Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej denerwuje mnie to ze gra w ktorej nie ma singla,w sumie mi to nie przeszkadza ale.....Myslalem ze dostaniemy dopasione na maxa multi z cala otoczka w zamian.A tu ani jednego ani drugiego....Nie wiem ale ta gra kojarzy mi sie z tzw reklamowka....Czyli promocja filmu,za ta zawartosc ktora dali na premiere to ta gre powinni dorzucac do filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu było promo na pss. Chyba za 145zł.

I za tyle można wyrwać używaną na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro idzie dostać nówkę za 150 zł, najlepiej brać wersję z bundla (pomijając masochistów, którym przeszkadza taki napis na okładce), która zawiera dodatkowo 4 gry do ściągnięcia z PS Store. Na początku chciałem odsprzedać, ale jednak sobie zostawię, przyjemnie będzie zagrać od czasu do czasu w Racera, wtedy Battlefront w ogóle wychodzi za śmieszne pieniądze.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za tyle można wyrwać używaną na alledrogo.

Kumpel dziś sprzedał swoją za 125 zł.

 

Jeśli ktoś planuje wbijać platynę i będzie szukał pomocy przy tych bitwach i przetrwaniach z SI to chętnie to zrobię. Na poziomie mistrzowskim jest ciężko.

 

Dwa razy udało mi się skończyć Potyczkę z największą liczbą zabójstw i trofek nie wpadł :/ będę musiał faktycznie w nocy poszukać jakiegoś pustawego lobby.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150zł za gre bez singla + pss plus = można czyścić buty bf4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mat_eyo jak jesteś chętny na misje i przetrwanie to pisz do mnie nick jak na forum można się jakoś na jutro umówić albo w tygodniu po 22

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mat_eyo jak jesteś chętny na misje i przetrwanie to pisz do mnie nick jak na forum można się jakoś na jutro umówić albo w tygodniu po 22

Misje już ogarnąłem, bitwy trzeba robić solo, ale na przetrwania jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gra ktos wieczorkami od 22 ?Jak ktos chetny to zapraszam do gry .

Krzys_iek35

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się wbić trofeum za najwięcej zabójstw w Potyczce, oraz po katowaniu Łowów na Bohatera trofek za wygranie gry w każdym trybie. Dziś zrobiłem wszystkie 8 bitew na Mistrzu. Zostało mi wbicie 50 lvl i Przetrwanie, czyli zrobienie go poniżej 35 minut i bez śmierci. Czy to drugie udało się komuś zrobić samemu, bez pomocy w koopie? Jeśli tak, to bardzo proszę o jakieś porady ;)

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Naprawili tą zglitchowaną trofkę za najwięcej killi w Potyczce czy wpadła Ci bo czas się skończył przed limitem killi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła po upłynięciu czasu, wczoraj w nocy szukałem niepełnego lobby, trafiłem na mecz 6 vs 7 na mojej ulubionej mapie. Na szczęście nikt nie dołączył się do gry i udało mi się wygrać po upłynięciu czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień do końca miesiąca a o nowej mapie ani widu ani słychu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pamiętaj, że i tak Season Passy będą miały 2 tygodnie na wyłączność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wycofali się z tego pisząc, że żadnej darmowej mapy nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owoc dzisiejszej pierwszej (!) próby przetrwania na mistrzu na Hoth:

3kr9w04p4hsl.jpg

Wpadło też  :braz: Otrzaskany, bo zrobiłem to w 29 minut z małym hakiem. Teraz zostały mi trzy pozostałe przetrwania na mistrzu i 50 lvl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampienie w tym pokoju na końcu hangaru. W pierwszej kapsule znalazłem działko i wieżyczkę p-piechotną, która uratowała mi tyłek w przedostatniej fali. W kolejnych kapsułkach miałem kolejne działka, więc wymieniałem sobie zanim wybuchło. Był tylko jeden krytyczny moment, tak wszystko szło łatwo i przyjemnie ;)

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mat_eyo no to graty. Miałem Ci pisać ze hoth najlepszy do tego. To już prosta droga do platynki przed tobą ;-) @dosard na każdej survivalowej planszy jest bezpieczne miejsce z którego można wybić praktycznie wszystkich B-)

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do gry za darmo trafi:

Mapa do misji typu Przetrwanie na Tatooine będzie teraz dostępna w grze wieloosobowej jako „Obóz najeźdźców”, umożliwiając zabawę w trybach „Potyczka”, „Pogoń za droidami”, „Strefa zrzutu”, „Łowy na bohatera” oraz „Bohaterowie i złoczyńcy”.

Nowe stroje w stylu Hoth dla Luke'a Skywalkera i Hana Solo, które można założyć grając tymi postaciami na lodowej planecie. Stroje odblokowali fani, wykonując w zeszłym miesiącu misję społecznościową z okazji Święta Bohaterów.

Możliwość tworzenia gier prywatnych.

Codzienne wyzwania i wydarzenia społecznościowe. Jednoczą one społeczność wokół wspólnych celów, dają okazję do zarobienia kredytów i szybszego odblokowywania nowych elementów. Więcej informacji na temat wydarzeń społecznościowych oraz codziennych wyzwań przedstawimy w najbliższych dniach.

Zmiany poprawiające balans broni i trybów gry wieloosobowej.

To nie koniec atrakcji ponieważ kolejna bezpłatna zawartość trafi do gry już w lutym. Firma opublikuje nową misję typu Przetrwanie na Hoth oraz nową mapę do gry wieloosobowej, która jest zlokalizowana na lodowej planecie. Lokacja jest przeznaczona do większych trybów, czyli „Ataku AT-AT”, „Supremacji”, „Eskadry” i „Punktu zwrotnego”. Od przyszłego miesiąca w „Punkcie Zwrotnym” będziemy mogli grać na wszystkich mapach, które są aktualnie dostępne do „Supremacji” oraz „Ataku AT-AT”.

Natomiast w marcu studio wrzuci na serwery kolejną mapę zlokalizowaną na Endorze i obsługującą tryby „Atak AT-AT”, „Supremacja” oraz „Punkt zwrotny”. Ponadto do gry trafi również druga nowa mapa do trybu „Przetrwanie" na Tatooine oraz strój dla księżniczki Lei Organy do wykorzystania na Endorze. W przyszłości otrzymamy kolejne szczegóły na temat darmowej zawartości.

Firma przedstawiła również wstępne informacje dotyczące Przepustki Sezonowej:

Star Wars™ Battlefront™ Outer Rim (marzec 2016) – Walcz wśród fabryk na planecie Sullust i w pałacu Jabby Hutta na Tatooine

Star Wars™ Battlefront™ Bespin (lato 2016) – Stań się myśliwym lub zwierzyną w tym dodatku, którego akcja toczy się w Mieście w Chmurach na Bespin.

Star Wars™ Battlefront™ Gwiazda Śmierci (jesień 2016) – To nie jest księżyc! Jedna z najbardziej charakterystycznych lokacji z uniwersum Star Wars debiutuje w Star Wars Battlefront.

Star Wars™ Battlefront™ Dodatek nr 4 – Na razie bez tytułu (początek 2017) – Więcej informacji na temat tego ekscytującego dodatku ujawnimy w nadchodzących miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy tylko ja zaczynam odnosić wrażenie, że darmowe dodatki wyglądają lepiej niż te z Season Pass? Jutrzejszy update w sumie zwisa, najważniejsze to prywatne mecze i codzienne wyzwania (ciekawe jak to dokładnie będzie wyglądać). Ale za to luty i marzec to w końcu rzeczy na które czekałem: nowe mapy do dużych trybów i rozszerzenie Punktu na pozostałe planety!!

 

A Season Pass. Szczerze mówiąc taka rozpiska nie zachęca do zakupu przepustki z góry. Zawartość IMO dupy nie urywa, jest co najwyżej poprawnie. Bespin do przewidzenia, Sullust i pałac Jabby - zobaczymy, ale nie jestem jakoś zajarany, Death Star - zaskoczenie i ciekawe co z tego wymodzą, a czwarty dodatek to znak zapytania. Na chwilę obecną jestem praktycznie pewien, że będę kupować dodatki osobno. Tym bardziej, że będą wychodzić w dużych odstępach czasu. Ciekaw też jestem jak pociągną darmowe dodatki i czy np wraz z nadejściem dodatków premium nie skończą się te darmowe. 

 

Co do jednego nie mam jednak wątpliwości: gra będzie żyła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, też myślę o kupnie dodatków osobno. Ciekawe jaka będzie ich cena..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frog_pl jakąś podpowiedź gdzie te miejsca na poszczególnych mapach są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×