Skocz do zawartości
Patricko

Don't Starve

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialem się do czego służą te ściany z trawy, skoro i tak potwory przez to przechodzą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak bawiłem i postawiłem :) Może to jest jak chcesz sobie zrobić tam hodowle królików, albo żeby ładnie wyglądało :) Nie wiem :P
Będę musiał i tak chyba zacząć od nowa, albo zrobić osadę w innym miejscu, bo poczytałem, że najlepiej robić blisko pszczół i bawołów.

Do pierwszego głównie na początku, żeby zrobić sobie potem własne hodowle miodu, a do bawołów, aby je golić i brać nawóz od nich, który jest potrzebny non-stop w sumie.

 

Z tego co wyczytałem, to hodowla pszczół w tej grze jest ponad wszystko i praktycznie zapewnia wieczne przetrwanie.

Oczywiście mowa o samym żarciu, o resztę trzeba się zatroszczyć również odpowiednio.

 

Ta gra jest na tyle rozbudowana, że każda kombinacja może zdać egzamin na długowieczność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam budować się przy wejściu do kopalni,pszczół itp itd ;D dzięki temu mamy dużo surków do ulepszania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zrobiłem sobie fajną osadę ale podczas eksploracji otoczenia napotkałem na jedno-okiego gościa, który kręcił się koło jaja . Wykorzystałem chwilę, podleciałem i zawinąłem je. Chyba było dla niego ważne bo dobre 10min za mną gonił, aż w końcu mnie dopadł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fundamentalny problem, bo nie mogę nigdzie znaleźć złota. :P

Sama gra ma świetny klimat, na pewno spędzę z nią kilka przyjemnych wieczorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamienie ze świecącymi paskami małymi jakby pęknięciami tam jest złoto i kamienie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu rzadko o jakiej grze tak myślę i mówię, ale ta gra to czysty fun bez żadnego stresa, a każda porażka jeszcze bardziej motywuje do dalszej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalaj skałki o nazwie "Builder". Z nich zawsze wylatuje złoto :)


Jakby kogoś interesowało, to tutaj jest lista wymagań na każdą postać:

 

Willow 160 exp (8 days)

Wolfgang 320 exp (16 days)

Wendy 640 exp (32 days)

WX-78 960 exp (48 days)

Wickerbottom 1280 exp (64 days)

Woodie 1600 exp (80 days)

Wes Find and rescue Wes in Adventure Mode

Maxwell Finish Adventure Mode

 

Warto dojść do Wolfganga, bo to największy koks w grze i posiada po 200 zdrowia i 200 głodu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dojść do Wolfganga, bo to największy koks w grze i posiada po 200 zdrowia i 200 głodu.

 

Właśnie Wolfgang mi się odblokował, ale jeszcze nie próbowałem. To jest tam jakiś Adventure Mode? Bo ja chyba w Survival jakiś gram :\ Z tego co widziałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie też o jednej ważnej rzeczy ;D są przedmioty które sprawiają że po śmierci się odradzacie i nie musicie potem zaczynać od nowa...a jedynie czeka was szukanie własnego ciała żeby zebrać to co straciliście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adventure się odblokuje jak znajdziecie jakieś drzwi Maxwella.

 

518582423.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie też o jednej ważnej rzeczy ;D są przedmioty które sprawiają że po śmierci się odradzacie i nie musicie potem zaczynać od nowa...a jedynie czeka was szukanie własnego ciała żeby zebrać to co straciliście :)

No ja właśnie jak grałem to aktywowałem jakiś ołtarzyk, który po śmierci mnie odrodził, potem pożyłem jeszcze 3 dni i w głupi sposób dałem się oku-roślinie zabić na bagnach -_-, na razie 16 dzień po 3 próbach, ale gra mnie pozytywnie zaskoczyła, wciąga a porażki tylko motywują by spróbować jeszcze raz. Dużo jest przedmiotów, których zastosowania nie znam (ring thing, metal potato thing...), ale szkoda wyrzucać, dlatego plecak to podstawa dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to menu jest małe... Seryjnie mnie oczy aż zaczynają boleć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brzmiwtrzcinie spokojnie ;D potem będziesz miał skrzynie i będzie gdzie to odkładać xD 

 

Idźcie na wypad do podziemi i poczujcie się jak Indiana Johnes ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dojechały psy, mozna jakos ich uniknac czy trzeba sie zbroić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewt. oswój sobie świnkę i będziesz miał pomocnika w walce ze złem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy są generowane losowo...to że ktoś ma bawoły nie znaczy że u Ciebie będą.

 

Tak samo jest z wielkością świata,surkami itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wielkości...często natrafiałem na miejsca gdzie już niby dookoła była woda ale przejście się znalazło...no i przez kopalnie można wychodzić w różnych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewt. oswój sobie świnkę i będziesz miał pomocnika w walce ze złem...

 

Mnie te świnie ciągle atakują, ale za karę okradłem ich z krzaków w nocy, huehue :D

Wygenorowała mi się bardzo w porządku mapa. Pszczoły i bawoły obok siebie. Może jedynym minusem jest fakt, że zaczynam głodówkę. Mam tylko posadzonych z 5 krzaków, na około żadnego żarcia nie ma. Wszechobecna pustynia :q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś łapać króliki i je gotować ? albo posadzić sobie w obozie krzaki jagód i nawozić je kupką świnek ? a tak...i nie idź do nich jak jest pełnia ponieważ one mutują XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swinie zwykle podczas dnia nie atakuja, tylko swinscy straznicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heisenberg byłby ze mnie dumny ;D takie małe początki XD usadowiłem się obok królików i indyków. 

 

Jak zrobisz tak jak ja mam to spokojnie będziesz miał jadła na długo + postaw pułapki na króliki przy norach i raz dziennie zbieraj jedzonko z nich. Jedyny minus tej taktyki jest taki że jak się tak osiedlisz to potem musisz na wyprawy chodzić po reszte surowców...no ale od czego jest znak do oznaczania swojej bazy na mapie ';D

post-46438-0-22780400-1389212174_thumb.j

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×