Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Kto pyta nie błądzi forum jest od tego żeby zadawać pytania a dział jest moim zdaniem dobry na tego typu pytania bo mało osób posiada PS Plus zmieiło się to dopiero jak sony dodało dobre tytuły za darmo .

Racja. Forum jest od tego. Ale żeby na każdej stronie padało to samo pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pyta nie błądzi forum jest od tego żeby zadawać pytania a dział jest moim zdaniem dobry na tego typu pytania bo mało osób posiada PS Plus zmieiło się to dopiero jak sony dodało dobre tytuły za darmo .

Skoro ludzi tak się rzucili na te darmowe gry, to może wypadałoby też z takim samym zapałem przeczytać regulamin, który jest dostępny wszędzie, nawet w PSN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up a komu się chce czytać regulaminy?

kiedyś przez przypadek podpiszesz cyrograf, bo nie przeczytałeś regulaminu i obudzisz się z ręką w nocniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś przez przypadek podpiszesz cyrograf, bo nie przeczytałeś regulaminu i obudzisz się z ręką w nocniku ;)

jak coś podpisuję to to czytam ale nie będę czytał np licencji od Windows /programu x czy PSN bo raz, długie a 2 bez większej różnicy czy to przeczytam czy nie, taka prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up skoro bez różnicy, to po co się później pytasz innych użytkowników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ktoś się orientuje jaka jest szansa na darmowego Just Causa 2 ? Ponieważ chyba w US był/jest i nie wiem czy opłaca się teraz kupować za te 54 zł czy może lepiej się wstrzymać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Z moich wyliczeń wychodzi 36,48% więc chyba źle liczysz. Także szansa jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich kalkulacji wychodzi 49,32% więc śmiało czekaj i dostaniesz JC2 za friko :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieee :pinch: ja wyliczyłem P=0 więc na pewno nie JC2, raczej Dead Island GOTY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o czym w gadacie tzn. piszecie? jakie wyliczenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obliczają szansę na pojawienie się gry na PS+ jako darmowa XD jak dla mnie szansa wynosi 50% ponieważ...albo pojawi się albo nie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL widzę ze nie skumaliście o co mi biega, niektórzy zagladają regularnie na PS + US i EU i może się ktoś orientuje czy w ogóle gry które sie tam pojawia, są potem na EU czy np. jak już były w US za free to już na EU nie było.... bardzo śmieszni jesteście z tymi obliczeniami ubaw po pachy :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL widzę ze nie skumaliście o co mi biega, niektórzy zagladają regularnie na PS + US i EU i może się ktoś orientuje czy w ogóle gry które sie tam pojawia, są potem na EU czy np. jak już były w US za free to już na EU nie było.... bardzo śmieszni jesteście z tymi obliczeniami ubaw po pachy :dry:

Nikt nie wie jakie gry będą w ps+. Co z tego, że kiedyś jakaś gra była w US a później dali ją w EU - przypadek jeden na kilkanaście gier. Nie ma reguły! Tak jak napisał TRaCeGuitar - szanse są 50/50 albo będzie albo nie będzie.

Osobiście bym wolał jakieś wyścigi, może ModNation albo TDU2 :banana:

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na blogu napisali.

Check out the Plus section on our store for the latest discounts and freebies!

Jest coś? Niestety nie mam dostępu do PS3

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem, ale nic ciekawego nie widzę, dodali Binary Domain i kilka motywów...

@AXA: racja moje niedopatrzenie.

Edytowane przez ps3seth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem ale nic ciekawego nie widzę, dodali Binary Domain i kilka motywów...

to jest od aktualizacji z Deus Ex, nic nowego się jak na razie nie pojawiło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesetny to standardowa formułka. W tym tygodniu nie ma absolutnie nic

Q:

Nothing new for PS+?

A:

Not this week, nope.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mocno liczę na Borderlandsa lub Dead Space 2 że dostaniemy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w informacje jakiejś gry pobranej z PS+ . Przewiń na sam dół i powinno być napisane ile zostało do wygaśnięcia ważności gry, co równa się z zakończeniem abonamentu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex to najlepsza gra jaką grałem w tym roku jest świetna ten klimat jest orginalny . Na hardzie grać i nie włączyć alarmu i nikogo nie zabijając jest na prawdę wymagające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną zależność:

- duże gry, takie jak Deus, InFamous 2, LBP 2, Motorstorm w zakładce Informacje posiadają rubryki: Właściciel, Rozpoczęcie, Traci ważność, Pozostały czas, które to odnoszą się do okresu na jaki wykupiliśmy PS+

- małe gry, te z PSN, jak Outland, Chime, Renegade Ops tych rubryk nie posiadają

Czy możliwe jest, że te mniejsze gry będą nadal działać po wygaśnięciu subskrypcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to niektóre gry są w stanie działać po wygaśnięciu subskrypcji, chyba tak było z Magic The Gathering.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×