we do is that once you hit the max level – level 30 – suddenly the whole Dark Zone repopulates with all-new content and challenges suitable to that level,”

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby można było wybrać frakcje do której się chce przynależeć i mieć sojuszników wśród niektórych mobkow. Urozmaiciło by to trochę rozgrywkę w DZ nie wspominając o specjalnych umiejętnościach dostępnych tylko dla wybranej frakcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To by sie raczej gryzlo z motywem Dywizji i tego ze sa od robienia porzadkow i utrzmywania rządu gdyby nagle przylaczyli sie do murzynow w kapturach albo typow ktorzy wszystko co sie rusza traktuja miotaczem ognia.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w kampani sie zgodze ale DZ rzadzi sie swoimi prawami w kwestiach etycznych -> ubijanie innych agentow

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby można było wybrać frakcje do której się chce przynależeć i mieć sojuszników wśród niektórych mobkow. Urozmaiciło by to trochę rozgrywkę w DZ nie wspominając o specjalnych umiejętnościach dostępnych tylko dla wybranej frakcji...

 

To miało by sens tylko jeśli gracz mógł by zostać na trwałe "Zbuntowanem Agentem" - jak wiemy nie ma na razie takiej możliwości - bunt jest tylko chwilowy i posiadanie sojuszu z frakcjami nie miało by sensu - jak zresztą napisał One Post Man.

Taka opcja raczej nigdy się nie pojawi w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś wie czy stare pliki z bety na coś się przydadzą, a może całość od nowa trzeba będzie ściągać?

 

EDIT.

 

Ok już wiem. Jednak pliki przydadzą się i będzie do pobrania mały patch. Tak czułem :D Dobrze, że nie kasowałem bo prawie 30 GB do pobrania to dużo dla mnie.

 

http://forums.ubi.com/showthread.php/1387006-Will-my-closed-beta-progress-carry-over-to-open-beta?p=11361646&viewfull=1#post11361646

Edytowane przez ezils
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy stare pliki z bety na coś się przydadzą, a może całość od nowa trzeba będzie ściągać?

 

EDIT.

 

Ok już wiem. Jednak pliki przydadzą się i będzie do pobrania mały patch. Tak czułem :biggrin: Dobrze, że nie kasowałem bo prawie 30 GB do pobrania to dużo dla mnie.

 

http://forums.ubi.com/showthread.php/1387006-Will-my-closed-beta-progress-carry-over-to-open-beta?p=11361646&viewfull=1#post11361646

Oo, świetna wiadomość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos usunal bete to moze ja pobrac ponownie z biblioteki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednej fabularnej misji więcej, nie dzięki, wolę zaczekać na pełną wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojojojj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×