Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Battlefront będzie wspierał VR od Sony. W tym momencie właśnie podjęto za mnie decyzję o kupieniu tej zabawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam krótkie pytanie.  Ile kooperacyjnych misji jest w podstawce do Battlefront ? Teraz, gdy używaną grę można dostać taniej zastanawiałem się nad zakupem w celu pogrania na podzielonym ekranie z dziewczyną lub kumplem, ale wiem, że gra na premierę była mocno okrojona z zawartości i dla 2-3 misji kooperacyjnych nie chciałbym wydawać kasy.

dzięki za info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupował Season Passa? Bo 2 dni i dodatek nowy, a powiem szczerze że jak oglądam filmiki z map dodatku to coraz bardziej skłaniam się ku myśli o zakupie. Szczególnie podobają mi się nowe bronie, w końcu snajperka z prawdziwego zdarzenia. Mimo to, obiecywałem sobie, że żadnych DLC do Battlefronta nie kupię, no ale zobaczymy, czy jestem wystarczającą silny by oprzeć się ciemnej stronie mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy osoby z SP otrzymają dostęp do pierwszego dlc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 22 marca, a zwykli, szarzy ludzie 6 kwietnia. Ogólnie to muszę napisać, że znalazłem dziwny sposób na problem z szukaniem gier. Jezeli wieczorem Battlefront nie chce Wam znaleźć gry i pokazuje, że co chwila traci połączenie z serwerem, to w czasie wyszukiwania meczu warto wyjść do pulpitu i zjechać na dół żeby otworzyło kartę z grą, a tam odtworzyć jeden z filmików nagranych przez użytkowników. U mnie praktycznie w 90% to pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 kwietnia nie 6 chyba. Z serwerami coś jest na rzeczy, bo u mnie często pokazuje ostatnio szukanie i zjeżdża w dół do 80, 70, 50% a jak znajduje to i tak praktycznie zawsze full. Najbliższy dodatek na przynieść podobno ulepszenie matchmakingu także może się to zmieni. A co do dodatku to początkowo byłem trochę sceptycznie nastawiony. I bohaterowie jacyś nie bardzo i reszta też nie porywala specjalnie. Ale obejrzałem materiał jackfrags na YT (blisko 2h) no i prezentuje się to fajnie. Nowy tryb i mapy to nie moja para kaloszy, bo CQB nie jest moja mocną strona, ale chociażby bronie prezentują się fajnie. Snajperka w końcu z prawdziwego zdarzenia - będzie co testować. W połączeniu z dzialkiem będzie można siać niezłe spustoszenie. Na Season Pass się jednak nie porywam, kupię w kwietniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby z SP dajcie znać czy dodatek można już pobrać i czy ściąga się automatycznie, bo jak wczoraj patrzyłem po północy nie było jeszcze żadnej informacji o dlc w menu. Niestety nie mam jak sprawdzić bo w pracy jestem więc proszę o info;)

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://starwars.ea.com/starwars/battlefront/forums/discussion/34755/star-wars-battlefront-outer-rim-update-ps4-pc-x1

 

Ogromna liczba zmian, która w większości cieszy. Szczególnie podpakowanie Dartha Vadera, który był za słaby w porownaniu do Luke'a. Jestem bardzo ciekaw też nowego systemu uników, który może mocno zmienić gameplay. Ogólnie wszystko zmierza w dobrym kierunku, szkoda, że dopiero teraz. Jakby na premierę było map tyle ile mamy teraz, to na pewno byłoby mniej narzekania a i może więcej ludzi by dalej grało. Ja będę testował patcha pewnie jutro, także szukam ludzi do grania, bo PS4 mam od niedawna, a nikt z moich znajomych niestety PS4 nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwią zmiany np w przypadku kuszy i salwy - ciąg dalszy wracania do ustawień sprzed poprzednich patchy. Ale szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem czemu teraz granaty mają odbijać się od shieldow, a pociski nie. Jest to totalnie nielogiczne rozwiązanie bo i to i to jest fizycznym obiektem. Fajnie że wprowadzaja zmiany w postaci combat rollsow. Nowe bronie, kontrakty. Gra żyje i ma się dobrze. Chyba nie wszyscy spodziewali się takiego wsparcia od deva po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogarnia jak się robi te przewroty, a bardziej czy one w ogóle są?

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oho zaczyna się, zaraz zrobią drugą fife z kombinacjami klawiszowymi do robienia trików. Akcja i strzelanie dzieje się tak szybko, że kto ma czas na klikanie kółka dwa razy.

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. To raptem combat roll, który OK może się przydać, ale jestem pewien, że nie będzie to jakiś game changer. 

 

Trochę z innej beczki. Wprawdzie premiera Force Awakens na Bluray oficjalnie dopiero na początku kwietnia to do sieci wyciekły już ripy. I przy tej okazji zacząłem sobie myśleć o dodatkach do Battlefronta. Jak wiadomo żadnego DLC związanego z filmem gra nie dostanie ze względu głównie na ramy czasowe. Ale przecież następny film w świecie SW czyli Rogue One ma być spin offem opowiadającym o wykradzeniu planów Gwiazdy Śmierci czyli pod względem realiów idealnie by pasował. Film ma pojawić się pod koniec roku, w grudniu....i na koniec roku przewidziany jest również dodatek do Battlefronta - Death Star. Przypadek? Wydaje mi się, że nie. Taka pomoc w promocji filmu byłaby jak znalazł również dla samej gry. 

 

Mam też inną teorie. Na początku 2017 światło dzienne ujrzy ostatnie DLC, o którym jako jedynym niczego nie wiadomo (przy ogłaszanu zawartości Season Pass podali, że będzie Outer Rim, Bespin i Death Star - ani słowa o czwartym dodatku?). To będzie grubo ponad rok od premiery gry. Nie sądzicie, że to byłby wystarczająco długi czas na sklecenie....kampanii SP? Skoro tryb MP mają ogarnięty (jestem pewien, że całe DLC do multi jest od dawna gotowe i dlatego podali konkretnie co i kiedy wypuszczą) to skupienie się tylko na tworzeniu kampanii (której faktycznie mogli nie mieć i właśnie ją robią) może zająć dokładnie tyle czasu. Trzeba przyznać, że to byłoby coś. Tym bardziej, że w grze są "filmowe" wstawki, których w sumie nie musieliby dawać - zwykły ekran startowy pewnie też by się sprawdził. Co więcej wspomniany film będzie bardziej skupiał się na zwykłych żołnierzach, a nie Jedi. Dodatkowo są plotki, że mają pojawić się bohaterowie ze Starej Trylogii jak chociażby Boba Fett. Kto wie, może nawet Han Solo i Leia? Wszystko co jest już w grze. Tylko zmiksować to i mamy kampanie perfekcyjnie wplatającą się w realia filmu. I gdyby tak ostatnie DLC nazywało się przypadkiem.....Dark Forces? ;) Dla wyjaśnienia, bo młodsi stażem mogą nie wiedzieć co mam na myśli. Dark Forces to pierwszy shooter FPP w świecie SW, protoplasta serii Jedi Knight (następna gra nazywała się Jedi Knight: Dark Forces 2, a potem zostało już samo Jedi Knight). Istotne jest jednak to, że pierwsza misja w Dark Forces polega na wykradzeniu....planów Gwiazdy Śmierci :) Ładnie się to wszystko zazębia na siebie prawda? Na razie to nic więcej niż moja własna teoria spiskowa, ale im dłużej gram tym bardziej żałuję, że jednak nie ma wątku fabularnego w Battlefroncie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie by się tak stało jak napisałeś, dla mnie byłaby to jedna z lepszych gier tej generacji. Nie ukrywam że przez Rainbow Sixa  trochę zaniedbałem ten tytuł, ale od kilku dni zrobiłem powrót i... poważnie zastanawiam się nad season passem :D Gra jest fantastyczna, może nie ma realizmu Battlefielda, może nie ma tylu broni, konfiguracji itp., itd... ale miażdy Battlefielda klimatem, tam jest ot takie nudne chaotyczne bieganie zero klimatu wojny, działań na froncie ( takie mam odczucia, możecie się nie zgadzać ) podczas gdy w Battlefroncie jest zgoła inaczej, ogromne bitwy klimat jak byś się znajdował na prawdziwym kosmicznym froncie :D blastery, wybuchy, maszyny kroczące, X-wingi coś pięknego. Można pisać że gra jest prosta sama w sobie, ale czy zwykły człowiek który chce po pracy zasiąść, odpocząć i zrelaksować się nie tego oczekuje? Siada dwa kliknięcia i jest już w grze, walczy na kosmicznej wojnie ja tego właśnie oczekuje. Po ostatnim dodatku, gra jeszcze bardziej mnie zaskoczyła, widać że coś się dzieje, tytuł na pewno nie umiera, super pomysł z kontraktami Jabby... fajni bohaterowie, chociaż mniej znani. Ogólnie dla mnie druga gra Multi tej generacji, choć nie wiem czy nie długo nie zmienię zdania bo serwery Rainbowa to po prostu tragedia, i lider może nie długo się zmienić :D aaaa  i tak w kwesti technicznej, serwery w tej grze to bajka na 10mb z neostrady nie uświadczyłem prawie żadnego laga, teraz  jak już zwiększyłem prędkość nie dzieje się nic, zero opóźnień i lagów. Gra moim zdaniem po mimo wielu krytycznych komentarzy jest świetna, ocena 9/10 ode mnie za brak właśnie kampani w singlu :) 

 

P.S udźwiękowanie tej gry to cudo, gra na goldach Soniacza, cudowne wrażenia, aż boje się pomyśleć jak to jest w słuchawkach za tysiaczka. Sorki może za budowę tego tekstu ale szybko w pracy próbowałem coś naskrobać, żeby kiero nie zobaczył :D

 

P.S 2 

 

jak by chciał ktoś wspólnie pograć to zapraszać PSN : ozimBarca 

 

Pozdrawiam ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij ze słuchawkami, weź to odpal na czymkolwiek co ma subwoofer - imploder termiczny i działka Slave 1 to dla mnie poezja. A odnośnie Neostrady to powiem Ci więcej: ja gram via LTE i ani razu nie było problemu. Ostatnio tylko ciut więcej czekania, ale o tym było wspominane. Myślę, że to przejściowe problemy. Gierka nie jest idealna i parę rzeczy jej brakuje, ale klimatem zamiata wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego dlc wydaje mi się, że może mieć wiele wspólnego z vr co już wcześniej zapowiedzieli. Na fabułę bym nie liczył Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Macie może jakieś rady na początek? Z fpsami mam styczność od zawsze, ale tutaj nic nie ogarniam.

Respie się i padam... Jakieś samolociki piorą ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij ze słuchawkami, weź to odpal na czymkolwiek co ma subwoofer - imploder termiczny i działka Slave 1 to dla mnie poezja.

 

Potwierdzam, grałem na słuchawkach ale na dobrym zestawie głośników głęboki bas impodera termicznego brzmi niesamowicie. Po prostu za każdym razem robi to genialne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Macie może jakieś rady na początek? Z fpsami mam styczność od zawsze, ale tutaj nic nie ogarniam.

Respie się i padam... Jakieś samolociki piorą ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Use the Force.

A tak serio. Zacznij od dużych trybów gdzie jest mniejsza szansa ze się nie uczepia akurat Ciebie. Doposaz sobie tarczę osobiste żebyś mógł ewentualnie spierdolyc jak będzie ciepło. A poza tym niestety nastaw się na naukę map i broni. Szukanie idealnego zestawu trochę trwa. Tak samo jak zapoznanie się dobrze z terenem i miejscami gdzie są powerupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Yach ;)

Macie może jakiś forumowy team? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj 501st Legion Polska czy coś w ten deseń. To ludzie z forum, ale raczej luźne powiązanie. Lepiej tutaj wrzucaj zapytania o chętnych do gry. Ja chętnie się zawsze pisze na duże tryby. Niestety pracuje zmianowo więc raz wieczorem jestem raz rano ale zawsze w weekendy staram się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dodatek dla non premium? Ten blaster relby v10 sensowny? Jak wypada przy ee3 czy e11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×