Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Na Hoth są dwa, na Sullust dwa, na Endorze jedno. Hoth jest najszybsze, ale najbardziej wystawiony na ogień jesteś. Endor to spacer po parku i to polecam do robienia bez zgonu. Zajęło mi wczoraj 45 minut i nie umarłem ani razu, a nie pilnowałem tego, bo trofek wpadł mi wcześniej. Sullust z tych trzech jest najbardziej upierdliwe, bo oba punkty kamperskie są dosyć ciasne. Robiłem to 65 mnut, masakra.
Nic mi nie wiadomo o miejscówce na Tatooine, tam trzeba normalnie biegać, dlatego zrobimy to razem ;)

 

Sullust:

- pierwsza miejscówka do kampienia to te skrzynki zaraz przy wyjściu z hangaru.

0c6fe920a7.jpg

Siedząc za nimi będzie to wyglądało tak

1d81d2eb62.jpg

W miejscu gdzie koleś trzyma broń jest wyrwa, przez którą można strzelać. Próbowałem tam kampić i nie wychodziło, ponieważ TIE-Fightery i AT-ST mogą Cię dosięgnąć strzelając obok.

 

-Druga miejscówka to sterta kamieni na lewo od wyjścia z hangaru. Jak tam trafić pokazane masz na tym filmiku

Miejscówka jest super, jest dużo miejsca na strzelanie, można zeskoczyć ze skałki żeby zregenerować zdrowie oraz bardzo łatwo załatwia się stamtąd TIE-Fightery. Minus jest taki, że walka zabiera sporo czasu, choć mam wrażenie, że tam pierwsza miejscówka jest bardziej czasochłonna.

 

Endor:

-Na Endorze sprawa jest prosta, musisz przy użyciu jetpacka wskoczyć na platformę, na którą nie ma dostępu innym sposobem. Wszyscy przeciwnicy są niżej, nawet sondy i trooperzy z jetpackami, AT-ST chodzą w kółko wokół drzewa i czekają na granaty. Platformy na samej górze są 3, wszystkie połączone, więc spokojnie można uzyskać odpowiedni kąt do strzału na każdego przeciwnika. Jak tam dotrzeć zobaczysz na tym filmiku.

 

Hoth:

-Pierwsza miejscówka to ten korytarz

18c881556e.jpg

do którego dostaniesz się poprzez te drzwi.

240cbb639b.jpg

Nie korzystałem z niego, więc więcej Ci nie powiem, podobno wszyscy przeciwnicy przychodzą z jednej strony, do AT-ST musisz wyjść sam.

 

-Druga miejscówka, z której ja korzystałem, to pokój na końcu hangaru, zaraz za Twoimi plecami kiedy rozpoczyna się misja.

Kluczem do sukcesu jest przetrwanie 3 fal, obronienie kapsuły (najlepiej robić to podczas trzeciej fali kiedy zostanie Ci jeden przeciwnik, idealnie gdyby była to sonda) i modlić się do wszystkich znanych bogów żeby wypadło Ci działko. Umieszczasz je tak jak na filmiku, z prawej strony wyjścia z pokoju. Pozwala Ci to pokryć ogniem 3 z 4 miejsc, z których nadchodzą przeciwnicy. Podczas starcia z AT-ST poczekaj aż przyjdzie pod sam pokój, będzie tam stał lub chodził w kółko, a Ty ostrzelasz go po nogach. Musisz bardzo uważać podczas ostatniej fali, ponieważ AT-ST spawnuje się od razu przy wrotach do hangaru i może Cię namierzyć i ostrzelać. To jest najtrudniejszy moment, bo jak tylko zobaczysz pojazd musisz odskoczyć od działka, wejść głębiej do pokoju i szybko zabijać każdego, kto do niego wejdzie. Idealnie jeśli przy poprzednich falach zgarnąłeś jakieś kapsuły i masz np. wieżyczkę p-piechotną ustawioną w pokoju, lub imploder w kieszeni.

Kiedy już AT-ST podejdzie na tyle blisko, żeby nie mógł strzelać wracasz do działka, eliminujesz wrogów i na koniec rozwalasz AT-ST. Jeśli wcześniej nie stracisz życia, a zbierzesz jakieś serduszka, to ostatnią falę powinieneś zrobić nawet przy dwóch-trzech zgonach.

 

Powodzenia!

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam changelog patcha, to trofeum z największą liczbą zabitych będzie naprawiony.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mat_eyo nic nie trzeba biecac na tattoine ;) To jest pierwszy survival jaki zrobilem wlasnie bez starty zycia i na masterze :) Nie wiem jak wam to opisac bo nie mam juz gry... Ale z tego co kojarze, trzeba pobiec na drugi koniec mapy wzgledem tego gdzie startujemy czyli jakos na ukos w lewo. Az dobiegniemy do konca terenu i bedzie przepasc. Zaraz z tylu za nami u gory bedzie jakis taki oboz obok ktorego czesto kapsula sie pojawia. Mozna wejsc do niego takim wejscie pod gorke po lewej. W kazdym badz razie majac to za plecami i patrzac sie w przepasc i teren otwarty kamera w dol i patrzymy gdzie przy krawedzi terenu bedzie wystajacy kamien na ktorego mozemy zeskoczyc cos podobnego jak na sulluscie zeskakujemy ze skarpy ale nie az tyle w dol tylko mozna powiedziec "jeden stopien" ;) Stamtad celujac w lewo na ukos na sciezke ktora prowadzi na wspomniany wczesniej oboz strzelamy ;) Bo tam glownie beda latac przeciwnicy. Ewentualnie podskakujemy sobie i strzelamy w innych kierunkach. AT-ST same do nas przyjda i nie beda nas widziec tylk ostac nad nami takze w zasadzie najbezpieczniejsza miejscowka ze wszystkich. Jedyny minus ze bardzo czasochlonna. Chyba najbardziej ze wszystkich. Takze ja czasami jak bylo malo przeciwnikow to wyskakiwalem sobie JetPackiem i konczylem sprawe normalnie.

Moge dodac jeszcze ze na Endorze mozna wskoczyc miedzy dwa drzewa ktore znajduja sie zaraz na prawo od lezacego konaru drzewa (tego ktorym mozna w srodku przejsc i ktory wychodzac prowadzi na lotnisko z tym mysliwcem co tam jest. Tam w tej miejscowce kucajac mozna strzelac pod pniem i kosic przeciwnikow. Ewentualnie wskakiwac na pieniek i stamtad oddawac strzaly. MINUS - tez czasochlonna miejscowka.

No i do wszystkich tych survivalow robiac w ten sposob polecam giwere T-21B gdyz ma ona najwiekszego power na dalekie odleglosci dzieki czemu musimy oddawac najmniej strzalow by sciagnac przeciwnikow z daleka.

To tyle. Reszta miejscowek podal juz Mateo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu znajomych z forum o fifie:) Witam wszystkich. Miło mi powiedzieć że i ja kupiłem dziś SW:) za jedyne 110 zł!!kiedy gramy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytał ktoś w ogóle pełnego changeloga tej ostatniej aktualizacji? Wybrałem te, które mi się najbardziej rzuciły w oczy:

  • EE-3 Explosive shot damage decreased from 10 to 4 per shot
  • SE-14C Explosive shot damage decreased from 10 to 5 per shot
  • Homing Shot lock on time increased from 0.4 to 1.5
  • Homing Shot lock on distance decreased by 10 meters
  • Homing Shot projectile speed decreased from 30 to 23
  • Bowcaster replenish time tweaked (Normal 18 to 25 and Upgrade 15 to 20)
  • Flash Grenade replenish time tweaked (Normal 16 to 20 and Upgrade 12 to 15)
  • ION Torpedo replenish time tweaked (Normal 15 to 25 and Upgrade 12 to 20)
  • Thermal Detonator replenish time tweaked (Normal 15 to 20 and Upgrade 10 to 15)
  • Impact Grenade replenish time tweaked (Normal 16 to 25 and Upgrade 12 to 20)
  • Explosive Shot active time tweaked (Normal 7 to 5 and Upgrade 10 to 7)
  • Scan Ping recharge time tweaked (Normal 8 to 10 and Upgrade 5 to 8)
  • DL-44 overheat tweaked and fire rate changed from 250 to 180.
  • Fully charged (5 shots) Bowcaster damage per projectile decreased from 50 to 15, otherwise (1 or 3 shot) bowcaster damage per projectile decreased from 50 to 10
  • ION Torpedo lock on range decreased from 600 to 500 meters
  • Smart Rocket lock on range changed from 1000 to 500 meters
  • Barrage recharge times increased, Normal from 18 to 40 and Upgrade from 15 to 35
  • Explosive Shot active time decreased, Normal from 7 to 5 and Upgrade from 10 to 7
  • Boba Fett wristlauncher explosion radius decreased from 4 to 2.5, maxiumum damage increased from 1 to 1.2 meters
  • Boba Fett missile doesn't lock on anymore

Lock on dla rakiety 1,5s??!! Do tego redukcja prędkości chociaż i tak nie było aż tak trudno przed nią uciec. Odnowienie torpedy jonowej 20s po upgradzie?!?! Obrażenia kuszy z 50 NA 15 czy nawet na 10 jeśli się w pełni nie naładuje?!?! Zasięg smart rocket z 1000 na 500m?!?! I hit sezonu: odnowienie salwy z 15s na 35s!!!! Czy ja mam coś z głową czy te zmiany właśnie sprawiły, że część broni/kart robi się bezużyteczna? Han Solo i Boba też dostali po dupie. 

Na szczeście są też dobre zmiany:

  • Millennium Falcon and Slave I health decreased by 30%
  • Fighter Squadron hero vehicle pickups have more randomized timing

W końcu nie będą to takie latające czołgi co ledwo idzie je zestrzelić przez całą runde. No i nie będzie w końcu jedna osoba non stop łykała powerupów. Ale nadal to trochę mało w porównaniu do rzeczy, które pozmieniali IMO na gorsze. 

Edytowane przez Yach_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie więcej strzelania, a mniej używania kart. Moim zdaniem to źle, bo właśnie karty pozwalały na granie po swojemu.

Dobrze, że zdążyłem zrobić trofeum z zabijaniem przeciwników przyjmujących kapsuły. Robiłem to głównie jak ktoś leciał do kapsuły z tarczą, ja go wtedy z pocisku naprowadzanego. Teraz bym nie zdążył namierzyć nawet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale skoro to karty były odpowiedzialne za customizacje postaci to teraz zostało to mocno zredukowane - jaki w tym sens? Karty oczywiście sobie ustawisz, ale co Ci po nich jak czas odnowienia praktycznie wyklucza ich używanie na dłuższą metę. Nie używałem często, ale jednak zdarzało się strzelać z kuszy i miało to sens gdy miała dużą siłę przebicia. Teraz obcieli obrażonie 3, a nawet 5 krotnie - sory, ale czymś takim to nie ma bata żeby kogokolwiek zdjąć. Albo Salwa - 35s na odnowe?! To na palcach jednej ręki chyba policzysz ile razy uzyjesz jej przez całe starcie. Nie wspominam już o rakiecie, bo kto da rade utrzymać w celowniku przeciwnika przez 1,5s i jednocześnie nie da się zabić w tym czasie?! Poza tym z tego co podali nie zostały zmienione nijak obrażenia zadawane z broni czyli podsumowując wychodzi na to, że strzelasz tak jak do tej pory, ale za to nie używasz kart. Super. Do gry przysiade dopiero w weekend i wtedy obadam co i jak, ale na chwile obecna prezentuje sie to marnie. Nie zdziwie sie jak kolejny patch to bedzie odwrot od zmian ktore naniesli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolony bo niektorzy w ogole nie grali tylko czekali na odnowienie karty siedzac gdzies w krzakach

wszedze rakiety samonaprowadzajace i ten strzal pulsacyjny (?) co na 1 hita sciaga

karty sa bardzo fajne i skuteczne, wiec moim zdaniem dobrze ze zwiekszyli czas na odnowienie, bedzie tego mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz odpowiednią cechę to ci się automatycznie odnawiają. Grałem wczoraj tylko bohaterów, do wyzwania codziennego, ale po tych zmianach, znowu w atat może być ciekawie jak na poczatku gry, i imperium zyska możliwość wygrania na endorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem teraz trochę i strzał naprowadzany jest niegrywalny. Jak już cudem kogoś się uda namierzyć, to pocisk leci tak długo, że można zrobić sobie kawę i jeszcze zdążyć go ominąć :( a to była moja ulubiona karta :/

Zostaje biegać z dwoma granatami, lub granatem i plecakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karty sa bardzo fajne i skuteczne, wiec moim zdaniem dobrze ze zwiekszyli czas na odnowienie, bedzie tego mniej

Możesz mi wyjaśnić dokładniej to wypowiedz bo na moje oko są to dwie sprzeczności. Ja nie używam w sumie od dawna rakiety, bo biegam praktycznie tylko z dzialkiem i torpeda jonowa. Co nie zmienia faktu ze czasami fajnie ja było sobie doposazyc. Tylko teraz nie ma to już sensu. Poza tym wracam do tego co napisałem wcześniej. Jak teraz sobie postać customowac jak karty tak tracą na znaczeniu i uzywalnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi wyjaśnić dokładniej to wypowiedz bo na moje oko są to dwie sprzeczności. Ja nie używam w sumie od dawna rakiety, bo biegam praktycznie tylko z dzialkiem i torpeda jonowa. Co nie zmienia faktu ze czasami fajnie ja było sobie doposazyc. Tylko teraz nie ma to już sensu. Poza tym wracam do tego co napisałem wcześniej. Jak teraz sobie postać customowac jak karty tak tracą na znaczeniu i uzywalnosci?

Z którym działkiem? Pulsacyjnym? W sumie ani razu go nie używałem, może czas zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też wspomnieć o nerfie impulsu skanujacego :) teraz trwa 2 albo 4 sekundy. Zacząłem używać tej karty co zwiększa obrażenia i jestem zadowolony. W ogóle dużo grałem ostatnio w "bohaterów i złoczyńców" i przesiadlem sie na widok z trzeciej osoby i jakoś mi wygodniej zaczęło sie grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, też miałem o tym napisać. Grałem potyczkę, odpaliłem impuls i nie zdążyłem nawet wszystkich wrogów zobaczyć, jak działanie się skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi wyjaśnić dokładniej to wypowiedz bo na moje oko są to dwie sprzeczności. Ja nie używam w sumie od dawna rakiety, bo biegam praktycznie tylko z dzialkiem i torpeda jonowa. Co nie zmienia faktu ze czasami fajnie ja było sobie doposazyc. Tylko teraz nie ma to już sensu. Poza tym wracam do tego co napisałem wcześniej. Jak teraz sobie postać customowac jak karty tak tracą na znaczeniu i uzywalnosci?

hmm sa skuteczne ale dzieki wydluzeniu ich "regeneracji" gracz zastosuje je mniejsza ilosc razy

Edytowane przez Vinnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm sa skuteczne ale dzieki wydluzeniu ich "regeneracji" gracz zastosuje je mniejsza ilosc razy

Tyle to ja wiem. Nie wiem tylko co w tym fajnego.

@up: nie wiem jak miałbym sobie to na sofie rozłożyć. Jak ktoś się garbi przy biurku to spoko. Ale wtedy to chyba lepiej jakby sobie PC sprawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedną rzecz zmienili w patchu, tym razem na plus. Nie wiem czy zauważyliście, ale wymiana wyzwania kosztuje teraz 100 kredytów zamiast 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzęt że względu na cenę raczej nie jest taki kuszacy szczególnie, że to tylko 1/4 klawiatury i myszka, ale jednak daje przewagę tym co grają na tym urządzeniu. Już lepiej jakby zrobili coś ala ellite z xone niż takie sprzęty co psują balans bardziej niż te wszystkie karty.

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny ktoś na jakieś cioranie wieczorem? Czas zbadać w końcu te #dobrezmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że dużo osób korzysta z takiego sprzętu?  Dla fanów fps ciekawa propozycja.

 

https://www.youtube.com/watch?v=F_tvJsfS0Jc

 

Klawiatura i myszka do konsoli? Nigdy tego nie zrozumiem i podobnie jak kolega wyzej uważam iż to niszczy balans. Zawsze gość z myszką będzie do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie niedawno oglądałem na żywo filmik na bf4 jednego gostka co mam co w znajomych, grał na czymś takim. Powiem krótko, Człowiek jednoosobowa armia. Ten sprzęt dawał mu taką przewagę że bania mała, totalnie ignorował odrzut w broniach typu famas (max szybkostrzelność i max odrzut do góry). W zasadzie mimo że walił fullauto , wszystkie pociski szły w punkt. Dwie serie i przeciwnik leżał trupem. A akrobacje jakie przy tym wykonywał ( skakał, zabijał trzech gości po czy kładł się jednocześnie zabijając jeszcze dwóch ) powodowały u mnie opad szczęki. Kilka rund które widziałem kończył z wynikiem kd 5.0 6.0 , będąc cały czas w największym kotle. Takie sprzęty w rękach ogarnietego gracza to armagedon. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×