Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za bardzo. Jeden ma tylko w opisie: PYTAJ O WERSJĘ PL, a to nic nie znaczy. Pewnie jak go zapytasz, powie że będzie wiedział w przyszłym tygodniu.

 

Edit---

Przed chwilą napisałem do niego z zapytaniem, kiedy PL. Pomyślałem sobie że może ma jakiegoś szwagra w SONY i już wie ;).

Odpisał: ciężko stwierdzić, bo w psstore polskim nie ma jeszcze nawet preordera....

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś użytkownik MoonWalker ( niby znany ze sceny soulsów ) zaliczył LOTF za pierwsztm razem w 30h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi lizać wszystkie kąty i rozglądać się za sekretami, długość gry spokojnie wystarczy. Można też lecieć na pałę, żeby ją szybko ukończyć i pomarudzić na forum jak go twórcy oszukali.

Tak naprawdę to wszystkie gry da się ukończyć w parę godzin, tylko że w tym zabawy zero. No chyba że ktoś musi szybko napisać recenzję, taki raczej nie będzie zaglądał w każdy kąt i czas przejścia stanowczo mu się skróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co znajomi powiedzą. Grają od czwartku z racji preorderów i jak na chwile obecną "żodyn" nie powiedział, że już zakończył przygodę z tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co znajomi powiedzą. Grają od czwartku z racji preorderów i jak na chwile obecną "żodyn" nie powiedział, że już zakończył przygodę z tytułem.

A jak oceniają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już wypłynęły jakieś pierwsze oceny, bo 9/10 w CDA może być po koleżeńsku ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniają?

 

Jak do tej pory wszyscy soulsowcy...<werble i chwila niepewności> chwalą sobie LOTF.

 

Wiec coś jest na rzeczy. No i przeciwnicy posiadają instakill abillity więc jest ciekawie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie mamy co narzekać. Gra jest podobno mega i potrafi zaskoczyć mimo faktu że jest krótka. Nie czarujmy się ale 30h na erpega to krótko.

 

Zostaje czekać do wtorku i zaczynać przygodę razem z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatka w pierwszym dniu niecałe 5GB :)

Nadal zastanawiam się czy brać :/ za 209zł (z przesyłką) jest wersja limitowana z dlc lwie serce i drukowana mapa na tkaninie

Co jest w dodatku lwie serce?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatka w pierwszym dniu niecałe 5GB :)

Nadal zastanawiam się czy brać :/ za 209zł (z przesyłką) jest wersja limitowana z dlc lwie serce i drukowana mapa na tkaninie

Co jest w dodatku lwie serce?

 

DLC lwie serce daje po prostu dodatkowe itemy w grze: Armor, młot i tarcza. Czy tak ciężko ludziom wyszukać informacje w google?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC lwie serce daje po prostu dodatkowe itemy w grze: Armor, młot i tarcza. Czy tak ciężko ludziom wyszukać informacje w google?

google nic nie pokazuje a to jest forum o tej grze więc chyba to jest temat do tego? tak? tak ciężko odpowiedzieć? no i dzięki za odpowiedź :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie nauczyło mnie, że to nic ciekawego i przyda się tylko na początku rozgrywki :). Zresztą, nie wyobrażam sobie żeby wrzucili oręż, dzięki któremu przejdziemy całą grę na casualu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek Lwie Serce to:

  • The Courage Armor (Zbroja Odwagi) – misternie wykuta przez mistrza kowalstwa, ozdobiona głowami ryczących lwów, prawdziwych symboli odwagi.
  • The Scream (Krzyk) – ten potężny młot jest jednym z niewielu oręży wykutych ludzką ręką, na którym można wygrawerować magiczne runy, wzmacniające jego moc.
  • The Lion’s Head (Lwia Głowa) - została zaprojektowana dla elitarnych oddziałów Nanheimskiej Straży, znanej w świecie za swą odwagę. Używały tej tarczy, by tworzyć nierozrywalne szyki bojowe. Tylko najsilniejsi wojownicy mogą używać tej tarczy by odeprzeć mordercze ciosy Lordów Rhogarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiona... Im happy :) Czekam do wtorku,już dawno tak się nie nakręciłem na grę,pozytywnie,oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry action na 8-10 h wszyscy kupują nikt nie wnika. Wychodzi rpg na 30 h wszyscy płaczą bo za krótka. A potem się dziwić, że tak mało producentów i wydawców klepie takie gry. Nie chce ich usprawiedliwiać ale czego by nie zrobili to i tak nie będzie dość dobrze.

 

Ja tam kupuje w premierę, trzeba ich docenić na włożoną pracę w ten tytuł. Crapem na pewno nie będzie. W najgorszym wypadku będzie ponad przeciętnym średniakiem. ;)  Ale jeśli dzięki naszemu wsparciu finansowemu oraz merytorycznemu (poczytają na forach po premierze co się ludziom spodobało a co było do bani) myślę, że będą w stanie w przyszłości klepnąć kolejną część lepszą od obecnej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas gry jest ok. Speed run Dark Souls jakiś facet zrobił w godzinkę także wiecie...

30h na taką grę to dobry w miarę ok wynik tylko ciekawe ile razy trzeba będzie zaliczyć by zebrać wszystkie itemy czy spelle czy co tam jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czarujmy się jak na tego typu grę contentu jest niewiele .

Bo jeśli nawet 30h zajmuje wymasterowanie wszystkiego to jak to wypada przy serii z której tak wiele czerpali twórcy ?

Jest to nowe IP więc tytuł który poznajemy od 0(choć system znajomy) tak więc 12h przy pierwszym przejściu jest wynikiem bardzo mizernym wg mnie .

Mając przegrane setki h w Dms/DS  pierwsze przejście DS2 zajęło mi blisko 100h a wymasterowanie 130h .

Gołym okiem widać jak wielka jest przepaść contentu zawarta w obu grach .

Nie zamierzam hejtować tej gry bo na gameplayach wypada bardzo fajnie a i pare swoich ciekawych pomysłów dokłada .

Nie zmienia to jednak faktu że osoby mniej zamożne które muszą się liczyć z "każdym groszem"  poczekają zapewne na używki w adekwatnej cenie .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę ryzyka. Jak za krótka i nie masz ochoty przechodzić ją kilkukrotnie, szybko sprzedajesz i tracisz kilka dyszek. Chyba za tyle warto zagrać.

A jak ktoś lubi żeby mu gra świeciła na półce, wtedy niech sobie czeka kilka miechów na znaczną obniżkę.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotujcie się na DAY ONE PATCH w postaci 5gb. ;)

Masakra. Gra jeszcze nie wyszła i już wiedzą, że spieprzyli. Trochę to śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×