Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jedynie co tu się zmieniło to oświetlenie w wersji gold jest bardziej mroczniejsze,pokaż jeszcze inne porównania.

W ogóle nie rozumiem po co zaczynasz tym postem gównoburze skoro gra i tak urywa dupę oprawą.

 

Zluzuj wacpan!

 

Ot podzielil sie ktos screenem, nie ma w tym nic zlego, ludzie juz sie i tak podzielili na obozy w sprawie the order.

Nie do konca wiem na ile tym screenom mozna wierzyc, a porownania pewnie dopiero pozniej jakies bardziejsze przy pelnej rozdzialce beda, niemniej ja widze wiecej roznic niz tylko oswietlenie to raz. Dwa oswietlenie zmienia ilosc detali ktore sa pokazywane.

Z racji ze the oder ogram z duuuzym opoznieniem wlasnie ogladam material gameplayowy - nie oceniam po nim grafiki bo to wiadomo skalowanie do nizszej rozdzialki, kompresja itd. Jest ladnie.

 

Ja osobiscie po PS4 juz dawno przestalem sie spodziewac mega skoku graficznego, mysle ze bedzie to upgrade i wieksza rozdzialka w stosunku do PS3 - dzieki takiemu podejsciu moge  uniknac  rozczarowan jak juz zakupie konsole.

 

Dodam ze dla mnie liczy gra jako calosc a nie jej skladowe, najwazniejsza jest grywalnosc. Grafika jest waznym elementem ale pieknej graficznej wydmuszki z gameplayem ktory jest do niczego sama grafa nie uratuje.

 

 

EDIT:

 

@redo: na pare screenow pokazujacych ze cos sie rozni zawsze mozna przedstawic kontre pokazujaca  jak ladnie gra wyglada.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up święte słowa

 

Ale widac są ciągle wokół nas ludzie co nabierają sie na marketingową papke i wszelakie wodotryski z przedpremierowych pokazów i trailerów. Trailery i wszelakie dema w dzisiejszych czasach ZAWSZE są "tunningowane". Każdy nawet najbardziej zaufany developer to stosuje ( Rockstar, CDPROJEKT RED , Naughty Dog dla przykładu). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up święte słowa

 

Ale widac są ciągle wokół nas ludzie co nabierają sie na marketingową papke i wszelakie wodotryski z przedpremierowych pokazów i trailerów. Trailery i wszelakie dema w dzisiejszych czasach ZAWSZE są "tunningowane". Każdy nawet najbardziej zaufany developer to stosuje ( Rockstar, CDPROJEKT RED , Naughty Dog dla przykładu). 

 

Taka rola marketingu uswiadamiac potrzeby lub je kreowac. Zeby nie bylo - kto nigdy na zadna sztuczke marketingowa  sie nie nabral niechaj pierwszy rzuci kamieniem. ;)

Mnie tez sie  zdarzalo. Ale z racji tego ze jestem nieufny, to pare razy wylewalem sobie kubel zimnej wody na łeb, zeby swoj hajp ostudzic. Nikomu natomiast nie bronie cieszyc sie na premiere :)

 

Zeby nie bylo kompletnego offtopu po 40 minutach - tego co widzialem podoba mi sie voice acting w jezyku angielskim, a to jakis archaizm, a to inny akcent. To sa dla mnie smaczki, ktorych niestety nie uswiadczy  sie w PL dub bo jesli ktos by probowal mowic z akcetem  to brzmialo by to raczej komicznie i moglo cala powage sytuacji rozmienic na drobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wy sobie czujcie, ustalajcie strategie zakupu, a my narwani gracze pogramy w dzień premiery. Nie wiem jak można czekać parę tyg zeby zaoszczędzić 30 zl, gdy jest taka posucha w grach...

Nie wiem jak można dostawać rozwolnienia, gdy jest taka posucha w wydawaniu dopracowanych gier. To nie kwestia oszczędzenia 30zł, tylko nie zmarnowania 230zł. Jeden dostaje obstrukcji, bo się naczytał obietnic i reklam gry, naoglądał screenów często sztucznie wyostrzonych i zamawia preorder. Drugi kilka razy w życiu TAK się przejechał, więc teraz czeka do kilku dni po premierze, aż wyjdą pierwsze oceny, opinie graczy...

 

p.s. Bądą uczciwe demka czy beta testy gier, każdy zagra, spróbuje i podejmie decyzje, kupić czy nie, także preorder. Póki demka to luksus, jest jak jest.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak po obejrzeniu gifa z przeładowywaniem można zło wieszczyć na grafikę w tej grze.

Szkoda, że jak na razie w temacie tej gry ciągle rozmawia się o grafice a nie o aspektach gemplaju czy świeżości (o ile w ogóle tytuł zamierza coś świeżego wnieść do tego typu gier) czy czegokolwiek innego. Gdzie nie wejrzę tam screen albo gif z The Order.
 

Dostaniemy w ogóle jakiś dłuższy fragment z strzelaniny z tej gry :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie krąży pierwsza godzina z gry,więc jeśli nie boisz się spoilerów,patrz smialo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Szkoda, że jak na razie w temacie tej gry ciągle rozmawia się o grafice

 

 

Takie czasy. Teraz ponad grywalnością stawia sie to czy gra chodzi w 60 czy "jedynie" 30 fps oraz czy odpalimy ją w 1080p czy tylko w 900. Oraz niestety to czy gra będzie dobrze zooptymalizowana co w moim przekonaniu powinno być świętym standardem. Taki poziom gier jaki oczekiwań wobec nich. Smutne 

Edytowane przez Kruczek293
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, jak tu nie rozmawiać o grafice jeżeli to właśnie ona gra pierwsze skrzypce w tej produkcji. Nie ma się co oszukiwać, nowatorska to ta gra nie będzie. Fabuła nie będzie wgryzać w ziemię, ot standard gier akcji zapewne. Dlatego też temat grafiki jest wszędzie. Jak dla mnie wygląda ok, chociaż chciałoby się trochę więcej swobody w trakcie przechodzenia lokacji. Nie chodzi mi by robili sandboxa, ale by przynajmniej zbudowali wrażenie otwartego świata. No ale to się zobaczy gdy gra już wyjdzie, być może obecne fragmenty były zwyczajnie mało fortunne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu idioci wrzucając gify porównujące normalną wersję z tą z jutuba, chcą zabłysnąć. Trzeba być mega tępą dzidą, aby siać taką propagandę O_o Wielu takich było, np porównujące screen Crysisa 3 w uj wie jakiej rozdzielczości, do zoomowanego żołnierza z K:SF. 

 

Zluzuj wacpan!

 

Grasz zakladam nie od dzis - wiec chyba powinnies przywyknac ze rozne porownania sie trafiaja. Czasem trafne (watch dogs, fc3  dla  PC) czasem nietrafne. Ot taka natura sieci i porownan. Jak bedzie sie przekonamy.

 

Skonczylem ogladac 1h gameplayu. Bez zbednych spoilerow o voice acting juz pisalem ze mi pasuje, reszta udzwiekowienia tez. Troche ciezko mowic o rozgrywce bo jestem swiadom (i sam pare razy sie na tym naciąłem) ze cos co moze wygladac na dobra gre na filmiku jesli chodzi o gameplay byc taka nie musi oraz cos co moze wydawac sie slabe wcale takim byc nie musi. Ujme to tak: nie porwalo mnie. (absolutnie nie oceniam tu zadnych aspektow a li tylko dziele sie opinia na temat tego co widzialem)

 

To jest li tylko moja subiektywna opinia. Niedlugo pojawia sie recki pozniej gra trafi do sprzedazy bedzie mozna poczytac opinie tych co grali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zagram z pewnością ale za jakiś czas. Bez ciśnienia, na każdą grę przyjdzie pora. ;)

249 zł za tytuł w dniu premiery to sporo, nie każdego stać ... gdybym srał sianem zakupiłbym . A tak zmuszony zapewne będę pograć w ten tytuł za jakieś 2 miesiące.

Sorry taki mamy klimat, to nie Francja elegancja,tylko Polska... co ciekawe cierpliwość popłaca. Cena takiego infamous 2 miechy po premierze 140 w folii, Watch dogs podobnie.

Ta gra nie ucieknie a przyjemność będzie taka sama w graniu  jak 20 lutego.

Edytowane przez sisioro
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innych krajach też aż tak kolorowo nie jest, że wszyscy lecą kupować w dniu premiery, bynajmniej to nie jest domena Polski :D Order może poczekać z zakupem parę miesięcy, a nawet rok. Gry, które mają rozbudowane multi albo tylko na nim bazują, dobrze jest ogrywać jak najwcześniej, kiedy wszyscy uczą się jeszcze mechaniki gry. 

Odnośnie samej gry, jak ktoś wyżej wspominał, że w przypadku takiej gry rozmawia się tylko o grafice. Ale właściwie to ta gra głównie na niej jest promowana i o zbyt wielu innowacjach, względem rozgrywki, materiały promocyjne nas nie informują. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się, że są jeszcze ludzie, którzy się dziwią na wieść o tym, że developerzy tuningują zajawki i filmiki z jakiś wczesnych buildów gier. Robią to i będą to robić dopóki machina kolekcjonerek i preorderów będzie działała tak sprawnie jak do tej pory. Kiedyś bardzo często były wypuszczane dema gier przed premierą. Teraz można sobie ograć demo fify. Wydawcom nie opłaca się pokazywać tytułu przed premierą bo wtedy komuś się może nie spodobać i anuluje preordera. A tak pokażą jakiś "podkręcony" filmik i już jest hype. Dla wydawców ludzie kupujący kota w worku za pełna kwotę to jest skarb. Stąd tez embarga na recki itp. Dlaczego wydawca tak bardzo się zirytował, że wypłynął filmik z gameplayem? Przecież to indywidualna sprawa każdego czy chcę sobie spojlować fabułę czy nie. A jeśli będzie faktycznie tak super jak mówią to po obejrzeniu gracz będzie tak zachwycony, że od razu pobiegnie do sklepu.  :)

A to,że w wątku jest mowa głównie o grafice to nic dziwnego. Przecież to miał być właśnie główny element przyciągający.  Sami wydawcy ciągle mówili o filmowych doznaniach, genialnej oprawie graficznej itp. Przełomowych rozwiązań w gameplayu raczej nie ma się co spodziewać. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram z pewnością ale za jakiś czas. Bez ciśnienia, na każdą grę przyjdzie pora. ;)

249 zł za tytuł w dniu premiery to sporo, nie każdego stać ... gdybym srał sianem zakupiłbym . A tak zmuszony zapewne będę pograć w ten tytuł za jakieś 2 miesiące.

Sorry taki mamy klimat, to nie Francja elegancja,tylko Polska... co ciekawe cierpliwość popłaca. Cena takiego infamous 2 miechy po premierze 140 w folii, Watch dogs podobnie.

Ta gra nie ucieknie a przyjemność będzie taka sama w graniu jak 20 lutego.

Zdradze Ci fajny patent;) staram się kupować gry w dniu premiery jak najtaniej. Szybko przechodzę i sprzedaje ze stratą max, maax 30 zł. Na xbox360 nieraz sprzedawalem nawet z zyskiem:) Oczywiście nie mam na myśli gier których multi zatrzyma mnie na dłużej. Z tego co czytałem The Order będzie nie za długą jednorazowka. I tak planowalem zrobić i tym razem, choć trochę stopuja mnie bardzo negatywne opinie o tej grze - skrypt na skrypcie i niemal zero gameplayu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdradze Ci fajny patent;) staram się kupować gry w dniu premiery jak najtaniej. Szybko przechodzę i sprzedaje ze stratą max, maax 30 zł. Na xbox360 nieraz sprzedawalem nawet z zyskiem:) Oczywiście nie mam na myśli gier których multi zatrzyma mnie na dłużej. Z tego co czytałem The Order będzie nie za długą jednorazowka. I tak planowalem zrobić i tym razem, choć trochę stopuja mnie bardzo negatywne opinie o tej grze - skrypt na skrypcie i niemal zero gameplayu..

 

Fredi - ale bylo juz o tym. Chyba strone lub dwie dalej. Kazdy ma swoje patenty. Jeden stosuje rozwiazanie podobne do twojego,  a inny woli nie przechodzic gier szybko, lub nie ma czasu na szybie przejscie i woli poczekac. Jeden sprzedaje gry a inny kolekcjonuje na półce. I wbrew pozorom kupno gry jak juz stanieje i przejscie jej na spokojnie a potem odsprzedaż to tez niewielka realna strata.

 

Innymi slowy, ze sie powtorze - co kto lubi co komu pasuje.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

znalazłem dzisiaj playlistę z wszystkimi chapter'ami, policzyłem czas w każdym z filmów i łącznie wyszło niecałe 6h... czyli informacje zostały potwierdzone gra jest mega krótka...

a oto link do youtube https://www.youtube.com/watch?v=6wPf_9kmmQs&list=PLlBoxwve3-ZEy3pPYBI4xlQ6dCcXmWwfX&index=1

Edytowane przez pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jest samego gameplay przy tych 6h,jak wiadomo cut scenki są na porządku dziennym w tej produkcji....4h?:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe ile jest samego gameplay przy tych 6h,jak wiadomo cut scenki są na porządku dziennym w tej produkcji....4h?:-D

 

Osobnik ktory to wrzucil odpowiadal na narzuty:

"zajelo mi to 5h ze wszystkimi cut scenkami podczas pierwszego przejscia" (nic nie wiadomo nt poziomu trudnosci  na jakim gral).

 

Z tego godzinnego filmiku co byl podlinkowany na PSSite widac bylo ze jesli ktos nie opanowal wystarczajaco mechaniki, to bedzie ginął, gdyby koles nie zginal ani razu i nie powtarzal sekcji czas przejscia bylby krotszy o okolo 20 minut. Pozatym, koles bardzo dokladnie zwiedzal lokacje i robil to bez pospiechu.

 

Tego walk trough z YT jeszcze nie obczajalem moze obejrze 2 odcinki zeby zobaczyc czy koles byl dokladny czy lecial na pale.

 

Niemniej jesli czas rozgrywki ma byc wydluzany tylko i wylacznie przez zgony i powtarzanie sekcji to ja nie wiem jak mozna to liczyc do dlugosci gry.

 

Edyta: ogladam drugi chapter - i fakt ten ziom z YT nie interesowal sie znajdzkami, tym ze mozna tu czy owdzie zajrzec prosto do celu. co ma wplyw na dlugosc rogrywki.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to masakra jakaś ... do środy się będę zastanawiał nad kupnem gry ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grał na normalu. Sam gameplay ocenia na 1,5 do 2 godzin, reszta to QTE i cutscenki, albo QTE w cutscenkach. Produkcję ocenił bardziej na interaktywny film.

 

Generalnie trochę krótko, ale fabuła ma być naprawdę świetna, więc i tak zagram za jakiś czas z przyjemnością. Lepiej za krótko niż za długo :) Za to z ceny zejdzie w tempie Infamousa, albo jeszcze szybciej. 

Edytowane przez cMonry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też biorę, jak fabula jest dobra. Zaginięcie Etana polska gierka którą można przejść w 3 godziny, dostała świetne noty. Jak gra jest dobra, to nie ma się nad czym zastanawiać, no chyba że kasa ciśnie ;)

post-188-0-00792000-1424006095_thumb.jpg

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba równowaga miedzy wartość/zawartość. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cMonry lepiej KROTKO niz ZADLUGO ? Jeszcze nigdy nie narzekalem ze jakas gra jest za dluga ;>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×