Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

będą działać za kilka godzin

No ok, dziwiłem się bo 1 kod poszedł bez problemu a 2 nie :)

 

Po pograniu chwili:

+fajna oprawa audio-wizualna

+walki

+klimat

+przystępność 

-trochę trudne 

-drobne błędy graficzne

 

Przy pierwszym bossie tym strażniku po jego kilku uderzeniach i mojej śmierci straciłem wiarę we własne umiejętności. 

Pomyślałem że nie dam rady go przejść i chyba wystawiam grę na allegro :)

Za drugim razem już obrałem jakąś taktykę i jakoś go ubiłem. W tej grze nie da się walić na oślep (szkoda bo lubię styl rambo :P ).

Podoba mi się klimat tej gry. 

Nie lubię dark souls/demon souls a ta gra mi się podoba, jest bardziej przystępna dla nowicjuszy w tym gatunku rpg :)

 

Można gdzieś sprzedać ekwipunek czy go wyrzucić?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter - kopę lat :) Twoja recka? Bo nie wiem, czy pytać o zdanie, czy tam jest wszystko :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co ja dzisiaj właziłem na forum, miałem tego nie kupować, i ch...  zaraz jadę odebrać do Euro :(

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z kolegów piszących tutaj chyba skutecznie mnie do tej gry..przekonał:) jeśli do jutra będzie u mnie w Empik ten tytuł, to łykam. Dam szansę i kasę CI Games, trzeba wspierać polskich twórców, tym bardziej, że czuję iż to jest tytuł wybijający się ponad budżetowy ich (moim zdaniem) flagowy Sniper.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może do tych co już grają. Jaki styl EQ preferujecie? Rano odpaliłem na godzinkę grę, tak na mega szybko przed uczelnią i wybrałem bodajże trzecią opcję (młot + tarcza). No i czułem się taki powolny, że na pierwszym bossie zginąłem chyba z 7 razy, jak nie więcej, zanim udało mi się go w końcu pokonać. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona dzisiaj chyba poczuła się samotna, bo nie mogę wyrwać się do konsoli. Gram wojownikiem i biegam w lekkiej zbroi. Na razie najlepiej grało mi się kosturem, tarczę schowałem i trzymałem go oburącz. Same rolki mi wystarczały.

Ale już trochę robi się słaby i mam nadzieję że znajdę coś lepszego w tym stylu. Magii nie używam, prawdziwy wojownik walczy tylko zimną stalą ;) . Troszeczkę brakuje mi coopa i pvp jak w Demonach, ale nie można mieć wszystkiego. Mało grałem i nic nie mogę więcej napisać.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko naciskając kwadrat, wybierasz dany specyfik. Dłużej przytrzymując kwadrat, konsumujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ekwipunek, za dużo tam rzeczy. Po co mi dla wojownika rzeczy dla kapłana czy łotrzyka chyba po to wybieramy ścieżkę na początku. Nie można tego wyrzucić ani sprzedać i tylko zajmuje miejsce. Potem ciężko coś znaleźć.

 

Przy pierwszym bossie nasz kompan zostaje ranny i mamy go znaleźć. Polazłem już gdzieś dalej na mury i nie wiem czy został on w tej sali czy go znajdę gdzieś później. Nie zdradzajcie gdzie jest tylko czy mam grać dalej czy się wrócić :)

 

Dobra, chyba już wiem. Widziałem przed chwila na screenach że koleś też miał to zadanie a był gdzieś sporo dalej :) Czyli trzeba iść do przodu :P

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA jestem świeżo po 5 godzinach grania,pierwsze 3 godziny to istna masakra,padałem jak jakiś frajer,który pierwszy raz trzymał pada w rękach :biggrin: .Mi się najlepiej gra łotrzykiem,szybkość + dwie bronie robi szybką sieczkę z potworów.

 

Jak to jest jest  z tym dodatkowym lootem w grze ? Im więcej  trzymamy doświadczenia  na "stanie" (nie wydajemy) to ten loot się powiększa ?

 

Czy chodzi i to abyśmy nie zapisywali gry ? nie ginąc przy okazji ?

 

Jestem po pokonaniu dowódcy,dał mi taką fajną legendarną tarczę,też ją dostaliśćie ? czy loot jest losowy ?

 

Ogóle dobrze jest wszystko zwiedzać, w każdy zakamarek zaglądać.

 

Pewnie niewielu wie,ale po pokonaniu pierwszego bossa

możemy otworzyć portal i zgarnąć łupy

:biggrin:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA jestem świeżo po 5 godzinach grania,pierwsze 3 godziny to istna masakra,padałem jak jakiś frajer,który pierwszy raz trzymał pada w rękach :biggrin: .Mi się najlepiej gra łotrzykiem,szybkość + dwie bronie robi szybką sieczkę z potworów.

Pewnie niewielu wie,ale po pokonaniu pierwszego bossa

możemy otworzyć portal i zgarnąć łupy

:biggrin:

Ja na 3h wojownikiem padłem przy pierwszym bossie i 2x przy mocniejszych przeciwnikach których nie doceniłem :P teraz mam czar obrony z regeneracją i gra mi nie straszna :D

Każdy wie o portalach :P

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie to lokacje są mega klimatyczne.. Do tego można dostrzec niejakie nawiązania do innych tworów fantasy :biggrin:

 

rxnb5liglnry.jpg

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pokonaliscie 2 bosa? mecze sie z nim juz dosyc troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 3h wojownikiem padłem przy pierwszym bossie i 2x przy mocniejszych przeciwnikach których nie doceniłem :P teraz mam czar obrony z regeneracją i gra mi nie straszna :D

Każdy wie o portalach :P

Jakich portalach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra warta uwagi dla fana Demon's/Dark Souls? Dużo do eksploracji, jakieś sekretne przejścia, poukrywane skrzynki? Jednocześnie prosiłbym o napisanie w kilku słowach co w tym tytule kuleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 boss (dowódca) z regenarcją to pikuś :) za 1 razem przeszedłem. Teraz ta gra w ogóle jest łatwa :biggrin:

Walki z niektórymi to taniec :). Dobijają mnie kolesie co biegają w kółko. Na razy wydaje mi się że walka jest nie precyzyjna, strzał powinien uderzyć a nie trafia.

Przeciwnicy z tarczą - nie można ich z boku uderzyć bo blokują, tylko z tyłu.

Głupio rozmieszczone przyciski walki i rękawicy. Cały czas mi się mylą. Zamiast czar z rękawicy l2 wciskam kwadrat i zużywam miksture :/

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich portalach?

Pierwszy portal jest zaraz przed pierwszym bossem, którego nie sposób nie zauważyć. Taki kryształ nad ziemią. Jak do niego wrócisz po ubiciu tegoż szefa, portal się otworzy. Tam czekają na ciebie trzy skrzynki z nagrodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy portal jest zaraz przed pierwszym bossem, którego nie sposób nie zauważyć. Taki kryształ nad ziemią. Jak do niego wrócisz po ubiciu tegoż szefa, portal się otworzy. Tam czekają na ciebie trzy skrzynki z nagrodami.

 2 jest:

plac sędziów gdzie walczy się z dowódcą idziemy w stronę wielkich wrót, tam po prawej są schody na pomnik, skręcamy za schodami w prawo i jest portal. Tam będzie walka i 2 skrzynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3.site jest recka - 8 .

Wychodzi na to że otrzymaliśmy dobrą grę która dla fanów gatunku będzie łakomym kąskiem :)

Może ciut krótka, może ciut za łatwa po wielogodzinnych bojach w DMS/DS ale do czasu Bloodborn musi dać rade .

Biblioteka dobry gier na ps4 się rozrasta, to cieszy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to w tej grze nie wiem co mam robić, gdzie iść :)

Narazie łapie mnożnik i punkty, mam 1.8 i wypadało by sie dopakować trochę ale szkoda tracić mnożnik :)

Jeszcze w nie ten posąg wsadziłem okruchy życia. Zamiast w wojownika wsadziłem do łotrzyka :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3.site jest recka - 8 .

Wychodzi na to że otrzymaliśmy dobrą grę która dla fanów gatunku będzie łakomym kąskiem :)

Może ciut krótka, może ciut za łatwa po wielogodzinnych bojach w DMS/DS ale do czasu Bloodborn musi dać rade .

Biblioteka dobry gier na ps4 się rozrasta, to cieszy .

Jutro wychodzi recenzja w PSX Extreme. Ciekawe ile dadzą, moja ocena to 8+/10. Najgorsze że do Bloodborne strasznie daleko i gra nie starczy.

 

Ogólnie oceny nie są takie dobre. Ale nie ma co się sugerować, bo inni wersję na XBOXa ocenili wyżej. Nie wiedzieć czemu.

http://www.gamerankings.com/ps4/715753-lords-of-the-fallen/index.html

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×