Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Skromna zawartość bety i późniejsza nuda wywołana bieganiem bez celu pozwoliła mi na zobaczenie tej fizyki zniszczeń na własne oczy. Jest spoko, ale smaczków jest dużo wiecej.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Filmik dla płaczących że w grze jest mała mapa :)

https://youtu.be/52EK5xRtnJM

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Edytowane przez Kenet
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę na premirę. Z kumplem. Wyjdzie po 200 z SP.

Moim zdaniem grafa bardzo ładna. Dużo detali. Dobra fizyka. Kontrola nad postacią zdecydowanie do mnie przemawia. Mają być napisy PL.

Wczoraj odpaliłem Destiny po 1,5 mc przerwy. Ale ta gra jet sterylna :) i mi się troszku przejadła.

A TC:TD (beta)  jest fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ukazał się właśnie nowy wywiad który był udzielany już po zamknięciu betatestów.

Wygląda na to że Dark Zones nie będą zawierały żadnych misji fabularnych ani pobocznych :( KAPA JAK WUJ!

za to każdy rejon Dark zone ma oferować coraz trudniejsze (w domyśle złożone) starcia z przeciwnikami którzy tam siedzą.

jeśli chodzi o sztuczną inteligencję wrogów to w bycie mieliśmy oknajczęściej do czynienia znaj niższą półką Rioters. Podobno każda z frakcji dostępnych w grze używa innych taktyk ataku i walki.

Jeśli chodzi o misję główne to oprócz przechodzenia na poziomie normal i hard będzie również dostępny poziom challenge. Przejście misji na tym poziomie ma być bardzo trudne niemal niemożliwe w pojedynkę... deweloper porównał to do Rajdu destiny.

Przejście głównego wątku fabularnego nie odblokowuje wszystkich umiętnosci.. aby rozbudować bazę w całości będzie trzeba wykonywać misje również po zakończeniu wątku...( A raczej wątków bo gra oferuje 3 linie fabularne związane z każdym ze skrzydeł bazy) jest to 1 z elementów End-game, podobnie jak zbieranie informacji i znajdziek rozrzuconych grze :)

https://youtu.be/4XVddA-kD6A

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Edytowane przez Kenet
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlc to powinien być do gry. Ukończonej pełnej gry. Tak jak w wiedzminie. Przeszedles cala dluga gre, ale nie masz dosyc? Dokupujesz dlc. Wyobraźcie sobie gta w ktorym mozecie poruszac sid tylko po los santos, a jak chcecie poza obszar miejski to zaplaccie kolejne 200zl. Jak chcecie miec helikoptery i samoloty to kolejne 200. Ja pierdole, schodzi na psy to wszystko. W zyciu kupilem tylko premium do bf4, ale bez premium gralem 2 lata. Myslicie ze w the ddivision bedzie to mozliwe? Po 2 latach to nikt ke bedzie pamietac tej gry. Mam nadzieje ze sie myle. Zalezy mi na dobrych grach.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy mi na dobrych grach.

 

To polecam zakupić PSOne albo PS2 :) Dopóki dyski twarde nie weszły do obiegu konsoli,to każda gra musiała być dopracowana i ukończona w 100 % ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamte wspaniałe czasy już nie wrócą.. A nas czakają tylko gorsze wymysły twórców.. Ostatecznie to my jesteśmy sędziami w tym procesie.

P.s. Zdecydowałem się na gold edition (skoro kupuje 1; 2 gry rocznie to moge się szarpnąc.. a co )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie brać na premierę ale chyba wezmę edycję Gold z psstore na pół z kolegą, trzeba sobie jakoś radzić marketingiem ubisoftu...

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym Ci przeszkadza marketing bo nie kumam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Głównie w tym ze pocieli grę i sprzedają za 400zl

D5503@Tapatalk

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy panowie pitolicie. Czasy sie nie skonczyly. Wiedzmin 3, Gta, Dying laight, fallout 4 i masa innych gier. Nadal mozna szanowac konsumentow. To juz kwestia hierarchii wartości i balansowanie miedzy chciwością, a etyką.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie w tym ze pocieli grę i sprzedają za 400zl

D5503@Tapatalk

Dlatego w ramach buntu kupujesz ją za 400 zł. Logiczne! :D

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach buntu kupuje ją na pół za 200zł

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy bunt.

 

Swoja droga co dokladnie pocieli? Bo nie rozumiem chyba obecnej dramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko!! To UBI!!

Oni zawsze coś tną :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W ramach buntu kupuje ją na pół za 200zł

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Kupuje grę za pełną cene z dodatkami o których nic nie wiadomo (jak i zawartości podstawki). Ubi woli sprzedać 1 kopię z PSS z dodatkami niż 2 pudełka. Taki bunt!

Pomijam to, że pokazuje to jak gracze chętnie będą brali gry za 400zł. Gratuluję...

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Astarot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

400zl na 2 osoby wychodzi 200 w PSS . Za pudło z Sizonpasem płacisz ponad 500. 200zl jestem w stanie zaryzykować na premierę.

Poza tym większość kontentu sizonpasa jest już jawna. Podziemia Manhattanu, darkzone na całej mapie, dodatkowe eventy i zrzuty co miesiąc i jakiś tam shotgun epicki.

D5503@Tapatalk

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak na moje nic nie wycieli, zapodali content ktory beda wydawac przez ten rok czy iles tam, powiedzieli tez ze beda jakies bonusy dla season pass'owcow, jak na moje nic strasznego, a na pewno nie w obecnym stanie w jakim sie znajduje branza. Watpie ze dadza kazdemu z SP jakas uber bron ktora bedzie kosil, podejrzewam ze to bedzie cos na wzor premiuma, jakies double XP eventy, glupia skorka i na dzien dobry ta dubeltowka o ktorej gadali, tyle.

 

Lepiej by bylo jakby nie powiedzieli co mniej wiecej bedzie w tym season passie? Kupic kota w worku jak przy okazji Batmana/Battlefronta/Fallouta 4? Gdzie przy tym ostatnim ludzie dalej nie wiedza za co zaplacili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

400zl na 2 osoby wychodzi 200 w PSS . Za pudło z Sizonpasem płacisz ponad 500. 200zl jestem w stanie zaryzykować na premierę.

Poza tym większość kontentu sizonpasa jest już jawna. Podziemia Manhattanu, darkzone na całej mapie, dodatkowe eventy i zrzuty co miesiąc i jakiś tam shotgun epicki.

D5503@Tapatalk

No, taki bunt ze hej... Bójcie się narody :) Głosowanie portfelem nie odbywa się przez podział wersji na dwie osoby, tylko całkowitą rezygnacje z zakupu. Wiele osób nabije statystki sprzedaży w ten sposób i da tylko zielone światło na przyszłość dla wydawców, ze mogą nas dymać. Ja zreszta ceny gier mam w poważaniu, bo nie zmieniają się od 15 lat ^^. Bardziej boli mnie fakt, ze grając na psx, zazdrościłem wówczas pecetowcą patchy i rożnych dodatków (wówczas darmowych). O ironio... xD Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tną grę to ja im przytne profit o 50% z mojej strony. Nazwij to jak chcesz ale ja się stratny nie czuje w tym momencie. Na decyzję reszty graczy nie mam wpływu ale zakładam że ubi sporo na nich zarobi.

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu śmieszy Twoje "zaangażowanie w bunt" gry Ubi kiedy przyklepujesz z nimi deal na gre... która jest przedmiotem "buntu" xD

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra nie jest zła ale cena nieadekwatna (była...) poza tym bunt to mocne słowo, pisałem że marketing ubi mnie zmusił do podziału konta...

D5503@Tapatalk

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli mierzyć Division miarą Assasyna to eventu powinno być od chu*a i ciu ciut.. Zabawa na długie godziny a jak się ma małe dziecko to nawet i miesiące. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier roku więc niema sie co dziwić, że każdy chce grać już od premiery. Natomiast co do dystrybucji to powinno być jak kiedyś wychodzi gra i tyle dopiero po kilku miesiącach pojawiają się pierwsze informacja, że ma się pojawić DLC rozszerzające wontek fabularny albo dający inne zakończenie albo dający możliwość kontynuowania fabuły w kiedunku wsześniej nie obecnym w grze.. A nie, że gra jeszcze nie wyszła a my już wiemy, że wyjda 3 DLC itp..

Jak żyć panie premierze jak żyć.. (Płacząc wydał 400zł na gre) ^^

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie to nie jest tanie hobby...

A odnosnie wycinania, to podobno Brooklyn ma byc miejscowka, gdzie bedziemy biegać w czasie prologu. To by sie zgadzalo z brakiem nowych dzielnic w DLC i tym, że nikt nigdy nie obiecywal calego Nowego Jorku do dyspozycji.

No i najwiekszy downgrade w historii elektronicznej rozrywki

https://youtube.com/watch?v=KNP1z4OEzKA

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę czy ktoś wpadł na ten byk w Becie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×