Skocz do zawartości
shemaforash

The Last of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Kumam :)

Dzięki za podpowiedź :)

Z Kumplem już jestem umówiony na granie i przebicie się przez multi :) jednak jeszcze jedna lub dwie osoby by się przydały :)

Niebawem chcemy zacząć :)

Ja bym chętnie pograł ale dopiero jak odbiorę od kumpla moje TLoU ;) Dodaj mnie tylko do znajomych bo albo mnie wywaliłeś albo jakiś błąd na PSN i nie widzę twojego profilu ;)

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny na multi w TLoU...jak coś to walcie do mnie śmiało kiedy będziecie grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie wam brakować 4 do teamu, to chętnie dołączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę na wspólna grę,

Z reguły jestem wieczorem dostępny.

 

HS jest

Edytowane przez hsv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co jestem chetny na gre z wami. Ogolnie ogarniam multiplayer, wiec moge pomóc.

Jestem od codziennie od 15

Headset jest

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami dzieje mi się coś takiego, że gdy zostanę zabity to nie odradzam się, tylko leżę martwy, a kamera jest zablokowana i pokazuje jak leżę. Słyszę jak wszyscy wokół biegają, mogę wejść do menu i statystyk, ale nie mogę się zrespawnować. Dzieje się tak mniej więcej raz na kilka meczy, czasami na początku, czasem pod koniec, różnie. Ktoś wie czym to jest spowodowane, czy to jakiś błąd gry z którym nic nie można zrobić, czy ja coś robię źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak najbardziej. Tak jak pisałem, po zabiciu ani mnie nie respawnuje, ani też kamera nie przełącza się na innego członka drużyny - jest unieruchomiona na moich zwłokach i czas leci, nawet kilka minut - a gram głównie w trybie walka o zapasy i ilość respawnów drużyny jest jeszcze duża.

 

Ciekawi mnie jeszcze czym różnią się opcje "znajdź grę" od "znajdź mecz (bez drużyn)" już po wybraniu trybu gry. Której bym nie wybrał mecz wygląda tak samo.

 

No i jeszcze jak to jest z tymi wybieranymi zadaniami do zaliczania misji? Jeżeli np. po raz pierwszy wybiorę zadanie, którego nigdy wcześniej nie wybierałem i od razu zaliczę je na 2 poziom, to gdy po raz kolejny przy innej misji wybiorę to samo zadanie, to będę dla zaliczenia musiał w nim mieć poziom 2, czy już 3 (bo za 1 razem zaliczyłem na 2)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze czym różnią się opcje "znajdź grę" od "znajdź mecz (bez drużyn)" już po wybraniu trybu gry. Której bym nie wybrał mecz wygląda tak samo.

 

 

 

Bez drużyn oznacza, że grając samemu na pewno nie trafisz na kogoś, kto gra w zorganizowanej grupie (czyli party utworzonym w grze).

 

 

 

No i jeszcze jak to jest z tymi wybieranymi zadaniami do zaliczania misji? Jeżeli np. po raz pierwszy wybiorę zadanie, którego nigdy wcześniej nie wybierałem i od razu zaliczę je na 2 poziom, to gdy po raz kolejny przy innej misji wybiorę to samo zadanie, to będę dla zaliczenia musiał w nim mieć poziom 2, czy już 3 (bo za 1 razem zaliczyłem na 2)?

 

Jeśli zaliczysz którykolwiek z poziomów zadania (nieważne czy 1, 2 czy 3) to przy następnej okazji będziesz miał podwyższone wymogi w tym zadaniu - przykładowo o ile za pierwszym razem musisz mieć 3/6/9 egzekucji (piszę z pamięci, więc nie czepiać się;)) to po zaliczeniu któregokolwiek poziomu następnym razem będziesz miał 6/9/12 - nie jest istotne czy za pierwszym razem przekroczysz próg 1 czy 3 - o ile tylko zaliczysz jakikolwiek to wymagania przy kolejnym wyborze tego zadania rosną. Oczywiście jeśli nie zaliczysz nawet 1 poziomu to wymagania nie urosną, a po skończonej kampanii wszystko się resetuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami dzieje mi się coś takiego, że gdy zostanę zabity to nie odradzam się, tylko leżę martwy, a kamera jest zablokowana i pokazuje jak leżę. Słyszę jak wszyscy wokół biegają, mogę wejść do menu i statystyk, ale nie mogę się zrespawnować. Dzieje się tak mniej więcej raz na kilka meczy, czasami na początku, czasem pod koniec, różnie. Ktoś wie czym to jest spowodowane, czy to jakiś błąd gry z którym nic nie można zrobić, czy ja coś robię źle?

Migracja hosta, ktorys z graczy niesamowicie laguje i wtedy tak dir dzieje jak opisałeś. Mieliśmy taką samą sytuację wiele razy, jest to irytująca sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ktoś chętny na granie online ? mogę pomóc boostować trofea itp itd..ważne żeby pograć z kimś tutaj a nie cały czas z randomami.

 

Mogę już zacząć pomagać itp itd nawet dzisiaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapraszamy do nas ;D ja i bickamil5 bedziemy dzisiaj wieczorem grac :) im wiecej tym lepiej ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panów :) Będziecie grać w przyszłym tygodniu? Chętnie bym do Was dołączyła, ale muszę najpierw ukończyć singla. Chętnie pomogę przy innych grach - nie sprzedaję ich, więc mogę pomóc przy wszystkich tytułach widocznych w moim profilu ;).

 

Pozdrawiam serdecznie,

Marta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gre dzisiaj ;D jak coś będziecie grac jutro to ja też chętnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gre dzisiaj ;D jak coś będziecie grac jutro to ja też chętnie :)

Spoko, bylo fajnie i przyjemnie. Rowniez dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dzisiaj chętny na granie to wysyłajcie zapro :) ja gram od teraz prawdopodobnie do more less 22-23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mogę zagrać w multi. Nick - Badder1191

 

Często jestem dostępny jakby i gotowy do gry.

Edytowane przez Badder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie pogram w multi. HS: jest, ID: exo88pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Panów :D Kiedy gracie? Można cały czas do Was dołączyć? Ukończyłam już singla kilkukrotnie i mogłabym zacząć multi :)

 

Pozdrawiam,

Marta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi gra dużo polaków, ja cały czas natykam się ma naszych rodaków i to nie tylko z tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Panów :D Kiedy gracie? Można cały czas do Was dołączyć? Ukończyłam już singla kilkukrotnie i mogłabym zacząć multi :)

 

Pozdrawiam,

Marta

Dzisiaj po 16:00 gramy w tlou. Jakby co, daj znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko krótkie pytanko, często gracie na tych nowych mapach ?  Tutaj też pewnie jest osobne wyszukiwanie meczy dla DLC (tak jak w Uncharted) więc zastanawiam się czy warto je kupić. (raczej tak bo gra jest genialna ale tak tylko pytam :)   )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×