Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

Aborygen, a ty pobrałeś ten patch mający 5gb? Może go nie pobrałeś bo bedzie jutro a on znacząco grafike poprawia, podobno : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aborygen, a ty pobrałeś ten patch mający 5gb? Może go nie pobrałeś bo bedzie jutro a on znacząco grafike poprawia, podobno : D

W rzeczy samej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna sprawa. Recenzent z CDA grafikę bardzo chwali i wychodzi na to że bez łatki. Chyba muszę sam to zobaczyć, albo poczekać też na inne opinie.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem ten patch ale gra po wyjściu na otwartą lokacje dropi i to widać jak juz mówiłem oświetlenie robi bardzo dużo bo tekstury otoczenia i napotkanych npc są jak w wiedźmin ie 2 na low mogę wam screeny zrobić zaraz prześle kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze gra jest w polskiej wersji,jak za taką cenę,to był strzał w dziesiątkę :P

 

http://www.gram.pl/artykul/2014/10/27/tydzien-z-lords-of-the-fallen-co-gra-czerpie-z-innych-produkcji-i-czym-sie-wyroznia.shtml

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta cena 170zł to tylko na premierę, jakaś promocja czy coś? Bo chętnie poczekałbym na recki, ale jeśli za tydzień mam zapłacić 250zł to chyba lepiej premierówkę za 170 złapać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco pogralem, 4 bossów ubitych. Nieco wrażeń w skrócie..zdecydowanie warto,fanom soulsow przypadnie do gustu i nie tylko im. Gram wojownikiem, ciężko nie jest ale trzeba być skupionym i grać taktycznie. Pierwsza godzina gry przeciętna i 2och początkowych bossów tez słabo wypada, potem gra się rozkręca. Level design kapitalny, mnóstwo sekretów, skarbów, tona drzwi i skrzyń które mam nieotworzone bo nie mam klucza. Lokacje zgrabnie łączą się w całość, są skróty. Zbieranie lootu cieszy, każda broń ma swoją unikalną nazwę, movesety są zróżnicowane, zbroje cieszą oko.Walka świetna, czerpie co najlepsze z soulsow i dodaje od siebie (ciosy ładowane, kombosy,perfect timing, wszystko to sprawdza się bdb), feeling ciosów daje radę! Design daje złudzenie diablo 3 z kamerą zza pleców, nie w moim guście, ale wykonanie na plus duża dbałość o detale. Grafika i muzyka dobre, nie ma się do czego przyczepić. Fabułę olewam, tylko notki zbieram, przyjemnie się ich słucha. Pochwale też zachowanie przeciwników, potrafią zalezc za skórę. Gra zaskakująco dobra jak na razie, aż trudno uwierzyć, że maczalo w tym palce ci games. To tyle na razie, trzeba iść spać :f. Mam nadzieję, ze będzie się to dało przeczytać, wystukane z telefonu.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oceny:

 

GameInformer - 8.5/10

Polygon - 7.5/10

IGN - 7.4/10

GameTrailers - 7.3/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że ta 9/10 od rodaków jest naciągana ale i tak jest bardzo dobrze.

 

Po ostatnich crapach od CI mamy grę na poziomie, która na tle niezbyt wysokiego poziomu na obecnych genach pozytywnie się wyróżnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oceny:

 

GameInformer - 8.5/10

Polygon - 7.5/10

IGN - 7.4/10

GameTrailers - 7.3/10

W sumie pewnie nie ma to znaczenia, ale to są oceny wersji na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, niewiele jeszcze odkryłem, ale wydaje mi się, że magia będzie dobrze zbalansowana w tej grze - przynajmniej na razie występuje bardziej jako support niż sposób na przechodzenie gry. Ogólnie gra jest dobra, choć jak na dark fantasy, brak tego "dark" - w Deamons Souls czuć było tą zgniliznę, tutaj niestety już nie aż tak. No i cut-scenki... uhh lepiej chyba jakby ich nie było :biggrin: faktycznie voice-acting leży (może animacje były robione pod niemiecki język i dlatego nie pykło) i czasem czuję się jakbym oglądał stary film kung-fu :biggrin: Muza.. za to muza daje radę. 

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m0rph czy masz na PS4 wersję PL (text)? Czy nie ma faktycznie info na pudełku, że gra zawiera polski tekst? He, czemu cut-scenki są według Ciebie "be"? Bardziej chodzi o dopasowanie mimiki ust do głosu czy bardziej graficzna strona w nich "leży"? Ciągle się zastanawiam czy ładować się od razu w ten tytuł, czy poczekać kilka tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję z US - nie zauważyłem możliwości zmiany języka - dla mnie ryba bo wolę po angielsku, ale wiem, że wielu preferuje po polsku.

Kiedy rozmawiamy z npcami mamy takie niby cut-sceny przedstawiające tą rozmowę - grafika późne PS2/wczesne PS3 - mimika oraz gestykulacja swoje, tekst mówiony swoje :D

Myślę,że jeśli ta gra chodzi za 160-cośtam w PL to brałbym w ciemno - jest naprawdę dobra zabawa, a potem można puścić dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał slota to też angielski mi nie przeszkadza. W pudełkowej wersji, polski pomaga szybciej odsprzedać grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, niewiele jeszcze odkryłem, ale wydaje mi się, że magia będzie dobrze zbalansowana w tej grze - przynajmniej na razie występuje bardziej jako support niż sposób na przechodzenie gry. Ogólnie gra jest dobra, choć jak na dark fantasy, brak tego "dark" - w Deamons Souls czuć było tą zgniliznę, tutaj niestety już nie aż tak. No i cut-scenki... uhh lepiej chyba jakby ich nie było :biggrin: faktycznie voice-acting leży (może animacje były robione pod niemiecki język i dlatego nie pykło) i czasem czuję się jakbym oglądał stary film kung-fu :biggrin: Muza.. za to muza daje radę. 

 

Czyli nie da sie grac typowym magikiem, a sama magia to glownie jakies bufy czy leczenie?

To w takim razie czym sie rozni gra wojownikiem od kleryka, skoro i jeden i drugi bije ciezkim orezem wrecz?

 

W dark souls takze glowna role (grajac krerykiem) mial miecz w rece, ale byly tez super hiper ofensywne czary - typu rzut tymi blyskawicami i dalo sie tym niezle zamotac w rozgrywce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał slota to też angielski mi nie przeszkadza. W pudełkowej wersji, polski pomaga szybciej odsprzedać grę.

lol to ujmę to inaczej - nasz rodzimy język mi przeszkadza w grach, a tym bardziej nieudolne próby oddania klimatu fantasy w języku polskim - powinniśmy zostać przy Świteziance - ale to moje skromne zdanie. Angielskim od wielu lat posługuje się w 90% częściej niż w polskim włączając w to dom rodzinny. Wychowywałem się na prozie czołowych pisarzy SF/DrkF. pisanych w oryginale i do dziś kłują moje oczy niektóre spolszczenia. To na tyle jeśli chodzi o temat slotów i wersji językowych, które mi przeszkadzają, a które nie :)

 

@mierniczek - nie sugeruj się moją wypowiedzią - za mało jeszcze odkryłem - jestem dopiero przy 3 bossie i poszedłem bardziej w atrybuty fizyczne niż w magię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m0rph czy masz na PS4 wersję PL (text)? Czy nie ma faktycznie info na pudełku, że gra zawiera polski tekst? He, czemu cut-scenki są według Ciebie "be"? Bardziej chodzi o dopasowanie mimiki ust do głosu czy bardziej graficzna strona w nich "leży"? Ciągle się zastanawiam czy ładować się od razu w ten tytuł, czy poczekać kilka tygodni.

Mam wersje pudełkową kupioną w empiku. Mimo,ze nie ma informacji na pudełku,że jest wersja PL, to w grze napisy są po polsku. Gadaja po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=-3ShywCUKeQ&list=UUB_qfEc3IXK5NZVLQz9IUyA (Tak, nagrywane nadgniłym ziemniakiem...)

 

No i dostałem gamebreakera, nic się nie da zrobić, auto-save i natychmiastowa śmierć. 4 godziny warriorem, miejscówka to jedno z bocznych wejść do katakumb. Gram na 1.00, jak już odpalicie grę na konsoli, to pobierzcie najpierw 5gb patcha, bo na płycie dostajemy wczesną betę (pomniejsze bugi to uciekające audio, i masa błędów graficznych).

 

 

Morph> net mi się buntuje na ps4 i  nie mam połączenia

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalił nowy soft - nie ma to jak walka z bossem i w tle napieprza The Bomb (tak, ten kawałek z trailera Dead Island 2) - takie małe rzeczy, a tak cieszą :biggrin:

 

@up - ale why grasz na 1.0, jak patch od wczoraj dostępny?

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jestem detektywem pixeli, spadków itp, więc nie będę o tym przynudzał jak inni. Napiszę tylko że trochę pograłem i jestem zachwycony. Grafika jest dobra, muzyka na najwyższym poziomie. Postać wygląda świetnie, do tego porusza się rewelacyjnie i płynnie. Podoba mi się okładanie przeciwników, naprawdę czuć ciosy :). Do tego dużo sekretów, świetny wygląd menu i ekwipunku. Generalnie jako maniak soulsów, jestem zachwycony. Czasami się cofam i obkładam leszczy, co by podnieść trochę statystyki ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakas fabula wystepuje czy tak jak w evil within jej nie uswiadczymy?

rano kupilem w empiku i nie moge doczekac sie jak wroce na chate;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie działa mi jeden kod z pudełka :/ na dodatkową broń

Dzisiaj zwolniłem się 4h aby z empika odebrać, ściągnąć łatke i grać :P 

Wreszcie za kilka chwil sam ocenię grę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko powinieneś to chyba jakoś reklamować, czy jak. Nie mam doświadczenia w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka

http://www.gamefreaks.pl/index.php?file=News&op=suite&news_id=196

Mimo wszystko powinieneś to chyba jakoś reklamować, czy jak. Nie mam doświadczenia w tym kierunku.

kody będą działać za kilka godzin

Kurcze nie działa mi jeden kod z pudełka :/ na dodatkową broń

Dzisiaj zwolniłem się 4h aby z empika odebrać, ściągnąć łatke i grać :P

Wreszcie za kilka chwil sam ocenię grę :P

będą działać za kilka godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×