Skocz do zawartości
shemaforash

The Last of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, może jakieś formułowe spotkanie? Fajnie by było zagrać 4 vs 4, ale jak zabraknie chętnych to pociśniemy w 4 vs reszta świata. ;)

To może dziś o 18:00, komu pasuje?

 

Jak uda mi się konsolę doprowadzić do porządku to też chętnie poklepię, aczkolwiek również z zastrzeżeniem, że będę miał czas tak do 20:30. Tym niemniej ogólnie inicjatywę forumowego pogrania popieram w 100%.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem online, jakby co to wyslij zaproszenie, bo organizator chyba wypadl;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci , że 2 grając w trybie z drużynami , to cieńko , chętnie zagram w innym czasie chociaż we 3 osoby z head setem. mam jeszcze drogę świetlików całą do ogrania , więc jakiś czas będę chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadło mi coś, jutro jestem chętny w godzinach wieczornych. Jak coś to ślijcie zaproszenia do pokrytysniegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się właściwie robi te gesty, ukłony? Bandażuję ludzi, oni mi się kłaniają, a czasami ja powinienem to zrobić i nie wiem jak się im odwdzięczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, HS zakupiłem, czasu mam całkiem sporo, jedyne czego brakuje to ludzi do gry - zapraszajcie i nawalamy panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna cisza w temacie. HS nie mam ale i tak z checia bym pogral z rodakami :) 

 

id : tyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny jakby co, HS jest.

Jeśli chcesz, możemy zagrać razem w multi. Gramy zawsze całą druzyną 3-4.graczy

Wszyscy mamy HSy,

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie, bo cierpię na brak kompanów do gry.

Aktualnie powolutku wbijam trofeum jako świetlik.

 

Czekam na chętnych ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja właśnie tez przymierzam się do platyny i jakby ktoś był chętny to dziś znajdzie mnie w okolicy godz 23. Mam hs, chętnie się podszkole i program zespołowo i taktycznie bo niestety gra samodzielna idzie mi cienko. Mam dopiero 6lvl (tydzień) przegrany wiec cierpię jeszcze na brak skilla i dużej liczby broni, przedmiotów i perkow...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie, bo cierpię na brak kompanów do gry.

Aktualnie powolutku wbijam trofeum jako świetlik.

 

Czekam na chętnych ^^

Hej. Ja właśnie tez przymierzam się do platyny i jakby ktoś był chętny to dziś znajdzie mnie w okolicy godz 23. Mam hs, chętnie się podszkole i program zespołowo i taktycznie bo niestety gra samodzielna idzie mi cienko. Mam dopiero 6lvl (tydzień) przegrany wiec cierpię jeszcze na brak skilla i dużej liczby broni, przedmiotów i perkow...

jakby co, ja I kolega mamy 2 wolne miejsca, wiec zapraszamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio nabyłem TLOU, jeszcze niczego nie ruszyłem, ale powolutku będę się przymierzał. Zwłaszcza to multi mnie ciekawi, z racji tego ze jest nietypowe.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby co, ja I kolega mamy 2 wolne miejsca, wiec zapraszamy ;)

 

A nie tak czasem jedno ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jeszcze ktoś ? wczoraj odpaliłem gierkę więc nie wiem czy brać się już za online czy najpierw skończyć fabułę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jeszcze ktoś ? wczoraj odpaliłem gierkę więc nie wiem czy brać się już za online czy najpierw skończyć fabułę ?

chętnie zagram, także zaczynam tą pozycję i poszukuję ludzi do zgranej gry, po pierwszych meczach zdecydowanie zauważam, że jakość składu i komunikacją robią swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jeszcze ktoś ? wczoraj odpaliłem gierkę więc nie wiem czy brać się już za online czy najpierw skończyć fabułę ?

chętnie zagram, także zaczynam tą pozycję i poszukuję ludzi do zgranej gry, po pierwszych meczach zdecydowanie zauważam, że jakość składu i komunikacją robią swoje

jesli panowie chcecie zagrac w multi to zapraszam. Gram tylko w te gre ( multi ) . Oczywiscie wymagany jest od was HEADSET.

Gram z kumplem od 18:00-21:00 oraz w weekendy o roznych porach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma Ktoś jakiś sensowny sposób by zminimalizować ryzyko powrotu na początek gry (w multi) po "dajmy na to ataku świetlików" ?

Pytam bo znajomy miał taką przykrą sytuacje i chciałbym tego uniknąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zdarzenia które dodają ludności to rób wyzwania, które są bardzo trudne i będziesz musiał się z nimi pomęczyć.

Jak zaczniesz dostawać zdarzenia gdzie zagrożone jest 60/100% populacji zacznij wykonywać zadania których jesteś na 100% pewny.

Będziesz miał z czego wybierać jak na początku nie zrobisz wszystkich prostych zadań.

Inny sposób na zminimalizowanie ryzyka to granie z ogarniętą ekipą, ale wprowadzili lobby dla randomów więc nie ma już z tym takiego problemu.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumam :)

Dzięki za podpowiedź :)

Z Kumplem już jestem umówiony na granie i przebicie się przez multi :) jednak jeszcze jedna lub dwie osoby by się przydały :)

Niebawem chcemy zacząć :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, jeden z najlepszych multi tej generacji w końcu jakiś powiew świeżości.

Gra sporo traci jeśli gra się w pojedynkę, ale nawet granie z jedną osobą daje ogromną przewagę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumam :)

Dzięki za podpowiedź :)

Z Kumplem już jestem umówiony na granie i przebicie się przez multi :) jednak jeszcze jedna lub dwie osoby by się przydały :)

Niebawem chcemy zacząć :)

Nie chce się bardzo mocno deklarować, bo ostatnio rzadko bywam na konsoli, ale jak akurat będę a będzie Wam jednego brakowało to śmiało pisz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×