Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy się plusem nie interesowałem ale widzę że teraz dają naprawdę solidne tytuły i trochę mnie kusi. Tutaj mam pytanie jak mogę to opłacić ? Mogę np. kupić sobie 2x zdrapkę po 100 zł i z tego opłacić plus ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ważne, żebyś miał pieniądze w portfelu PSS i mogło z niego pobrać odpowiednią kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chęć na ten dodatek do Deusa za 11 zł ale mam na koncie 5 zł, a mojej karty nie akceptuje ... a zdrapka za 100 zł mi nie potrzebna aktualnie ... co za ******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8zł. Nie ma mowy żebym odpuścił ten dodatek w tej cenie. Jedyne pocieszenie dla tych co Deusa już posiadali.

już zamówiłem zdrapkę. BTW mogło by wprowadzić zdrapki po 50 bo albo kasa leży odłogiem albo zniecierpliwiony brakiem sensownych promocji wydaje na jakieś głupoty.

Edytowane przez pablos_83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok przekonałeś mnie i kupiłem zdrapkę ... obym tylko reszty tej kasy nie wydał później na jakieś "nie warte zainteresowania" rzeczy ... bo to zawsze kusi :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kasa może poczekać na przedłużenie plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobrałem Deusa i nie mam pojęcia czym tu się zachwalać. Gra jest tak słaba, że szkoda o niej cokolwiek pisać. Pograłem niecałe 30 minut, wpadły 2 trofea(nie gram dla trofeów) i gra zostanie najprawdopodobniej usunięta z dysku...

Nie dziwie się, że tej gry nie znałem przed dodaniem jest dla PS+ za free. Ogólnie liczyłem, że będzie o wiele lepsza, a na to co zobaczyłem szkoda poświęcać czas. Zbyt wiele lepszych gier ;)

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobrałem Deusa i nie mam pojęcia czym tu się zachwalać. Gra jest tak słaba, że szkoda o niej cokolwiek pisać. Pograłem niecałe 30 minut, wpadły 2 trofea(nie gram dla trofeów) i gra zostanie najprawdopodobniej usunięta z dysku...

Nie dziwie się, że tej gry nie znałem przed dodaniem jest dla PS+ za free. Ogólnie liczyłem, że będzie o wiele lepsza, a na to co zobaczyłem szkoda poświęcać czas. Zbyt wiele lepszych gier ;)

W Deus'a pograłem troszkę na PC u kuzyna i początek nie zachwycił mnie też, ale później jest już znacznie lepiej ... cóż jeśli skreślasz grę po kilkunastu minutach to twój problem, gra jest jedną z lepszych.

Zawsze kasa może poczekać na przedłużenie plusa

też tak myślę choć aby i tak wykupić PS+ później na rok to będę musiał kupić 2 zdrapki bo mam 94 zł w portfelu a subskrypcja kosztuje 195 :biggrin:, ale co tam do końca wygaśnięcia kupa czasu a zapewne będzie jeszcze wiele fajnych promocji :happy:

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobrałem Deusa i nie mam pojęcia czym tu się zachwalać. Gra jest tak słaba, że szkoda o niej cokolwiek pisać. Pograłem niecałe 30 minut, wpadły 2 trofea(nie gram dla trofeów) i gra zostanie najprawdopodobniej usunięta z dysku...

Nie dziwie się, że tej gry nie znałem przed dodaniem jest dla PS+ za free. Ogólnie liczyłem, że będzie o wiele lepsza, a na to co zobaczyłem szkoda poświęcać czas. Zbyt wiele lepszych gier ;)

Cytując Ś.P. Homera:

Weś wyjć stont.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trochę racji ma, jak tak myślę nad deusem to nudy, chociaż dawno żadna gra na tyle mnie nie przyciągała przed monitor, jednak rozbierając ją na czynniki to jest co najwyżej 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, deausa dorwę, ale te 2 gry nowe wymienione, jaki będą miały czas pobrania?

bo aktualnie jestem nad morzem, wracam na 13-15lipca i potem jadę znów i wracam 5sierpnia, a nie chce stracić możliwości dodania 2 gier do kolekcji :biggrin:

to kup sobie psp lub psv to bedziesz mógl zdalnie uruchomic ps3 i sobie dopisac gierki, a nawet sciagnac jesli taka twoja wola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, deausa dorwę, ale te 2 gry nowe wymienione, jaki będą miały czas pobrania?

bo aktualnie jestem nad morzem, wracam na 13-15lipca i potem jadę znów i wracam 5sierpnia, a nie chce stracić możliwości dodania 2 gier do kolekcji :biggrin:

Z tego co czytałem to te dwie gry będą wymieniane w połowie miesiąca czyli 14-16 dzień danego miesiąca. Tak więc spokojnie sobie zdążysz wrócić i dodać do pobierania.

Edyta: Tutaj masz opisane co i jak: http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-playstation-plus/116924

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kup sobie psp lub psv to bedziesz mógl zdalnie uruchomic ps3 i sobie dopisac gierki, a nawet sciagnac jesli taka twoja wola

mam psp ale z m33, do tego nie wziąłem tutaj ze sobą mojej małej czarnulki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita jest dobrym sprzętem ale nie ma mocnych tytułów(Uncharted i Rayman to za mało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Zastanawiam sie nad zakupem PS+ i mam pytanie, a mianowicie jak to jest z grami udostępnianymi za free, jak skończy mi sie abonament to gra jak i trofea przepadaja czy zostają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skończy Ci się abonament tracisz możliwość grania w te gry, ale po przedłużeniu abonamentu masz je ponownie. Trofea zostają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty pierwszy zadajesz takie pytanie i niestety nie ostatni, czytać karva, co stronę są te same pytania. Ile doktoratów potrzeba by kliknąć stronę wcześniej? Od obecnej strony odjąć jeden i wybrać ten guziczek.

Normalnie zagadka na miarę finału teleturnieju Jeden z dziesięciu...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj jeszcze, że pojawił się news z 'najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi PS+' gdzie jest to wszystko zawarte ^^

dla ciekawskich i leniwych: http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-playstation-plus/116924

:happy:

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byś musiał na każdej nowej stronie wklejać link bo i tak nikt się nie cofnie stronę wcześniej, ani nie spojrzy na pierwszą. A i tak pewnie ktoś by o to samo pytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak się cofną to i tak nie bedą potrafili znaleźć, a nawet jak znajdą to okażą się analfabetami. Przyzwyczaiłem się do tego niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja bym proponował aby stworzyć nowy temat zamknięty i podpięty on nazwie Playstation + FAQ czy Najczęstsze pytania ... może jakiś % osób by tam wchodziła i tutaj takich pytań co chwile nie zadawała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pyta nie błądzi forum jest od tego żeby zadawać pytania a dział jest moim zdaniem dobry na tego typu pytania bo mało osób posiada PS Plus zmieiło się to dopiero jak sony dodało dobre tytuły za darmo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×