Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że tu chodzi tylko o umiejscowienie kamery, a nie o charakter gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery to właśnie wylałeś na mnie kubeł lodowatej wody. Nie tego się spodziewałem, i nie tego oczekiwałem. Cóż... aż do zobaczenia samej rozgrywki o grze mogę zapomnieć. Może to i dobrze, bo po co miałbym się niezdrowo podniecać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GAMEINFORMER przynosi wiele ciekawych informacji na temat THE ORDER :

Pierwsze pomysły powstały w 2005 roku

Grafika ze zwiastuna jest wyznacznikiem jakości, jaką studio chce uzyskać podczas właściwej rozgrywki. Gra ma wyglądać w ruchu jak to, co widzieliśmy na zwiastunie.

Wszystko w grze jest wyrenderowane z użyciem silnika fizyki

Metalowe elementy będą reagować na działanie magnesu, wyginając się i zmieniając w czasie rzeczywistym

Ogromne przywiązanie do szczegółów - promienie słoneczne adaptujące się do obracanej kamery, lampy olejne w podziemiach rozbłyskują się indywidualnie nanosząc wiele cieni w tym samym pomieszczeniu, różne materiały są dopracowane z ogromną szczegółowością, zwłaszcza drewno, skóra i ubrania.

Chmury i pyłki kurzu są widoczne kiedy patrzysz na lampy i osiadają na kamerze gracza jak na soczewce aparatu

Ready at Dawn spędziło masę czasu przygotowując unikalne bronie. Mające podstawę w powszechnej nauce, ale czasem posiadające nieopisane zdolności, których gracz się nie spodziewa.

Przykłady broni - Arc Gun który widzieliśmy w zwiastunie, Combo Gun ma dwa rodzaje strzału - jeden odrzuca przeciwników nie czyniąc im krzywdy, a drugi działa jak standardowy wystrzał z karabinu. Thermite Rifle strzela chemiczną mieszanką, by poprzez drugi tryb strzału podpalić ją. Granaty można rzucać lub przyczepiać do otoczenia za pomocą kolców.

Około VII/VIII wieku ludzkość się rozgałęzia, niektórzy z nich posiadają bestialskie moce i tworzą tzw. pół-rasy. Tutaj ma podłoże cały konflikt.

Ludzkość zbiera coś na wzór Rycerzy Okrągłego Stołu, w tym przypadku The Order [Zakon], który ma walczyć z potworami.

Poprzez styczność z mistycznymi mocami, natrafiają na "czarną wodę", która pozwala im żyć długo i szybko leczyć rany.

Rycerze mogą się zestarzeć, ale zajmie im to o wiele więcej czasu, więc są w stanie walczyć z potworami przez wiele stuleci. Jest to dla nich zarówno klątwa jak i błogosławieństwo, bowiem żyją długo, ale widzą jak wszyscy których znają, umierają.

Historia przenosi się do XIX wieku gdzie zobaczymy alternatywną, industrialną epokę

Gramy Graysonem, znanym jako Sir Galahad.

Część społeczeństwa ludzi buntuje się przeciwko podziałom klasowym i zaczyna walkę ze sprawującymi władzę.

Scenerie bitwe są chaotyczne i ekscytujące, jest system osłon, podobny do tego z Gears of War

Pomimo, że tytuł jest nastawiony na strzelanie z perspektywy trzeciej osoby, to czasem grupa zwolni i pozwoli na eksplorację i przeprowadzenie dochodzenia

Ready at Dawn chce na nowo przedstawić QTE, czasami podczas walki wręcz czas zwalnia byśmy mogli np. uniknąć ciosu lub złapać leżący w pobliżu przedmiot i użyć go w walce.

Firma skupia się na kampanii dla pojedynczego gracza, na razie nie mówi o multiplayerze

Interaktywne cutscenki dają graczowi kontrolę nad akcjami [np. strzelaniem].

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo klimatyczny i dość nowatorski. :)

 

2l87xl.jpg

23varsw.jpg

qpf18m.jpg

2ildhtl.jpg2dlrp88.jpg

bafba.jpg

e1dncj.jpgr94dcn.jpg24cfij4.jpg

Edytowane przez pack
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa cząsteczki kurzu w powietrzu, magnesy deformujace metal, osiodłane świnie, a broń jak w 99roku w magiczny sposób przykleja się do pleców i przenika przez ciuchy i ciało...

 

Ale poza tym to wygląda to dosyć imponująco, mam tylko nadzieję że to nie będzie takie Gears of War na PS4, czyli cały czas lecimy na Jana.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze, największe wrażenie robi oświetlenie, ale wspominali, że przykładają do tego sporo uwagi. Ciekawe jak to wszystko się rusza. Z zapowiedzi wynika, że to połączenie Uncharteg i Girsów, dla mnie obok Destiny i Wiedzmina najbardziej oczekiwana gra na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie się zapowiada. Liczę na coś więcej niż tępe strzelanie ala Gears of War(chociaż bardzo lubię tę serię). Mam nadzieję ,że będzie to długa historia z możliwym rozwijaniem bohatera i ciekawą, wciągającą historię. Gra ma wyjść w 2014r ,tak?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gra ma wyjść w 2014r ,tak?

 

Było dawno 1886r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze, największe wrażenie robi oświetlenie, ale wspominali, że przykładają do tego sporo uwagi. Ciekawe jak to wszystko się rusza. Z zapowiedzi wynika, że to połączenie Uncharteg i Girsów, dla mnie obok Destiny i Wiedzmina najbardziej oczekiwana gra na PS4.

 

Ta gra to dla mnie zagadka - z jednej strony super setting, mega klimat, kapitalne designy postaci, a z drugiej zapowiedź że to ma niby być połączenie Uncharted z Gearsami, czyli spora szansa na bezpłciowego cover shootera. Oby to było tylko takie gadanie mające na celu baaaaaardzo ogólne zarysowanie gry, bo jeśli w "1886"nie będzie zbyt wiele ponad szczelanie, to ciemno to widzę - coś mi się nie wydaje żeby system walki był tak genialny że sam jeden poniesie grę(jak np. w Vanquishu).

 

Marzy mi się coś zahaczającego o taktycznego szutera ze sporą dozą elementów rpgowych :wub:

 

 

Trailer materiału z Gameinformera, widać kawałeczki gejmpleju.

 

I jeszcze garść informacji od CVG po angielsku:

 

http://www.computerandvideogames.com/433085/the-order-1886-new-details-on-characters-exotic-weapons-and-gameplay/?cid=OTC-RSS&attr=CVG-General-RSS

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mi się podoba w tej grze? nie ma tego cholernego przerysowania, ludzie mają zachowane proporcje, to samo tyczy się broni, światłocień jak z cholernych obrazów rembrandta, fryzury - wąsik i bródka bardzo charakterystyczne dla epoki wiktoriańskiej, i te mundurki masońskie! :) ... nie wiem kto robił ten cały design, ale jest przezajebisty! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mundurki to akurat raczej nie tyle masońskie co kolaż austriackich, napoleońskich i brytyjskich mundurów z XVII i XVIII wieku z wcześniejszymi elementami. Ale fakt - wygląda to rewelacyjnie :)

 

Swoją drogą jak ktoś ma ochotę na fenomenalny film w klimacie to polecam pierwszy pełny metraż Ridleya Scotta(ten od Obcego) "The Duellists" - wszystkie materiały z "The Order" od samiutkiego początku mega kojarzą mi się z tym filmem. Film jest przegenialny wizualnie - widać że Scott miał od początku do tego oko - budżet miał na poziomie 20-30 milionów $ a wygląda jakby był filmem za 100 ;) A 95% to zdjęcia w plenerze itd. Jeszcze raz polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Game Informer, który posiada wyłączność na publikację nowych materiałów z The Order 1886, postanowił przybliżyć nam sylwetki głównych bohaterów gry. Na razie przedstawiono historię trójki pomagierów, a samego Sir Galahada zostawiono sobie na bardziej dogłębną analizę w przyszłości.

Isabeau D'Argyll a.k.a Lady Igraine

LADY.jpg

Jeśli czytaliście opowieści o Królu Arturze, to zapewne pamiętacie, że jego matką była Lady Igraine. W The Order 1886, Igraine jest młodą wojowniczką, Isabeau D'Argyll. Jest bliska Galahadowi, a ich historia sięga czasów, kiedy Isa była przez niego szkolona. Przez lata dwójka stała się dla siebie niezmiernie ważna, jednak reguły Zakonu zakazują im działania z emocjonalnych pobudek.

Jest świetnie wyszkolona w walce, oddana sprawie i Zakonowi. Jest podobna Galahadowi, z którym wiecznie rywalizuje o miano bycia najlepszym.

Sebastian Malory a.k.a. Sir Percival

SIR.jpg

Jeszcze raz - ludzie oczytani w historii Króla Artura zapewne pamiętają, że Thomas Malory był autorem "La Morte D'Arthur". W The Order 1886, szaro-brody Malory jest najbardziej zaprawionym w boju wojownikiem w wesołej kompanii Galahada. Jest jego mentorem i jest istnym wcieleniem zasad Zakonu, których przestrzega by chronić mieszkańców Londynu. Malory i Galahad podzielają lojalność Zakonowi, co stanowi podstawę ich przyjaźni.

Marquis de Lafayette a.k.a. Pending

MARQUIS.jpg

Layafette jest najmłodszym członkiem drużyny Galahada, jednak nie jest żółtodziobem. Marquis de Lafayette to znana historii postać, która zasłynęła z wzięcia udziału w dwóch rewolucjach: francuskiej i amerykańskiej. Zakon skontaktował się z nim i otworzył mu oczy na sprawy, o których do tej pory nie miał pojęcia.

Jest świetnie wyszkolonym strategiem, który charakteryzuje się świetną oceną pola bitwy, co tworzy go świetnym uzupełnieniem zespołu Galahada. Żółtodziób czy nie, Marquis jest zuchwały i posiada spore poczucie humoru, co choć odrobinę ociepla ponurą atmosferę zespołu.

Jak widać, w ekipie Galahada roi się od ciekawych osobistości z bogatym bagażem doświadczeń. Ready at Dawn planuje utworzenie z ekipy Galahada pamiętnych wojowników, którzy na stałe wpiszą się w historię gier wideo, tak jak zrobił to Drake z Uncharted czy Marcus Fenix z Gears of War

źródło: Game Informer

http://www.ps3site.pl/poznaj-bohaterow-the-order-1886/169514#more-169514

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, super - ale to że grafika, postacie, klimat, świat i historia będzie pierwsza klasa to już wiemy - coś o gejmpleju proszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu może być jakaś sensowna odpowiedź na kapitalne Gears of War z xboxa, gra zapowiada się wyśmienicie, oby gameplay był soczysty, na tą chwilę najciekawiej zapowiadający się exclusive na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cory Barlog ‏@corybarlog 21m
Omg everything I am seeing for Ready at Dawns the order:1886 is off the damn chains. I cannot wait to play this beast!!
Kudos to RAD.

 

(reżyser gow 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×