Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jest takie miejsce?

Np misja w szpitalu, po przejściu zadymy na boisku do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tam jest wejście do tego. Zawsze się zastanawiałem.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w zasadzie to jest Madison Square Garden, no ale szpital polowy taki tam jest więc nazwijmy to szpitalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja ledwo rozpocząłem ponownie przygodę z The Division i postanowiłem jeszcze raz przejść szpitalisko pomijam fakt ze na 30-40 minut grania 5-6 razy wywaliło mnie do menu głównego gdzie w zamkniętej becie ani raz nie miałem takiego zonka to przy wejściu do misji nawalam w gości a oni nic myślę sobie przecież nie ustawiłem harda... no nic nagle znowu mnie wywaliło wiec wyszedłem na miasto.Pierwsi napotkani przeciwnicy no i patrzcie znowu jaja....

 

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka dłuższych chwil i... nuda i jakaś taka tępa ta gra... wszystko jakby w slow motion... ale na plus na pewno to że to strzelankowy rpg, nie miałem okazji grać w coś podobnego i już wiem że takie połączenie mi się podoba... oczywiście wygląda bardzo fajnie... ale tak jak napisałem wszystko jakby przez zapchany filtr mało płynne ma się wrażenie jakby było ledwo 10 fps... ciekawe czy macie podobne odczucia czy to może ja się wypaczyłem grając ostatnio za dużo w 60 klatkach... być moze to jest przyczyna... generalnie nie porwało mnie ale nie skreślam... jeszcze jest sobota i niedziela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograj sobie Borderlands. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zagrałem, co prawda na PC ale to nie ma znaczenia, gameplay taki sam. Gra jest bezpłciowa, kompletnie nie mogłem się wczuć, sztuczna inteligencja rozwala mnie na łopaty, zarówno jeśli chodzi o wrogów i sojuszników, sojusznicy pchają nam się przed ekran i przeszkadzają, a oponenci to szalone pajace lawirujące między osłonami. Misje nie są za ciekawe, przeważnie masz rozwalić jakiegoś konkretnego kolesia którego otaczają tabuny zwykłych przeciwników. Przynajmniej na taką misje trafiałem...
Klimat taki niezbyt odczuwalny, nie pasuje mi Nowy Jork.

Na PC technicznie to tragedia, u mnie gra na low wygląda jak 8 letni tytuł, może nawet gorzej i bardzo często spada do 20 klatek. Koledze z dużo lepszym komputerem crashowało co 2-3 minuty, nie szło pograć. Dookoła pełno błędów, ludzie wtapiający się w ścianę, oponenci blokujący się na przeszkodach i inne brzydkie rzeczy.

Ja już wiem że tego nie kupię, chyba już lepiej zainwestować w Siege. Po tamtej becie miałem pozytywne wrażenia, po becie The Division opadły mi ręce.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograj sobie Borderlands. :D

no wlasnie ogrywam druga czesc, i wierz mi, ale ma wiecej do zaoferowania:)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ogrywam druga czesc, i wierz mi, ale ma wiecej do zaoferowania:)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Gra ktora wyszla x lat temu po milionie pathy ma wiecej do zaoferowania od bety jakiejs gry?

Nie wierze, udowodnij!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktora wyszla x lat temu po milionie pathy ma wiecej do zaoferowania od bety jakiejs gry?

Nie wierze, udowodnij!

A Ty wciaz wierzysz, ze to jest beta? Hahahahahha

Przeca oni tylko serwery na nas testuja lol:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty wciaz wierzysz, ze to jest beta? Hahahahahha

Przeca oni tylko serwery na nas testuja lol:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Co nie zmienia faktu, że zamiast 70 misji fabularnych są 2, a zadań pobocznych jeszcze mniej. Pomijam kwestię ograniczonej mapy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić co ja mam niby robić w tej całej strefie mroku? Bo jedyne co widzę to możliwość strzelania w plecy przypadkowym osobom lub grupom osób w celu zdobycia sprzętu dzięki któremu będę mógł efektywniej strzelać w plecy przypadkowym osobom. Co w becie, albo w przyszłości w pełnej wersji będę mógł tam robić żeby nie znudzić się tym po 2 godzinach multiplayera? Jakieś misje w DZ, mini-konflikty pomiędzy większymi grupami?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że po DZ powinno się biegać w grupie ale nie udało mi się wszyscy znajomi już na dziś skończyli a na punkcie extrakci wiecznie to tu to tam czają się zdrajcy.. albo zwykli agenci a jak zaczynam podpinać to mnie rozwalają.. normalnie banda frajerów..

 

a jak już powiedziałem sobie, że w dupie z tą grą na dziś idę ostatni raz to żadnych problemów każdy grzecznie podwiesił swoją skrzyneczkę i pajacyka odstawia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niss przeciez on troluje.

Tego się obawiałem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosciarz sory że nie gadam ale mam zwalony mic, własnie czekam na nowe słuchawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosciarz sory że nie gadam ale mam zwalony mic, własnie czekam na nowe słuchawki

Hehe nie ma problemu:)

Jutro gramy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj samemu singla, wszyskie dostępne misje główne, poboczne i zdarzenia, a dopiero potem poszedłem do Dark Zone będąc już na 8 levelu, i zostałem zmiażdżony przez grupę elitarnych mobków na 9 levelu Coś mi się zdaje, że to nie jest dobry pomysł, lepiej chyba próbować grać równolegle singla i Dark Zone. Ale natrafiłem później na grupkę trzech graczy, którzy zaprosili mnie do drużyny i przez jakiś czas tłukliśmy mobków w paru miejscach. Nawet z randomami fajnie się gra. Z tego co zauważyłem to poprawiony balans, mobki na podobnych levelach padają w miarę szybko, nie ma jak w poprzedniej becie, że czasem trzeba było wpakować kilka magazynków w tych zwykłych, bo elitarni to co innego. Strzelanie bardzo fajne. Sprawdziłem parę gadżetów, których nie sprawdzałem poprzednio, i to leczenie to jest jednak podstawa w grupie.

 

Nie wiem czy ktoś inny też ma takie odczucie, ale mi się wydaje, że lepiej byłoby grać singla samemu a w coopie tylko w Dark Zone. Fajnie się przejść po mieście bez pośpiechu żeby wczuć się w ten klimat, w Watch Dogs też lubiłem sobie pospacerować zamiast biegać od jednego celu do drugiego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne odczucie, na początku wpadłem sam do DZ i zostałem wdeptany w ziemię, druga próba już w grupie i szło zdecydowanie lepiej jednak mam jedno podstawowe zastrzeżenie do DZ, tam totalnie nie ma nic do roboty. Powinny być jakieś pomniejsze misje albo chociaż bronione przez mobków skrzynie z dobrym lootem bo obecnie rozgrywka w DZ polega na lataniu w tę i z powrotem w poszukiwaniu Rougów lub rozbiciu małej grupki mobków lub czekaniu kto pierwszy pęknie z biegających koło nas graczy. Trochę mało i nie wiem czy chciało by mi się tak latać bez celu przez dłuższy czas. Dla mnie osobiście zdecydowanie ciekawsze są misje fabularne na Hard robione np. w małym 3-osobowym zespole, wtedy można fajnie pokombinować, ty zrób ogień zaporowy, a ja zajdę od drugiej strony czy coś w ten deseń. DZ ogranicza się do mega emocji przy ekstrakcji, a tak poza tym to trochę wieje niewykorzystanym potencjałem. Może w pełnej wersji się coś zmieni ale wątpię bo premiera przecież już za rogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No w Dark Zone podnieśli poziom trudności jeśli chodzi o walkę z AI, przeciwnicy mają chyba więcej HP i na pewno zadają większe obrażenia. Co do ich poziomu to każda strefa w Dark Zonie będzie miała ten podział poziomu typu 8-10 itp., nie pamiętam dokładnie teraz jakie tam dali te przedziały.

Generalnie ze względu na to że jest trudniej to solo jak się wejdzie po zrobieniu wszystkiego w becie można dostać nieźle w dupę, jak ktoś się chce dobrze przygotować to powinien kilka razy na hardzie porobić misje w Madison Field Hospital, bo daje to chyba gwarantowane 2 niebieskie itemy. Wiadomo nie każdy będzie lepszy ale na pewno można trochę postać podrasować, ja w ten sposób zdobyłem FN Fal i jakieś Uzi dzięki którym daje sobie radę grając solo w DZ, przeciwko mobom i graczom, chociaż muszę grać ostrożnie mimo wszystko, w closed becie miałem lepsze bronie to pewniej czułem się w natarciu niż teraz. Tak czy siak zwiększenie poziomu trudności oceniam na plus, bardziej mi to pasuje do tej rozgrywki.

Coś jest w tej grze, bo bawię się bardzo dobrze, nawet grając solo. Fakt, też mam wrażenie że świat gry jest trochę pustawy, misje w Dark Zonie też byłyby super, w sumie mogliby w ten sposób przemycić sposób na zdobywanie tych żółtych/złotych przedmiotów, które mogłyby być dostępne u vendorów za jakaś ciężką kasę i ew z tych misji/raidów. No ale pewnie DZ zostanie mniej więcej jak jest teraz, są jakieś plotki o tych raidach na wzór tych z Destiny, może na wróżeniu z fusów się nie skończy. Gra jest na pewno specyficzna i chyba open beta to najlepsza okazja żeby sprawdzić czy taka zabawa nam pasuje czy nie, ja mimo świadomości wad jakie ta gra posiada na tą chwilę akceptuje ją i tak jak wspomniałem wcześniej bawię się przy tym dobrze, także zanosi się na zakup w dniu premiery. Jeśli chodzi o season passa to pewnie decyzję podejmę już po doświadczeniach z grą po premierze.

Ciekawy jestem czy coś będą próbowali zadziałać z ludźmi którzy wbijają sobie najwyższy poziom rogue a potem w ekipie włażą na dach w tej alejce tuż przy wejściu do DZ. Dostęp tam jest tylko przez drabinkę od jednej strony przez co wydaje mi się że ukrywający się tam ludzie są w zasadzie nie do pokonania. W zasadzie dopóki tam siedzą to nie przeszkadza mi to w jakiś bezpośredni sposób ale jest to trochę głupie, no i jakiś w miarę łatwy sposób na szybkie wbicie kasy, więc wyobrażam sobie że wielu grających w grupach może to praktykować po premierze.

Edit: Zyga wspominasz o skrzyniach bronionych przez moby, ale przecież w Dark Zonie to już jest, otworzyłem co prawda dzisiaj tylko jedną bo coś kluczy nie mogłem znaleźć ale loot chyba nie był taki zły, niebieski :P Biorąc pod uwagę że tych skrzyń jest od cholery jak na tak małym terenie, (ile to jest, chyba 1/3 DZ z pełnej wersji?), to myślę że lepszy loot w tych skrzyniach mijałby się z celem bo byłoby za łatwo to zdobyć. Są chyba 2 rodzaje skrzyń z lootem? Może któreś powinny być zdecydowanie rzadziej spotykane ale w rezultacie mogłoby zawierać lepszy loot, tylko też wyobrażam to sobie raczej na zasadzie jakieś losowości gdzie te skrzynie na mapie się pojawią, bo tak to zaraz będzie jedna wielka kamperiada. Mimo to i tak mapa wydaje się pusta, więc przydałoby się coś jeszcze no i tutaj aż się prosi o jakieś misje czy misjo-podobne aktywności.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 albo chociaż bronione przez mobków skrzynie z dobrym lootem.

 

3 godziny latalem z ekipa -> skrzynka, skrzynka -> helipad -> safe house -> skrzynka, skrzynka... 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalam betę, gra wydaję się spoko. Zastanawiam się nad zakupem na premierę. Pytanie czy znajdą się jakieś spoko osoby do grania, pogadania? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skurwMateo zapisz sobie mnie na psn to pogramy i pogadamy  :) :)

Panowie co do gry... nie wiem czy to jest wina bety czy po prostu ps4 jest takie slabe, ale jezeli chodzi o grafike to wyglada to tak jak na PC przy BARDZO BARDZO niskich ustawieniach.

Sama gra nawet spoko. Rozumiem chodzenie po NY, zwiedzanie sklepow, ratowache cywili z opresji, jakies tam misje itp itd. A potem przychodzi czas by zwiedzic ten DARK ZONE i co ?  I JAJCO.  Ledwo co wchodze to juz do mnie dwoch kamperow otwiera ogien. Jedni biegaja z jakimis czaszkami, drudzy ich staraja zabic,a potem sami czaszki maja i znowu inni do nich strzelaja. No za cholere nie rozumiem co tam jest grane :D  Totalny chaos. 

Niech jakis ekspert postara sie mi wyjasnic jak tam "zycie" wyglada.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie doczytuje mi dlugo tekstury

... w poprzedniej zamknietej becie tego nie bylo.

Najgorsze jest to ze nie bardzo mialem ochote grac od nowa to samo... poprostu nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×