Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Gra swietna ale polecam od razu grac na hard,dlatego ze normal jest poprostu za latwy:)Co do levelowania idzie zbyt szybko wiec ludzie ponabijali 30lvl pewnie grajc na normalu,gdzie przechodzi sie wszystko z biegu.Ja wole osobiscie sie troche pomeczyc,choc tez jakos ultra ciezko to nie jest niz przejsc gre szybko i nie poczuc ze sie w nia gralo.

DZ jest esencją tej gry i ludzie chca wbic lvl jak najszybciej zeby sie uzbroic. Tak przynajmniej bylo w becie. Normal i Hard to to samo tylko na hardzie traci sie wiecej czasu i ammo na unbijanie wiekszej ilosci tych saqmych mobkow z wyzszym lvlem. Fakt dostaje sie lepsze bronie ale podczas levelowania to i tak nie ma znaczenia bo sie je co chwile zmienia. Dla mnie to strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZ jest esencją tej gry i ludzie chca wbic lvl jak najszybciej zeby sie uzbroic. Tak przynajmniej bylo w becie. Normal i Hard to to samo tylko na hardzie traci sie wiecej czasu i ammo na unbijanie wiekszej ilosci tych saqmych mobkow z wyzszym lvlem. Fakt dostaje sie lepsze bronie ale podczas levelowania to i tak nie ma znaczenia bo sie je co chwile zmienia. Dla mnie to strata czasu.

Mnie narazie DZ nie interesuje,wszedlem raz wczoraj i sie troche wynudzilem,brak takich rzeczy jak dm,arena,czy wiecej trybow jak dla mnie powaznie redukuje moje zapedy do DZ.Przynajmniej narazie,choc jestem graczem glwonie pvp to nie zachwycil mnie DZ,z prostego powodu przypomina mi to troche GTA bieganie bez celu po miescie....

 

Co do wbijania levelu mi se nie spieszy bo gra jest swietna i niechce jej za szybko skonczyc,wiec wole zagrac hardkor niz leciec po tzw lebkach:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

z innego forum wiem, że sporo osób nie wie o takiej, często przydatnej sprawie, napiszę o niej i tutaj:

 

W natłoku wyświetlanych informacji, przynajmniej na początku gry można nie zauważyć, że po naciśnięciu OPTIONS, po prawej stronie w górnym rogu, małymi cyferkami jest BARDZO dokładna nasza pozycja (np. 1000/687). Dziwne, że nie jest to na mapie. Może się przydać osobom, które zamiast opisywać co i gdzie znaleźć (paczki, fajne bronie itd.)- podadzą te koordynaty. To malutkie cyferki i nawet na tv 60" można nie zwrócić na to uwagi. Może się komuś przyda to info.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Pirat_x. Każdy gra jak lubi :) Dla ciebie normal jest po lebkach a dla mnie hard bez sensu przy lewelowaniu. Wracajac do DZ to po 30stym levelu ma byc zdecydowanie ciekawiej, osobiscie jeszcze nie bylem w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZ jest esencją tej gry i ludzie chca wbic lvl jak najszybciej zeby sie uzbroic. Tak przynajmniej bylo w becie. Normal i Hard to to samo tylko na hardzie traci sie wiecej czasu i ammo na unbijanie wiekszej ilosci tych saqmych mobkow z wyzszym lvlem. Fakt dostaje sie lepsze bronie ale podczas levelowania to i tak nie ma znaczenia bo sie je co chwile zmienia. Dla mnie to strata czasu.

Dla jednych esencją jest PvP dla innych PvE. Granie misji na normalu to tylko solo bo w ekipie jak nie ma wyzwania to jest nudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam takich zapędów, zbyt krótko grałem w Destiny ;p pytałem raczej z obawy o siebie bo w pvp to ja jestem pragnienie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Pirat_x. Każdy gra jak lubi :) Dla ciebie normal jest po lebkach a dla mnie hard bez sensu przy lewelowaniu. Wracajac do DZ to po 30stym levelu ma byc zdecydowanie ciekawiej, osobiscie jeszcze nie bylem w srodku.

Dokladnie kazdy gra jak lubi,podalem jedynie,ze normal jest jednak troche za latwy...I jak ktos chce sie cieszyc gierka i troche pograc,to lepiej wybrac hard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma Destiny do tego? Przecież tam nie można nupków zabijać a w pvp jest skalowanie.

Rzeczywiście za krótko grałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych esencją jest PvP dla innych PvE. Granie misji na normalu to tylko solo bo w ekipie jak nie ma wyzwania to jest nudno.

 

Grając na hardzie dropią lepsze itemki?

 

BTW. Nie wytrzymałem i kupiłem u znajomego sprzedawcy po taniości. Cena podejrzana, ale wydaje mi się, że nie zrobiłby mnie w ciula:

 

CMRdtte.jpg

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..wydaje mi się, że nie zrobiłby mnie w ciula:

 

CMRdtte.jpg

Też mi się tak wydaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pękaj Jest ok. Mam te samą wersje. Gram na Thermomixie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam do wbicia 30 levelu zanim pójdę do DZ. Tam wszystko co wypada z mobków i ze skrzyń i tak jest dopasowywane pod level PvE, nie? No i po wbiciu 30 levelu trzeba się będzie zabrać za misje na hardzie dla lepszego sprzętu i ten poziom challenging dla kredytów feniksa. Póki co rozmontowuję wszystko co znajdę na części żeby mieć potem z czego craftować topowe przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bron i tak miała znaczenie :)

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega ten crafting? bo nie łapie. Kupiłem magazynek o powiększonej pojemności 16,5%. W craftingu miałem możliwość zwiększyć pojemność o 17%. Myślałem, że ten co posiadam zwiększe o 17%. A ten zrobił mi nowy magazynek o pojemności o 17% większą. i teraz mam dwa jeden 16,5% a drugi 17% :P dajcie spokój.. Tylko szkoda zasobów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam do wbicia 30 levelu zanim pójdę do DZ. Tam wszystko co wypada z mobków i ze skrzyń i tak jest dopasowywane pod level PvE, nie? No i po wbiciu 30 levelu trzeba się będzie zabrać za misje na hardzie dla lepszego sprzętu i ten poziom challenging dla kredytów feniksa. Póki co rozmontowuję wszystko co znajdę na części żeby mieć potem z czego craftować topowe przedmioty.

O prosze, nie jestem sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez cisne na normalu. Średnio przekonuje mnie sztuczne wydłużanie żywotności gry poprzez zawyżanie poziomu lub wyłączanie huba. Jak najszybciej do 30 i czekam na dobra zabawę :)

@Edmund - to chyba normalne, ze crafting tworzy nowe przedmioty. Zwalili tylko z tym sprawę, bo jest to od początku i nazbiera się masa śmieci. Tworzenie broni przypomina ten z Diablo. Crafcisz, crafcisz, crafcisz az uzyskasz przedmiot najlepszy z danego schematu.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma Destiny do tego? Przecież tam nie można nupków zabijać a w pvp jest skalowanie.

Rzeczywiście za krótko grałeś :biggrin:

Tym bardziej nie rozumiem z czym miałoby być tak dobrze  :pardon: ale to faktycznie chyba kwestia podejścia do pvp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nawet na normalu problemy

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wbiłem do DZ na 8/9lvl i padłem na strzała, trochę inaczej to w becie wyglądało. XD (ekwipunek mam w miarę Ok, dostosowany do lvl) Hard dla ekipy, ewentualnie kogoś, kto lubi wyzwanie. Ja sobie stuknę na hardzie dopiero wówczas, gdy nabije 30lvl. O ile bedzie lepszy drop ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez cisne na normalu. Średnio przekonuje mnie sztuczne wydłużanie żywotności gry poprzez zawyżanie poziomu lub wyłączanie huba. Jak najszybciej do 30 i czekam na dobra zabawę :)

Ja wolę grać z wyłączonym HUD-em i bez radaru, ale nie dla zawyżenia poziomu trudności a dla lepszej immersji, zwłaszcza jak gram solo i bez pośpiechu. Na normalu radar niepotrzebny, ale na hardzie i najwyższym oraz w DZ może być bardzo pomocny albo wręcz niezbędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę grać z wyłączonym HUD-em i bez radaru, ale nie dla zawyżenia poziomu trudności a dla lepszej immersji, zwłaszcza jak gram solo i bez pośpiechu. Na normalu radar niepotrzebny, ale na hardzie i najwyższym oraz w DZ może być bardzo pomocny albo wręcz niezbędny.

W sumie racja. Jednak na moim 42' nie wyczuje się i tak w klimat :) Kiedyś mi takie zabiegi chodziły po głowie w innych tytułach. Wolałbym gogle VR ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że aktywności poboczne nie są skalowane do naszego poziomu oraz że nie ma wyboru stopnia trudności. Dzielenie na strefy 2-4, 3-4 czy 5-7 nie ma sensu bo awansuje się momentalnie i potem te zadania poboczne są za łatwe, nie trzeba się nawet chować tylko na rambo można iść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×