Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że aktywności poboczne nie są skalowane do naszego poziomu oraz że nie ma wyboru stopnia trudności. Dzielenie na strefy 2-4, 3-4 czy 5-7 nie ma sensu bo awansuje się momentalnie i potem te zadania poboczne są za łatwe, nie trzeba się nawet chować tylko na rambo można iść

Zawsze to urozmaicenie. Jak chcesz wyzwania to robisz misje na wyższym lvl lub na hardzie, jak chcesz dla relaksu wybić kilka mobów to lecisz na niższy lvl i robisz rambo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla mających grę, Waszym zdaniem jak oceniacie żywotność tego tytułu?

Gra na tydzień ? miesiąc czy dłużej.

Gra jest 48 godzin dostępna a już mają po 30 level.

Nie ma obawy,że za chwilę nie będzie co robić ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wbiłem do DZ na 8/9lvl i padłem na strzała, trochę inaczej to w becie wyglądało. XD (ekwipunek mam w miarę Ok, dostosowany do lvl) Hard dla ekipy, ewentualnie kogoś, kto lubi wyzwanie. Ja sobie stuknę na hardzie dopiero wówczas, gdy nabije 30lvl. O ile bedzie lepszy drop ^^

 

masz rozne rejony DZ, sa mobki na 10-12 lvlu co nie zrobia Cie na hita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na ten moment 10 dał :) Także się nie dziwie że recek nie ma , trzeba chwilę odczekać . Ale nawet jako "single z możliwością coop" gra mi się mega podoba , ta customizjacja broni , prawdziwej broni a nie jak w borderlands czy Destiny :) lvl 20 wbiłem i jak dla mnie nawet na normalu można się pomęczyć po drugiej stronie Manhattanu , misje potrafią dać w kość zdecydowanie to nie jest spacerek jak tu ktoś napisał :) Na ten moment gra mi się świetnie cięžko powiedzieć co będzie kiedyś tam ....Gra mnie mega wessało i nie puszczę póki nie skończę , to najlepsza rekomendacja :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z lvlem koło 17 i chce wspólnie porobić misję główne i poboczne?

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata! Padl lvl 20:))) caly czas do lvl 17 gralem sam i rozkoszowalem sie gra. Po czym niestety zwyczajnie misje normal staly sie lekko wymagajace wiec postanowilem, ze sprobuje z randomami iiiiii.... To byl strzal w dyche! Tutaj gra pokazuje pazur:) teraz tylko zbierac ekipe i hs:) moze ktos dzis ma w planach zarwanie nocki w nju jorku?;)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie sony potraktowało gdy napisałem im, że nie mam dodatków, które powinny zawierać się w wersji gold którą zakupiłem na ps store. 14072928327895794216.jpg Sytuacja po przywróceniu licencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie odpowiedzieli to samo:/ porazka, maja chyba ta samo odpowiedz kopiuj/wklej do wszystkich. Pojechalem ich teraz w mailu bo ja do nich pisze o bialym, a Ci mi odpisuja o czarnym:/ totalny bezsens.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora żebym i ja skrobnął parę słów na temat De Dywiżją. Nie ma co trzymać dłużej w niepewności... jest super, choć muszę przyznać że wczoraj miałem moment zwątpienia bo po świetnym prologu w momencie kiedy musiałem po raz trzeci przechodzić te same misje z którymi miałem już styczność w dwóch betach poczułem cholerne znużenie ale jak tylko przebrnąłem w męczarniach to minęło jak ręką odjął. Obecnie mam ok. 17h na liczniku i jestem na 13 lvl. Gra jest na prawdę olbrzymia bo nawet jeśli jest "tylko" 20-25 głównych misji to ja obecnie po 17h grania mam przejechane 6 więc nie wydaje mi się żeby to była mała cyfra. Do tego oczywiście dochodzi multum misji pobocznych więc jest co robić. Z babolków na jakie trafiłem to miałem parę razy taką sytuację jakby gra przez chwilę nie rejestrowała zadawanych obrażeń i dopiero po chwili mobkom życie spadało do zera i padali na ziemię. Muszę jeszcze się trochę po spuszczać na temat oprawy bo mimo że downgrade jest oczywisty (widać to np. w prologu w misji na posterunku która jest kopią misji z E3 2013, można sobie porównać) to i tak gra wygląda przepięknie, a jak zgra się odpowiednio pogoda z porą dnia to prawie fotorealizm. W spoilerze parę strzałów mojego autorstwa.

 

CdIVldQUkAA5iMg.jpg

 

CdIVhV3UMAEaiaO.jpg

 

CdIVjg-UsAIxznn.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś planuje grać jutro z samego rana to o 7 Ubisoft wyłącza serwery na 2 godziny.

"We will perform a 2 hours server maintenance this Thursday at 07:00 CET / 01:00 AM EST / Wednesday 10:00 PM PST"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też macie takie dziwne problemy, że strzelacie do kolesia ale dopiero po sekundzie on zaczyna tracić życie ? za zwyczaj zdarza się to w misjach pobocznych i pojedynkach gdzie strzelam ze snajperki a po małej sekundzie pocisk dociera do celu i widać jak koleś traci życie. Nie raz wystrzelę w gościa magazynek a on jeszcze biegnie i za chwilę pada. To samo opóźnienie zauważyłem czasami jak się leczę, wciskam apteczkę ale po sek ją użyje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie/Panowie mam pytanie , czy w wersji pre-order gold na psn powinny znajdować sie stroje :

Medyk

Policjant

Strażak

Łowca

Miałem problemy jeśli chodzi o ten produkt i juz nie wiem co powinno sie w nim znajdować, a co nie.

Dzieki za odpowiedz, 5!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Tylko wersja US

LG G3 3/32

Można było wygenerować kody.

Na EU nie działają.

Edytowane przez Twinskillers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1 dzień? Łał... Czyżby content jeszcze mniejszy niż W Destiny? Da się? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pc... pewnie na cheatach!

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest miodzio. Tylko do bani jest polityka ubi bo mam golda a za ubranka typu jednostki specjalne albo piechote morską każą dodatkowo płacić..

W samej grze jest napisane zebym kupił SP a na stronie oraz w dodatkach jest podane że wszystko jest ok.. Czy to ten sam problem o jakich piszecie wyżej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo. Też mnie to poirytowało. Niby skiny, ale za coś zapłaciłem te 400zł.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie/Panowie mam pytanie , czy w wersji pre-order gold na psn powinny znajdować sie stroje :

Medyk

Policjant

Strażak

Łowca

Miałem problemy jeśli chodzi o ten produkt i juz nie wiem co powinno sie w nim znajdować, a co nie.

Dzieki za odpowiedz, 5!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Te akurat były tylko w edycji US ale w "naszym" goldzie oprócz hazmat i National guard są jeszcze 4 dodatkowe:

Szeryf

Policyjny strój motocyklowy

SWAT

Żołnierz

+

Strzelba Defiler

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest miodzio. Tylko do bani jest polityka ubi bo mam golda a za ubranka typu jednostki specjalne albo piechote morską każą dodatkowo płacić..

W samej grze jest napisane zebym kupił SP a na stronie oraz w dodatkach jest podane że wszystko jest ok.. Czy to ten sam problem o jakich piszecie wyżej??

Kupilen te ubranka i szczerze mowiac to nie wugladaja jakos super.

Skonczylo sie na tym, ze biegam w potarganych dzinsach i koszuli brokera;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1 dzień? Łał... Czyżby content jeszcze mniejszy niż W Destiny? Da się? XD

Mniejszy? Kto Ci to powiedzial?;]

Jest dokladnie tak samo jak w Destiny;p

Generalnie jest fun, a to chyba najwazniejsze nie?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie/Panowie mam pytanie , czy w wersji pre-order gold na psn powinny znajdować sie stroje :

Medyk

Policjant

Strażak

Łowca

Miałem problemy jeśli chodzi o ten produkt i juz nie wiem co powinno sie w nim znajdować, a co nie.

Dzieki za odpowiedz, 5!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ten pakiet to Agent Origins, ktoś z Massive wypowiadał się na reddicie, że będzie dostępny dla posiadaczy season passa, ale nie od razu tylko później.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilen te ubranka i szczerze mowiac to nie wugladaja jakos super.

Skonczylo sie na tym, ze biegam w potarganych dzinsach i koszuli brokera;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Te płatne ciuchy to powinni dawać wszystkim ze SP. Ja biegam w ciuchach SWAT z R6, obecnie najlepsze ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×