Skocz do zawartości
ONE

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ta bezprzewodowa kiera ferrari to chyba nie ma force feedbacku prawda? Chyba że ma, ale wtedy nie będzie już całkiem bezprzewodowa, bo FF wymaga zasilania z gniazdka rolleyes.gif .

Więc to nie jest kierownica warta swojej ceny... 944 pln szokblink.gif, kogoś zdrowo popieściło.

Edytowane przez Ksawery
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja utwardziłem spreżyny pod hamulcem i jest o niebo lepiej. :thumbsup:

Czy jest to skomplikowane? Mógłbyś zapodać małego manuala jak to zrobić. Ostatnio widziałem gdzieś na stronie jak koleś linkami utwardził - masakra :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to skomplikowane? Mógłbyś zapodać małego manuala jak to zrobić. Ostatnio widziałem gdzieś na stronie jak koleś linkami utwardził - masakra :teehee:

Żadnych linek! Wszystko robiłem bez jakichkolwiek instrukcji. Trzeba rozkręcić pedały. Zdjęłem dwie sprężyny i troche je rozciągnęłem. Dodatkowo podkleiłem pod sprężyny takie specjalnie docięte podkładki by spreżyny miały mniej miejsca, były bardziej zciśnięte. Gazu nie ruszałem. Grubość podkładek dobrałem metodą prób i błędów. Teraz hamulec jest twardszy przez co szybciej odbija i jakoś lepiej go kontroluje. Do tego nie ma mowy żeby teraz samo mi coś hamowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych linek! Wszystko robiłem bez jakichkolwiek instrukcji. Trzeba rozkręcić pedały. Zdjęłem dwie sprężyny i troche je rozciągnęłem. Dodatkowo podkleiłem pod sprężyny takie specjalnie docięte podkładki by spreżyny miały mniej miejsca, były bardziej zciśnięte. Gazu nie ruszałem. Grubość podkładek dobrałem metodą prób i błędów. Teraz hamulec jest twardszy przez co szybciej odbija i jakoś lepiej go kontroluje. Do tego nie ma mowy żeby teraz samo mi coś hamowało...

Wielkie dzięki za odpowiedź.:thumbsup: Będę musiał też to zrobić. A tak na marginesie to gdyby Panowie lub Panie z Logitecha poczytali co pisze się na forum to dużo mogliby się nauczyć :)

Czasami wystarczy mała modyfikacja (jak u Gucia) - to przecież nic nie kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta bezprzewodowa kiera ferrari to chyba nie ma force feedbacku prawda? Chyba że ma, ale wtedy nie będzie już całkiem bezprzewodowa, bo FF wymaga zasilania z gniazdka rolleyes.gif .

Więc to nie jest kierownica warta swojej ceny... 944 pln szokblink.gif, kogoś zdrowo popieściło.

thrustmaster to jest kiepska firma , w ogóle nie rozumiem tej całej dyskusji i walki o te kierownice . Logitech jest na rynku praktycznie od zawsze , robi akcesoria komputerowe/konsole i topowym modelem w każdej kategorii jest produkt Logitecha , czy to jeżeli chodzi o głośniki komputerowe mamy Z-5500 jako 5.1 i Z-2300 jako zestaw 2.1 i żadne creative'y nie są w stanie ich przebić , klawiatury i myszki , Logitech G19 klawiatura między innymi z kolorowym wyświetlaczem i kilkunastoma kolorami podświetlenia klawiszy , pady , kamery internetowe , mikrofony i inne tego typu rzeczy , zawsze prowadził Logitech i żaden rozsądny człowiek by się nigdy nie zastanawiał nad wyborem kierownicy . Była Momo , później Driving Force Pro , G25 było wszystko super . Aż tu nagle z du*y nie wiadomo skąd wyskakuje jakaś śmieszna firma thrustmaster , robi średniej jakości kierownice z kątem obrotu dla dzieci i wielka afera . Po wpisaniu nazwy tej firmy na allegro wyskakują ledwo dwie strony przedmiotów na co składa się kilka modeli padów , joystick'ów i kierownic , po czym od razu widać , że firma nie jest do końca rozwinięta i raczej nie ma pojęcia na temat tego co produkuje . Przy Logitechu mamy już 62 strony i produkty z kilkunastu kategorii przy czym jest to sprzęt z wyższej półki . Ja osobiście polegam tylko na Logitechu jeżeli chodzi o różnego typu akcesoria i ani razu się nie zawiodłem , a ze sprzętu jestem bardzo zadowolony . Pady sobie powymieniajcie na takie , bo thrustmaster i na pewno są niesamowicie wygodne , praktyczne i wspaniałe . Zastanawiacie się między wyborem zabawki a porządnej kierownicy , które są w mniej więcej tej samej cenie , naprawdę żałosne , żałosna jest ta cała dyskusja i już nie idzie tego czytać . Ktoś pisze , thrustmaster ma metalowe pedały , później ktoś inny poprawia , że ma tylko nakładki na pedały , tu że Logitech gorzej wykonany , tam się ktoś pyta czy kupić śmieszną kierownice thrustmaster'a , bo jest bezprzewodowa , a kosztuje tyle co G27 , no żenada po prostu , tym bardziej że ta dyskusja nie ma sensu , bo Logitech'y te zabawkowe kierownice dla dzieci . Piszcie sobie co chcecie , wyzywajcie , hejtujcie , ale tak sprawa wygląda .

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź.:thumbsup: Będę musiał też to zrobić. A tak na marginesie to gdyby Panowie lub Panie z Logitecha poczytali co pisze się na forum to dużo mogliby się nauczyć :)

Czasami wystarczy mała modyfikacja (jak u Gucia) - to przecież nic nie kosztuje.

Dokladnie.

A jakby wlodaze Thrust Mastera poczytali i wypuscili f430 mk2 z 900* za podobne pieniadze to by byl kres panowania DFGT na rynku.Jedno jest pewne,kiedys kupie sobie Fanateca,lubie niemiecki sprzet choc szwabow nienawidze.Przemawia do mnie niemiecka jakosc.

thrustmaster to jest kiepska firma , w ogóle nie rozumiem tej całej dyskusji i walki o te kierownice . Logitech jest na rynku praktycznie od zawsze , robi akcesoria komputerowe/konsole i topowym modelem w każdej kategorii jest produkt Logitecha , czy to jeżeli chodzi o głośniki komputerowe mamy Z-5500 jako 5.1 i Z-2300 jako zestaw 2.1 i żadne creative'y nie są w stanie ich przebić , klawiatury i myszki , Logitech G19 klawiatura między innymi z kolorowym wyświetlaczem i kilkunastoma kolorami podświetlenia klawiszy , pady , kamery internetowe , mikrofony i inne tego typu rzeczy , zawsze prowadził Logitech i żaden rozsądny człowiek by się nigdy nie zastanawiał nad wyborem kierownicy . Była Momo , później Driving Force Pro , G25 było wszystko super . Aż tu nagle z du*y nie wiadomo skąd wyskakuje jakaś śmieszna firma thrustmaster , robi średniej jakości kierownice z kątem obrotu dla dzieci i wielka afera . Po wpisaniu nazwy tej firmy na allegro wyskakują ledwo dwie strony przedmiotów na co składa się kilka modeli padów , joystick'ów i kierownic , po czym od razu widać , że firma nie jest do końca rozwinięta i raczej nie ma pojęcia na temat tego co produkuje . Przy Logitechu mamy już 62 strony i produkty z kilkunastu kategorii przy czym jest to sprzęt z wyższej półki . Ja osobiście polegam tylko na Logitechu jeżeli chodzi o różnego typu akcesoria i ani razu się nie zawiodłem , a ze sprzętu jestem bardzo zadowolony . Pady sobie powymieniajcie na takie , bo thrustmaster i na pewno są niesamowicie wygodne , praktyczne i wspaniałe . Zastanawiacie się między wyborem zabawki a porządnej kierownicy , które są w mniej więcej tej samej cenie , naprawdę żałosne , żałosna jest ta cała dyskusja i już nie idzie tego czytać . Ktoś pisze , thrustmaster ma metalowe pedały , później ktoś inny poprawia , że ma tylko nakładki na pedały , tu że Logitech gorzej wykonany , tam się ktoś pyta czy kupić śmieszną kierownice thrustmaster'a , bo jest bezprzewodowa , a kosztuje tyle co G27 , no żenada po prostu , tym bardziej że ta dyskusja nie ma sensu , bo Logitech'y te zabawkowe kierownice dla dzieci . Piszcie sobie co chcecie , wyzywajcie , hejtujcie , ale tak sprawa wygląda .

Lukasz,niech bedzie specjalnie dla Ciebie ze Logitech rules...... ale

Glosniki z5500 sa niezle na tle KD z jednego pudelka za 1-1,5zl,maja mocarnego suba ktory jakosc basu ma w glebokim powazaniu.Gumowy bas i tyle-zabawka za kiedys grube pieniadze(2k)dzis taniej o polowe.

F430 calosciowo wypada lepiej od dfgt,jest lepszej jakosci i to jest fakt.Dla mnie najwieksza wada DFGT to nie pedaly i nie glosna praca tylko te smieszne guziki zamiast shifterow.Trudno bylo zrobic shiftery?Nawet z plastkiu,albo te guziki wieksze na 2 palce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już o wykonaniu kierownic mowa to mam pytanie odnośnie G25 i G27: Czy łopatki w tych kierownicach są metalowe, czy tylko tak wyglądają? (Kierownice widziałem tylko na zdjęciach i dlatego się pytam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są metalowe .

Glosniki z5500 sa niezle na tle KD z jednego pudelka za 1-1,5zl,maja mocarnego suba ktory jakosc basu ma w glebokim powazaniu.Gumowy bas i tyle-zabawka za kiedys grube pieniadze(2k)dzis taniej o polowe.

Wiem , że to temat o kierownicach , ale ty chyba tych głośników nie słyszałeś na własne uszy . Mi się swoje udało dorwać za jedyne 840 zł czyli nie są aż tak drogie , i są to głośniki komputerowe , więc nie powinno się ich porównywać do kin domowych , ale jak już wspomniałeś o subwooferze , to on jest właśnie największą zaletą tego zestawu , bass jest niesamowicie soczysty i głęboki i dużo lepszy od większości kin domowych do 2-3 tysięcy , tak to wygląda w rzeczywistości , a nie tak jak napisałeś . Proponuję najpierw usłyszeć i dopiero komentować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest różnica pomiędzy G25, a G27? Czy tylko lekko wygląd zmienili i dodali przyciski, czy może coś technicznego poprawili i czy można jeszcze dostać nową G25?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie to :P Łukasz rozkminia, ze Logitech to porządna i przodująca firma. Zgadzam się, ale są mistrzami w wielu dziedzinach, które wymieniłeś, typu klawiatury, myszy itp. Ale nie muszą być najlepsi jeśli chodzi o kierownice, bo logitech drivin force GT na prawdę ma wiele wad. Mówisz, ze dyskusje tego typu są bez sensu, ale od tego jest forum. I tak jak Ci odpisał Gawron, że thrumaster f430 ogólnie jest lepiej wykonane.. ale on kupiłby fanateca hehe. I te dyskusje tego typu nigdy się nie skończą :P

Swoją drogą może thrumaster wiedział, że w głośnikach i myszkach nie dogoni logitech, ale swoim modelem T500 rs mogą zrobić dużą konkurencję dla g27.

A o fanatecu wiele się tu nie mówi, mało osób go posiada, ale pewnie Gawron ma rację, że co niemiecka precyzja to precyzja.. choć sam także niemców nie darzę sympatią :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie zrobią konkurencji , bo tak kierownica jest tak droga , że większości na nią nie stać , a tym co mogliby sobie pozwolić szkoda kasy i wolą kupić coś innego . Jeżeli chodzi o wady , to w mi osobiście przeszkadza tylko głośność mechanizmu , ale wystarczy puścić dźwięk z gry i już zagłusza , aczkolwiek ja mam DFP .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są metalowe .

Wiem , że to temat o kierownicach , ale ty chyba tych głośników nie słyszałeś na własne uszy . Mi się swoje udało dorwać za jedyne 840 zł czyli nie są aż tak drogie , i są to głośniki komputerowe , więc nie powinno się ich porównywać do kin domowych , ale jak już wspomniałeś o subwooferze , to on jest właśnie największą zaletą tego zestawu , bass jest niesamowicie soczysty i głęboki i dużo lepszy od większości kin domowych do 2-3 tysięcy , tak to wygląda w rzeczywistości , a nie tak jak napisałeś . Proponuję najpierw usłyszeć i dopiero komentować .

Slyszalem je doskonale i to nie w sklepie a w pomieszczeniu mieszkalnym.I pewnie ze lepsze sa te glosniki od kin domowych z jednego pudelka ale nie do 3 tysiecy.To jest Twoj syndrom ze musisz zachwalac to co posiadasz,ja posiadam DFGT i jak jest slaba to mowie ze jest slaba i nie boje sie tak powiedziec.Moze dla Ciebie bas z Logitecha jest niesamowicie soczysty,dla mnie to subwooferowa lupanka na jedno kopyto.Napewno kierownice logiego i TM sa lepszymi produktami niz z5500.Za 840zl to swietny zestaw 5.1 a za 400zl i dfgt i f430 sa swietne.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bass jest rewelacyjny i bardzo głęboki , nieraz widziałem , że ludzie wkładają suby od Z-5500 do samochodów , bo grają lepiej od połowy profesjonalnego sprzętu car audio w podobnej cenie . Zobacz sobie z resztą na youtubie co się dzieje . I to nie jest żadna łupanka . Tak to można powiedzieć o Z-2300 , których używam do komputera , mają jeszcze starą membranę , która ma twardy i płytki bass , ale w Z-5500 jest zupełnie co innego . I zauważ że przy kinie pewną część kasy wywalasz na amplituner czy inny odtwarzacz , a w przypadku Logitech'ów płacisz tylko i wyłącznie za głośniki , co niweluje różnice w cenie i pozwala im z dużo droższymi kinami . Może już pod względem dźwięku kina mogą być nieco lepsze , mogą mieć po 2-3 membrany na głośnik , średnio , wysoko tonowe , ale pod względem bassu żadne kino nie daje im rady , nawet te , które mają subwooferek "z osobnego pudełeczka" , to ci gwarantuję . Subwoofer jest wielki i przepotężny , a bass miecie równo .

A jeżeli chodzi o zachwalenie tego co się ma , to chyba o to chodzi , nie ? Ma się daną rzecz , ponieważ się ją kupiło z takiego powodu , że uważało się ją za dobrą . Z reguły nie kupuje się rzeczy , które się uważa za kiepskie , co dalej prowadzi do zachwalania tego co się ma . Proste i logiczne .

A ja tak jak mówię , swoją DFP bym tylko uciszył , w nocy jest za głośna , zwłaszcza jak próbuję grać jak najciszej i bez dźwięku z gry . Za to małe "łopatki" mi nie przeszkadzają , są fajne , fajnie klikają , a do tego mamy "shifter'a" , czego w thrusmasterze brakuje . Pedały mają dobry opór i szybko odbijają bez kombinowania . Ja jestem bardzo zadowolony i dalej będę polecał Logitech'a . Do tego ma praktyczne przyciski na kierownicy , a na "shifter'rze" do tyłu można sobie ustawić ręczny , co chociaż trochę przybliża nas do ręcznego w zwykłym samochodzie . I ma pełen kąt oraz jest bezawaryjną , markową kierownicą , na różnych forach można poczytać , że ludzie mają jeszcze stare modele DFP np. ponad 6 lat od czasów Ps2 i się nic nie dzieje . Także polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lukasz - widać że ty jesteś dziecko Logitecha,tak jak są dzieci IPhona, Logitech ani to najlepsza firma ot taka sobie badziewie dla mas i tyle a jak jest coś w miarę to zaraz cena taka że nie warto kupować. Pracujesz w Logitechu bo tak chwalisz. I nie pisz że DFGT że to porządna kierownica bo to taka sama zabawka jak TM F430. W tej cenie co by nie było to jest zabawka.

twój cytat - "A jeżeli chodzi o zachwalenie tego co się ma , to chyba o to chodzi , nie ? Ma się daną rzecz , ponieważ się ją kupiło z takiego powodu , że uważało się ją za dobrą . Z reguły nie kupuje się rzeczy , które się uważa za kiepskie , co dalej prowadzi do zachwalania tego co się ma . Proste i logiczne" . - albo został ci wciśnięty kit marketingowy i Ty dałeś się na niego złapać zachowując się jak owca prowadzona na rzeź.

Jak jakaś firma robi wszystko to znaczy że nic nie robi najlepiej tylko wszystkie produkty średnie lub słabe tak to wygląda reszta to marketing i takie dzieci jak ty dają się na to łapać.

A argument że jest dużo tego towaru na allegro to już śmiech dzieciaku.

I żeby nie było nie jestem fanem TM mam taka kierownicę i uważam że jest wystarczająca do zabawy podkreślam zabawy.

I nie napinajcie się tak bo kierowcami wyścigowymi nie będziecie w życiu. To tylko zabawa.

Są metalowe .

Wiem , że to temat o kierownicach , ale ty chyba tych głośników nie słyszałeś na własne uszy . Mi się swoje udało dorwać za jedyne 840 zł czyli nie są aż tak drogie , i są to głośniki komputerowe , więc nie powinno się ich porównywać do kin domowych , ale jak już wspomniałeś o subwooferze , to on jest właśnie największą zaletą tego zestawu , bass jest niesamowicie soczysty i głęboki i dużo lepszy od większości kin domowych do 2-3 tysięcy , tak to wygląda w rzeczywistości , a nie tak jak napisałeś . Proponuję najpierw usłyszeć i dopiero komentować .

Co za zawodnik bas w badziewiu za 840 zł to może być tylko do duupyyy, nie masz jakiekolwiek pojęcia o jakości dźwięku, to się nie pogrążaj stwierdzeniem że coś takiego jak Logitech może być lepszy od zestawu za około 2-3 tyś zł. Śmieszny jesteś Buhhaaaaa

Edytowane przez pnabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pnabor, ostro pojechałeś po Łukaszu... ale może czasem tak trzeba :wink:

Ja mam natomiast inny problem.

Wpadła mi ostatnio w ręce kierownica Logitech'a DriveFX, niestety ma dopisane for Xbox 360.

Wiem że tan model z PC działa na 100%

Czy istnieje jakakolwiek możliwość uruchomienia tej kiery za PS3?

Z góry dziękuję za odpowiedź laikowi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś wypisuje takie bzdury to jest maksymalnym ignorantem w sprawach dźwięku, i zapewne w innych sprawach. Naczyta się internetu naogląda reklam i później wychwala firmę jedną lub drugą.

A już o tych głośnikach jak pisze takie bzdury to śmiech wzbudza taki że ktoś kto choć trochę ma pojęcia o dźwięku i jakości nigdy powtarzam nigdy nie porówna takiego badziewia do zestawu nawet za 1500 zł (2 kolumny + subwoofer ) o jakiejś jakości do czegoś co jest wykonane z plastiku i co najwyżej nadaje się do pseudo kina z komputera - Buhaaaaaaaaaa!!

BRAWA DLA MELOMANA - Lukasza

Od tego badziewia z plastiku firmy najlepszej na świecie Logitech wolałbym normalny zestaw firmy niższej klasy - KODA AV702 v2 za 1000 zł. A ktoś kto ma pojecie będzie wiedział o co chodzi.

Nie można porównać Logitech - FSO Polonez do KODA - Citroen C4 chyba wiadomo co lepsze

Edytowane przez pnabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Pnaborem

Poza tym Logitech też wypuszczał kiedyś buble. Kiery DFP z początku produkcji miały nagminne problemy z potencjometrami w pedałach, poprawili to dopiero w następnej rewizji. Pady Logitech też z początku były usterkowe.

A tak w ogóle to kiedyś była taka kierownica Microsoft Sidewinder Force Feedback Wheel i wspominam ją bardzo dobrze. Zrobili ją 10 lat temu, a pedały były porównywalne z dzisiejszą DFGT (jeżeli nie lepsze,). Ta kiera była bezusterkowa, ja kupiłem z drugiej lub trzeciej ręki i jeszcze sprzedałem dalej w pełni sprawną. Co by nie mówić o MS, to ten produkt naprawdę im się udał, szkoda że poszli w taki badziew.

O głośnikach już nie będę pisał bo to nie ten temat, ale.... no dobra nic nie powiemwhistling.gif.

Żeby nie było, że jestem antyLogi to mam G25 (shifter fatalnybiggrin.gif), mam też głośniki 2.1 (2.0 Creative T-20 lepsze mimo braku subabiggrin.gif) jak również pada RumblePad 2 (głupio zrobine analogi w kwadratowych dziurkachbiggrin.gif).

Co do chwalenia tego co się kupiło..... Zawsze trzeba sobie szukać usprawiedliwienia dla wydanych pieniędzy, ale żeby wyrobić sobie opinię (i tak subiektywną, bo obiektywna to jest matematyka i system zero-jedynkowywhistling.gif) trzeba spróbować wszystkiego i wtedy wydawać sądy. Ja nie miałem w rękach żadnego Thrustmastera więc nie piszę, że jest taki czy inny, ale to jest tylko zabawka jak Pnabor napisał (G25/7, Fanatec również) i jak ludzie są zadowoleni to myślę, że nie jest taki zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też używam produktów logitecha - myszka do lapka, kiedyś klawiatura - ale nie przesadzajmy produkt dobry i tyle bez jakiejś fascynacji i zachwytów.

A widzę że teraz porobiło się dużo fanbojów co tylko Logitech, Apple i choć te firmy sprzedają średniej jakości sprzęt to ludzie dali się złapać w sidła marketingu i prawie życie oddadzą za kawałek plastiku z logo.

Edytowane przez pnabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach zalewa nas chłam. Młodzież ma za dużo i stąd rośnie fanbojstwo i tym podobne odchyłybiggrin.gif.

Ja tam byłem jeszcze mały, ale pamiętam jak rodzice kupili magnetowid Philpsa w Peweksie (rok jakoś 1990-91, prawdziwe Made in Japan)), działa do dziś (20 lat!) do tego wygląda lepiej niż niejeden odtwarzacz DVD. Tylko teraz to niektórzy nie wiedzą nawet co to kaseta VHSwhistling.gif.

No ale to już zupełnie nie na temat...

Wpadła mi ostatnio w ręce kierownica Logitech'a DriveFX, niestety ma dopisane for Xbox 360.

Wiem że tan model z PC działa na 100%

Czy istnieje jakakolwiek możliwość uruchomienia tej kiery za PS3?

Z góry dziękuję za odpowiedź laikowi.

Pozdrawiam.

Jeżeli podłączyłeś i nie działa to..... nie będzie działaćbiggrin.gif. Jeżeli nie podłączyłeś, a masz możliwość to spróbuj. Jeżeli nie masz możliwości sprawdzenia to najprawdopodobniej nie będzie działaćbiggrin.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pnabor, masz rację, logitech robi fajne rzeczy, chociaż gdybym wybierał kiere z wyższej pólki to raczej bym się zdecydował na produkty fanateca. Opieram to na opinii osoby której ufam w tym temacie, tym bardziej że miała i logitech (g25), i DFGT, i DFP, i kilka innych. Teraz jeździ na fanatecu i bardzo sobie chwali.

PS: co do apple, to bym się jednak mógł kłocić. Lapy tej firmy nie są średniej jakości, a wręcz przeciwnie (mówię o lapach, nie iphonach itp.). Za taką cenę dobrego lapa 13.3 ciężko kupić, szczególnie z tak wytrzymałą baterią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z Applem o laptopach to przeginają z ceną, za mniejsze pieniądze kupisz innej firmy z dużo lepszymi parametrami a przez to lepszy, a telefony to przereklamowane strasznie.

Kierownice to tak jak piszesz - Fanateca na pewno jest bardzo dobry i jakość extra. TM ten najdroższy też pewnie nie odbiega jakością i możliwościami.

Edytowane przez pnabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o Fanatecu to macie może na myśli ten model, czy piszecie ogólnie o marce?fanatec_porsche_911_gt2_7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem na myśli ten model, i pedały Clubman, ale inne, niższe modele też podobno są bardzo godne polecenia, szczególnie że Carrera kosztuje 160E+ przesyłka. Co do apple, to zgadzam się, że w Polsce ceny są przesadzone, ja kupiłem swojego za ok. 3k, i uważam że za tą cenę ciężko jest dostać coś dobrego w 13'3 cala. Jest samsung całkiem fajny parametrowo, ale mający duuużo słabszy ekran (jak zresztą wiekszość lapów), i tragiczny gładzik. A wydajnosciowo powiem tak: windows na maszynie wirtualnej na macu chodzi lepiej niż natywnie zainstalowany na Asusie z i5 i 4gb ddr3 (nie mówiąc już o genialnym OsX).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wypisuje takie bzdury to jest maksymalnym ignorantem w sprawach dźwięku, i zapewne w innych sprawach. Naczyta się internetu naogląda reklam i później wychwala firmę jedną lub drugą.

A już o tych głośnikach jak pisze takie bzdury to śmiech wzbudza taki że ktoś kto choć trochę ma pojęcia o dźwięku i jakości nigdy powtarzam nigdy nie porówna takiego badziewia do zestawu nawet za 1500 zł (2 kolumny + subwoofer ) o jakiejś jakości do czegoś co jest wykonane z plastiku i co najwyżej nadaje się do pseudo kina z komputera - Buhaaaaaaaaaa!!

BRAWA DLA MELOMANA - Lukasza

Od tego badziewia z plastiku firmy najlepszej na świecie Logitech wolałbym normalny zestaw firmy niższej klasy - KODA AV702 v2 za 1000 zł. A ktoś kto ma pojecie będzie wiedział o co chodzi.

Nie można porównać Logitech - FSO Polonez do KODA - Citroen C4 chyba wiadomo co lepsze

Pnabor,masz racje na z5500 jest znaczek THX i niektorym to wystarczy w polaczeniu z duza moca suba.Dla mnie ten znaczek nic nie znaczy,mialem amplitunery bez niego i jakosc logiego przy nich to smiech.

Co do kierownic,moze to i zabawki ale dla duzych chlopcow :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×