Skocz do zawartości
Patricko

F1 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyśmy żyli w normalnym kraju gdzie przykładowo na taka grę F1 2013 przeciętny polak pracowałby 6 godz to myślę że nikt by się nie wahał z zakupem, a że jest kryzys to większość 10 razy się zastanowi na co lepiej przeznaczyć 190zł, zwłaszcza przy naszym braku zaufania do producentów gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kopia czeka na odbiór, ale wciąż się waham. Kilka pytań..

1. Czy "historycznymi" bolidami można jeździć po torach na który aktualnie ściga się F1? Jeśli tak to w jakich trybach (time trial? grand prix z kwalifikacjami? multiplayer? na jakiej zasadzie?)
2. Czy aktualnymi bolidami mogę jeździć po "historycznych" torach? Podobnie jak w punkcie pierwszym, w jakich trybach?

3. Jak wygląda opcja zapisywania gry w trakcie treningu/wyścigu/kariery? Czy mogę na 34 okrążeniu, na prostej start - meta wcisnąć pauzę, zapisać grę i wyłączyć grę aby potem zacząć grać od danego punktu?
4. Czy powróciły piątkowe sesje treningowe?
5. Scenariusze, jest ich więcej, tzn. ile? Czy dają frajdę? Czy są bardziej rozbudowane?

6. Zasada odnośnie używania DRS w treningach/kwalifikacjach tylko w wyznaczonych strefach jest uwzględniona?

 

Jak coś mi do głowy przyjdzie to będę dopisywał. Dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Jest zdaje sie 5 kategori a w każdej po 6 czy 7 scenariuszy. Historyczne bolidy także mają swoje scenariusze. Frajdę dają sporą bo są fajnie pomyślane.

6. Tak

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam sprawa jest z miejscami w ligach bo ja dzisiaj sciagam f1 2013 i chetnie bym tytuł próbował bronić :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy mają grę, jak jest z FPSami? Sprawdzajcie co tylko możecie, ścinanie zakrętów, gra w sieci, jeśli komuś uda się wychwycić niewidzialne ściany niech pisze. Jeśli te błędy pozostały to dla mnie nawet lepsza fizyka jazdy nie ratuje CM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie tez znać jak z komunikacją podczas wyścigu online????, bo to w 2012 leżało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy mają grę, jak jest z FPSami? Sprawdzajcie co tylko możecie, ścinanie zakrętów, gra w sieci, jeśli komuś uda się wychwycić niewidzialne ściany niech pisze. Jeśli te błędy pozostały to dla mnie nawet lepsza fizyka jazdy nie ratuje CM.

Ze ścinaniem zakrętów raczej nic się nie zmieniło, niszczą się bardziej opony i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o f1 to nie bardzo ... za malo przyciskow na kierownicy ... a odrywanie rak z kierownicy , w celu zmienienia ustawien na panelu przy dzwigni zmiany biegow nie nalezy do najciekawszych i najwygodniejszych :) oczywiscie pytanie trzeba sobie zadac czy chcesz jezdzic na serio czy dla fanu ... jesli dla fanu to mozesz kupic ... tylko po co wydawac w pyte kasy jesli sie nie wykorzysta w pelni mozliwosci kierownicy .... do f1 na ps3 osobiscie polecam logitech driving force gt lub bardzo rzadko do kupienia , ale zdarzaja sie logitech driving force pro ... ta druga to raczej tylko uzywana ... jest to poprzedniczka logitech dirving force gt ..

mowie z wlasnego doswiadczenia :)

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam G27 i klawisze do F1 mam tak skonfigurowane że odrywam prawą rękę od kierownicy tylko dla: widoku wstecznego i do załączenia polecenia zmiany na opony WET; reszta spokojnie zawiera się w 6 klawiszach na kierownicy, czyli:

DRS, KERS, menu góra, menu dół, menu prawo, status bolidu

Poza tym to G27 ma sprzegło - co pozwala na niezłą zabawę w GT5.. ale to wszystko i tak zależy od tego, kto ma jakie wymagania i w co lubi pograć...

Edytowane przez Squbix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i masz racje , tylko ze konsola ps3 niema zadnych gier symulacyjnych do ktorych sprzeglo byloby az tak bardzo potrzebne :) moim zdaniem dfgt w zupelnosci wystarcza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz pojechałem scenariusze dla bolidów classic i feeling jaki towarzyszy prowadzeniu tych cacek jest  R E W A C Y J N Y! Czuć prawdziwą F1 a nie te plastikowe zabawki jakimi jeździ się dziś. Az przypomniały mi się wyścigi jakie oglądałem za gówniarza, poprostu MOC!

 

Spodobało mi sie to na tyle, że najchętniej małą lige pojechałbym klasycznymi bolidami z lat 80-tych  :)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kupując w PSN można tanio odpsrzedać kolegom :) nie wiem czy to dozwolone ale na pewno działa... ja kupując jedną wersje gram dzięki temu z bratem na dwóch różnych konsolach i nickach... zresztą podobnie poszło z PES2014 - ku mojemu zdziwieniu nie było problemu z zakupem kopii po zalogowaniu sie na angielskie dane - mimo iż karta kredytowa przecież jest na PL...

 

co do samej gry - na padzie rzeczywiście jest cieżko ale można nabrać wprawy... jak fundusze pozwolą to sprawie sobie kierownicę - choć zastanawiam się czy z tym zakupem nie poczekać na ps4 bo możliwy jest brak kompatybilności jak to będzie miało miejsce w przypadku padów.

 

Co do wrażeń z jazdy, mimo iż trudniej się utrzymać to gra sprawia mi frajdę porównywalną jak miało to miejsce w 2010 a może i nawet nieco większe... A moim zdaniem 2010 było o niebo lepsza od 2012 w której demo miałem możliwość grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może demko 2013 na PSN?

NIE MA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnego strzala dostales z tylu :P na kierownicy z tego co widze to fajnie sie gra , ale na padzie to raczej odpada zabawa ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż poczułem ten klimat niedzielnych wyścigów patrząc na filmik matijada :D Warto teraz wydawać te 170zł na grę? W online dalej wywala z gry? Bo na filmiku raczej nie zauważyłem a startowało 14 osób jak dobrze widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak frajda jest zajebista jak narazie nie zauważyliśmy błedu z poprzedniej edycji z lagiem a z wywalaniem jest róznie ale 170 zł bym nie dał ,na szczescie zapłaciłem tylko 70 :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×