Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Driveclub? :biggrin:

 

No więc właśnie ;) nie ma co się spinać, pare dni nikogo nie zbawiło, a ile nerwów jeżeli gra okaże się mocno średnia. Hajs na drzewach nie rośnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to gra od Sony... musi być ok na premierę :biggrin:

 

Tak jak Driveclub? :biggrin:

... albo LittleBigPlanet 3.

Nie czarujmy się, Sony ma ostatnio gorszą passę z eksami, ale miejmy nadzieję, że przy The Order i Bloodborne wszystko będzie tip-top na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Embargo schodzi 16 więc recenzje pojawią się przed premierą także spokojnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jacyś chętni na live stream z premiery gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, zapowiada się dobrze, ale ja się wstrzymam z zakupem. Tak jak pisaliście, nie ma co się spinać. Kupowanie pre-orderów  to woda na młyn takich ubisoftów i innych electronic artsów wypuszczających niegrywalne, zabugowane gnioty, które wymagają kilkugigowych patchy w dniu premiery. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę nowych filmików z gry, ja już nie oglądam  :) i nie czytam komentarzy, raz na onecie przed premierą heavy rain czytałem komentarze i ciągle ktoś pisał żeby zepsuć innym zabawę kto jest zabójca, co niestety się potwierdziło i dostałem nauczkę. 

 

 http://www.ppe.pl/news-33827-turcy_juz_graja_w_the_order__1886___wyciekl_nowy_gameplay.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Te animacje gdy mieszaniec rozgryza gardło,Last of us się chowa :) już widziałem  zbyt wiele z tej gry i jestem w 100% przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dużo już widziałem żeby dalej oglądać, lepiej za 10 dni samemu zasiąść do wieczerzy ... zostało mi jeszcze tylko wybadać gdzie kupić zeby było taniej niż 249 plus wysyłka, mam nadzieje zrobi jakiś empik - media .. promocję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Store ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś działające linki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie zerknac dwa pierwsze filmiki .. fajna grafika, jest klimat, troche mi to przypomina BioShock'a  :thumbsup: Jednak w 2gim filmiku widac dobitnie liniowosc i ograniczone mozliwosci jakie narzuca gra - koles probuje wlezc w zakamarki, podchodzi do drzwi, okien ... a tam tylko niewzruszone tekstury. Po DyingLight czy FarCry wyglada to klaustrofobicznie.. pieknie, ale klaustrofobicznie. Z jednej strony kusi klimat, a z 2giej odstrasza zamknietoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czacha-no widzisz ja np nie wybaczyłbym deweloperom jakby chcieli z tego zrobić kolejnego sandboxa,liniowa tpsy są fajne a tutaj po filmikach widać że gra daje rade w tym temacie

Wygląda rewelacyjnie widzialem tylko 2 party i to mi wystarcza,ciekawe się rozpoczyna,juz nie moge sie doczekac :)

Edytowane przez Joleke22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az korci pojsc "w miasto" .. albo przeszukac kilka pomieszczen .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na szczęście nie wszystkie gry są tak idiotyczne jak FarCry tzn jedź 30 min po roślinne później 20 do szamana aby wyleczyć kolanko, no thx. Gears of War czy Order czyli liniowe gry z ładną grafika i na typowa rozpierduche uwielbiam.

Oby więcej takich tytułów.

Edytowane przez BogitoX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już pierwsza godzina w hd

podobno pierwsze 7 min to cutscenki

później qte i jak ktoś podliczył to samej gry ledwo 20 min 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jest już pierwsza godzina w hd

podobno pierwsze 7 min to cutscenki

później qte i jak ktoś podliczył to samej gry ledwo 20 min

To sobie gościu obejrzyj 2,3,4 part na początku mamy wstęp i tutorial i owszem twoje "Cutscenki" a potem czysty TPS z ciekawą mechaniką strzelania,wcale nie tak korytarzowe lokacje i walki z lykanami niczym Lizdary w Dead Space 2

Gdybym nie wiedział kto robi tą grę to śmiało bym powiedział że to Naughty Dog,sposób narracji i opowiadania historii jest bardzo bardzo podobny.Ten sam rodzaj gry co Uncharted czy God of war

Edytowane przez Joleke22
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie zerknac dwa pierwsze filmiki .. fajna grafika, jest klimat, troche mi to przypomina BioShock'a  :thumbsup: Jednak w 2gim filmiku widac dobitnie liniowosc i ograniczone mozliwosci jakie narzuca gra - koles probuje wlezc w zakamarki, podchodzi do drzwi, okien ... a tam tylko niewzruszone tekstury. Po DyingLight czy FarCry wyglada to klaustrofobicznie.. pieknie, ale klaustrofobicznie. Z jednej strony kusi klimat, a z 2giej odstrasza zamknietoscia.

 

W tej grze nie ma miejsca na zwiedzenie - masz iść zaplanowaną przez autorów ścieżką ;] Dodatkowo jesteś ciągle popychany do przodu więc nawet na ładne widoczki sobie nie zdążysz popatrzeć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy oczekuje od gier czegos innego, to normalne. Ja bym chcial otwarty swiat z taka oprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej gry jeszcze nie ma i szczerze wątpię, czy uświadczysz jej w grze z logo ps4 na okładce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej gry jeszcze nie ma i szczerze wątpię, czy uświadczysz jej w grze z logo ps4 na okładce.

 

 

M1PMMC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie czacha nadzieje pokładać w zapowiedzianym AC;Victory,jeśli oczywiście ktoś lubi zbugowane sandboxy od Ubisoftu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiedzimin będzie hermetycznie zamknięty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie czacha nadzieje pokładać w zapowiedzianym AC;Victory,jeśli oczywiście ktoś lubi zbugowane sandboxy od Ubisoftu :P

Zmien leki albo lekarza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×