Skocz do zawartości
Patricko

F1 2013

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3site.pl/codemasters-twierdzi-ze-obecne-generacje-hamuja-rozwoj-serii-f1/168106

:biggrin:

Po pierwsze: CM nie ma na tyle honoru aby się przyznać że nie potrafią zrobić gry. (GTA V na obecnej generacji chodzi lepiej niż wszystkie serie F1 od CM razem wzięte).

Po drugie: "obecne generacje są na to za słabe i hamują rozwój serii" już wiadomo jak nowa F1 będzie się sprawowała :biggrin:

ps. ktoś kupuje w dniu premiery?

Wyjasniam o co im chodzilo:

Na pc bedzie dzialac dobrze, na xboxie w miare, na ps3 raczej niegrywalne.

Plynnosc gier od cm na czarnulce jest tragiczna i nie sadze zeby nawet next geny pomogly. Na pc wcale gry od nich jakos zajebiscie nie wygladaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja ,mam kod na store -75%

 

skąd dorwać ten kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć 3 inne osoby chętne do zakupu...ale to jest zabronione na forum, więc radzę uważać :)

Tak tylko mówię, dla informacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są już filmiki na YouTube z F1 2013 - na moje to wygląda trochę jak odgrzany kotlet z 2012r.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analogicznie F1 2013 powinna być gorsza od poprzedniczki, taką strategię przyjęło Codemasters i przynajmniej wiemy czego oczekiwać :wacko:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że tym razem nikt sie tak nie napala na to bo przynajmniej nie będzie płaczu na forum że wydało się kolejne 200zł na coś co jest warte góra 20zł :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać jak naprawdę wygląda ta gra,bo zastanawiam się nad zakupem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem ściągnąć i wypróbować tą z góry okrzykniętą crapem F1 2013.

Wszystko jest praktycznie takie same jak w poprzedniczce, jednak w końcu czuję przyjemność z gry.

Mechanika znacznie poprawiona, koniec z tą idiotyczną podsterownością, i teraz naprawdę gra się świetnie.

Dźwięk i grafika też troszkę lepiej.

Sam się sobie dziwie, ale teraz myślę nad kupnem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE_WE_LA_CJA!

wreszcie radosc z gry , wreszcie jest taka miodna, najazd na tarki nie powoduje takich kwadratowych piruetow, do tego wreszcie pozyczyli od kogos kiere g27 i na domyslnych ustawieniach (wszystko na zero) jest super i nic nie trzeba zmieniac, no moze z gazem trzeba pomyslec bo jest czulszy, ale wreszcie dohamowania w miejscach jak w prawdziwej formule, sama przyjemnosc jest teraz pojezdzic, no i te tory z klassyki i bolidy mmmmm, nie chce tu reklamowac ale polecam, jest postep.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, model jazdy daje mase frajdy (brak durnej podsterowności). Natomiast największy plus daje za to, co mi najbardziej przypadło do gustu w F1 2012, czyli scenariusze, tutaj jest motyw rozwiniety x3. Dzis grałem 6h non stop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dodam cos od siebie ,Jazda bez trakcji na 1-2 biegu masakra ,wyjscie z wolnego zakretu to juz trzeba umiec operować  gazem ,jak narazie miód choć mały problem z ustawieniem DFGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az chce sie jechac ;) ale fakt cos z tym gazem na 1-2 trzeba zrobic, nie mozna juz cisnac na maxa,

poza tym nie wiem czy zwrociliscie uwage,ze wreszcie cos za cos, ustawienia binarne czyli 1-ki i 11-tki ;)

oraz max w lewo i prawo i opon miekkich nie masz po 4 okrazeniach... chcesz pojechac szybko dynamicznie na extremealnych ustawieniach... bedziesz co chwila w boxie.

No a ta jazda klasykami.... super sprawa, i ten dzwiek jakby sie skrzynia miala zaraz rozpasc, ogolnie dzwiek z bolidow jest zmieniony, bardziej dynamiczny a zbijanie biegow wydaje wyrazny rytmiczny basik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz powiedzcie ile Wam zapłacili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do doświadczonych graczy F1:

Nigdy nie grałem w f1 ale chciałbym spróbować tego tytułu, czy kupić lepiej najpierw f1 zeszłoroczną edycję czy w ciemno ładować się w najnowszą?

Dodam że jestem zapalonym graczem GT więc jeździć lubię ale F1 chciałbym od czasu do czasu pojeździć i też niekoniecznie online a jakaś karierę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie bierz 2012. Najlepiej brać 2011, albo 2010. O 2013 nic nie wiem, ale zaraz się dowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze na padzie sie nie da grac , znacyz moze inaczej dac sie da , ale jazda z wlaczonymi asystami i automatem to jednak nie to samo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie bierz 2012. Najlepiej brać 2011, albo 2010. O 2013 nic nie wiem, ale zaraz się dowiem :)

Za późno. Już kupiłem. A co jest skopanego w 12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handling, dźwięk i modele klasyków to majstersztyk.

Znacznie poprawione jest też AI, jest szybsze i agresywniejsze.

W Pit-Stopach są bardzo fajne kamery, jak np. z kasku mechanika.

W moim odczuciu jest to najlepsza odsłona od CM, i mimo że się zapierałem że tego nie zrobie, trzeba kupić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×