Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Hype nakręcany wręcz wzorowo :) Prawdziwie next-genowa jakość nadchodzi. Mechanika z Gears of War chyba nigdy mi się nie znudzi (potrafiłem skatować nawet takie kaszanki jak Terminator Salvation), więc czekam na nowe informacje i na sam tytuł. Oby tylko faktycznie wyszedł w 2014. Były jakieś oficjalne informacje odnośnie rozdzielczości, bo nie jestem  w temacie. Obiło mi się o uszy, że ma być 900p, prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hype nakręcany wręcz wzorowo :) Prawdziwie next-genowa jakość nadchodzi. Mechanika z Gears of War chyba nigdy mi się nie znudzi (potrafiłem skatować nawet takie kaszanki jak Terminator Salvation), więc czekam na nowe informacje i na sam tytuł. Oby tylko faktycznie wyszedł w 2014. Były jakieś oficjalne informacje odnośnie rozdzielczości, bo nie jestem  w temacie. Obiło mi się o uszy, że ma być 900p, prawda to?

900p będzie w battlefield 4. W the order ma być 1920x800, czyli rozdziałka filmowa (na górze i na dole czarne pasy). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie - wizja artystyczna, czy hardware?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie - wizja artystyczna, czy hardware?

Chyba niestety Hardware, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie - wizja artystyczna, czy hardware?

Według twórców ma to zwiększyć filmowość gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, wiecie... przeciez nie powiedza wam że troche przykastrują bo będzie beka. Jeżeli gra będzie brudna i klimatyczna to ja wolałbym mieć fullscreen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz jest pewne, że będą pasy? Czytałem, że ekran będzie z różnymi filtrami, tak jakby był kręcony kamerą, ale o pasach nic nie czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daty premiery jeszcze nie podali, więc mogą trochę "powalczyć" ze sprzętem i być może wyciągnąć te 1920x1080. Bo jakoś w gadki o większej filmowości itp. nie chce mi się wierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz jest pewne, że będą pasy? Czytałem, że ekran będzie z różnymi filtrami, tak jakby był kręcony kamerą, ale o pasach nic nie czytałem.

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9309

W tej zapowiedzi jest wzmianka o rozdziałce i tych pasach. Gra swoją premierę ma dopiero w 2014, więc do tego czasu może się jeszcze coś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno ograniczenia sprzętowe, a raczej jeszcze twórcy nie potrafią do końca wykorzystać potencjału PS4, mimo wszystko gra juz na tym etapie produkcji wygląda świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja nie mogę wyrazić opinii po screenach? W mojej osobistej opini wygląda na prawdę świetnie, aż tak to kogoś boli? Wyjdzie gameplay zobaczymy i wtedy ocenie jeszcze raz. W czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ,że ocenianie jakości grafiki gry po filmiku CGI nie ma najmniejszego sensu?

Trailer z E3 to był w całości realtime (nawet chyba na PSS jest do pobrania). Pisali o tym w tym Game Informerze, że widzieli go z różnych ujęć kamery i dynamicznym oświetleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem w czym problem? Boli, aż tak mocno, że ktoś teraz ocenia grę? Mam prawo do oceny przed premiera na podstawie materiałów które podsuwa producent jak i po premierze. Jestem graczem i będę oceniał ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

EGDE zebrał do kupy nowe informacje o The Order 1886, które rzucają trochę światła na najbardziej istotne elementy gry. Jeśli jesteście fanami produkcji studia Ready at Dawn, to ten news przyjmiecie z otwartymi ramionami.

Eksploracja:

Ulice gęsto powite mgłą aż kipią atmosferą, a duża liczba przechodniów dobitnie pokazuje, że to nie jest kolejny, zwykły shooter. Szczególnie oświetlenie robi spore wrażenie, całość tworzy niezwykle klimatyczną otoczkę. W kwestii eksploracji twórca przyznaje, że jest to ważny element, jednak z racji tego, że The Order 1886 to gra dla pojedynczego gracza, element ten zostanie nieco ograniczony, by nie psuć klimatu i płynności rozgrywki.

Grafika kontra scenki przerywnikowe:

Praktycznie nie uświadczymy różnicy pomiędzy scenkami na silniku gry, a prerenderowanymi filmikami. Scenki są liczone w czasie rzeczywistym i po odzyskaniu kontroli nad bohaterem, wszystko co widzieliśmy na przerywniku będzie obecne w lokacji po której się poruszamy.

Czasami kamera zostanie odpowiednio przesunięta, by budować klimat jak w dobrych filmach. Dzięki temu zobaczymy np. jak nasza postać powoli zbliża się do interesującego punktu, który jest ważny dla rozwoju fabuły.

Strzelanie i walka wręcz:

Jakkolwiek płynna i wciągająca byłaby rozgrywka, trzon mechaniki i duch strzelania jest bardzo podobny do Gears of War, a mimo tego gra zachowuje odrębność i nie czuć, że gra się w kolejny, taśmowy shooter. Chcąc nie chcą, to właśnie GoW napędziło ten gatunek do standardów, które dzisiaj obowiązują.

Zamiast tworzyć kolejną strzelankę z perspektywy trzeciej osoby, chcieliśmy dojść do sedna i dowiedzieć się, dlaczego je lubimy. Nie każdy z nas ceni ten gatunek za te same rozwiązania, dlatego chcieliśmy ustalić te najistotniejsze, które chcemy zachować, a oprócz tego dodać coś na czym się już znamy, czyli np. walkę wręcz.

Ten gatunek ma problem z walką wręcz, więc chcieliśmy jakoś wyważyć strzelanie i starcia w zwarciu. Początkowo miało być po równo, jednak wyszedł zgrabny shooter z różnymi systemami walki wręcz. Staraliśmy się, by gracz nie nudził się strzelając non-stop przez 45 minut. Wszystko w grze dzieje się w małych kawałkach, dzięki czemu nie czuć przesytu jednym rozwiązaniem, a w konsekwencji nie ma czasu na nudę i rutynę.

Atmosfera:

Jeśli popatrzysz na wykreowany świat - nigdy nie jest przejrzyście. Kurz, mgła i inne elementy, które stanowią o realności świata - wszystko jest obecne w grze. Światło jest bardzo filmowe - czasami podczas oglądania kinowych produkcji widać, jak kurz przenika snopy światła - zupełnie jak aura, taki efekt aureoli. Przyblakłe i realistyczne oświetlenie powodują, że gra nabiera "brudności" i w to właśnie celujemy - świat ma być brudny - nic nie jest tak do końca czyste.

Po takiej dawce informacji, nie pozostaje mi nic innego jak czekać na pierwsze materiały wideo, bo po tym co czytam, zapowiada się naprawdę solidny tytuł ekskluzywny.

http://www.pssite.com/news-29951-kolejne_informacje_o_the_order_1886___strzelanie__walka_wrecz__grafika_i_eksploracja.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oby oby, po demie w Nepalu na puszczonym na E3 wiedziałem że Uncharted 2 to must have, oby wrażenie po The Order było podobne.

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, to że gra będzie wyglądała obłędnie to już wiemy od dawna, teraz fajnie by było dowiedzieć się czegoś budującego o mechanice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Order: 1886 Will Have Destructible and Dynamic Environments Showcased in Upcoming Footage – Insider

http://www.dualshockers.com/2014/02/05/the-order-1886-will-have-destructable-and-dynamic-envioronments-showcased-in-upcoming-footage-insider/

 

 

Sony Confirms New Info and Video for The Order: 1886 on Feb 19th; Leaked Screens Were From Latest Teaser

 

1782161_10203282305124845_75324744_n.jpg

Foto z wczorajszego, 40 minutowego pokazu dla prasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to można być pewnym że single będzie robiony z całą parą na jaką tylko ich stać. Mi to zdecydowanie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×