Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

GOW 3 jest na PS store?

Jabłko występuje w wielu grach, ale znając zagadki rossa nie chodzi wprost o jabłko.

Z tym NY może być jedna z opcji. Ale czy to jedyna gra w tym mieście.

http://en.wikipedia....n_New_York_City

ha na wiki jest wszystko :)

Mafia II?

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie jak baby. W porównaniu z US mamy nie tak źle. Tam nie mają gratisów w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze prototype

malpka jakich gratisow? us dostalo na poczatku miesiaca od razu 3 gry

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi do zagadki pasuje Assassin's Creed. Pomijając na chwilę te przeklęte jabłko, można wziąć pod uwagę, jak ostatnio Sony lubi się z Ubisoftem i jak to zapowiadają, że AC3 na PS3 dostanie to i tamto, a tu jeszcze AC na Vitę, bla bla... Więc co by jeszcze ktoś, kto nie grał, mógł wejść do serii przed premierą trójki, podrzucą nam którąś grę + zniżki na pozostałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy:-) nie mogą być zawsze super gry.ja jak na razie jestem zadowolony

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W US dostali dodatkowo 2 gry PS One

PS one Classic – International Track and Field

PS one Classic – Hot Shots Golf 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale każdy może wyrazić swoje zdanie i nie należy od razu na niego najeżdżać. Jeżeli chcecie dalej ciągnąć tą konwersację to na PW, albo w temacie o Deusie. :)

Co do zagadki obstawiam AC, albo Bioshocka. No rozkręcają się z tymi grami :biggrin:.

Na tym forum najwyraźniej niektórych gier po prostu nie można nie lubić ;) a napisz coś złego na Uncharted, to nazwą Cię trollem.

Co do zagadki, być może chodzi o jabłko jako symbol grzechu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co bys Alfik z grzechem polaczyl? jaka gre? chyba assassina :P ze ludzie z jablkiem edenu grzeszyli :P hehe lepiej myslcie jak jablko z tony hawkiem powiazac, bo tak sobie marzylem by ta gre dali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej zagadce nic nie da się odgadnąć, równie dobrze mogą dać grę o kosmitach i powiedzieć: no przecież jabłko było zielone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto po ostatnich zagadkach przepowiedział Deusa? Zapomnieliście że głównym typem do gratisa było MNR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z gier w sierpniu będzie nowością. Dobrze wiedzieć, już wolę jakąś słabszą gierkę tylko żebym znowu nie dostał tego co już mam.

Brand new titles will always be download only games.

Yes, you will get something new in August.

Patrząc po terminach premier to może być Jojo's Bizarre Adventure (cokolwiek to jest)

No bo chyba nie dadzą Counter Strike (choć ma to sens bo mogą dać wypatroszoną wersję, a dodatki będą płatne)

Jak ktoś znajdzie jakieś info o innych grach z PSN co mają premierę w połowie sierpnia to piszcie.

Jest jeszcze opcja że to może być gra miesiąca, ale terminowo nic nie pasuje i trzeba wziąć pod uwagę to jabłko :)

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jest genialny, wrzucił zdjęcie jabłka z warzywniaka, a teraz pół świata playstation będzie sobie łamało głowę przez dwa tygodnie o co mu chodziło. :)

Dajcie spokój bo i tak Was zaskoczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobieństwo że się zgadnie jest takie, że się zgadło że chodzi o deusa widząc pszczołę. Czyli zerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w tych zakładach nie chodzi o obrazki tylko ich znaczenie, to Ty leczyłeś wszystko z MNR. Przy jednej podpowiedzi można jedynie strzelać, z resztą przy trzech też można się zdziwić przy ostatecznej informacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to każdy mądry. Przy pierwszej GOTM nikt nie wiedział czego się tak naprawdę spodziewać i jak to ugryźć.

Podstawowa zasada jest taka że jak Ross komuś odpowiada to "pali" strzał. MNR trzeba było odrzucić już 1 dnia.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to każdy mądry. Przy pierwszej GOTM nikt nie wiedział czego się tak naprawdę spodziewać i jak to ugryźć.

Podstawowa zasada jest taka że jak Ross komuś odpowiada to "pali" strzał. MNR trzeba było odrzucić już 1 dnia.

E tam zaraz mądry, trochę dystansu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to każdy mądry. Przy pierwszej GOTM nikt nie wiedział czego się tak naprawdę spodziewać i jak to ugryźć.

Podstawowa zasada jest taka że jak Ross komuś odpowiada to "pali" strzał. MNR trzeba było odrzucić już 1 dnia.

E tam zaraz mądry, trochę dystansu do siebie...

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać dodatki do lary? 5 zł za sztukę nie majątek, szkoda że nie mają dodatkowych pucharków.

Z tego co patrzyłem dodatków do Saints Row 2 na PL storze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, że ciężko było skojarzyć pszczołę z Deus Ex'em, ale jednak było to możliwe. Teraz kiedy już wie się, że był to Deus Ex, to zagadka wydaje się łatwa. Ta promocja na DLC do Deus Ex'a wraz z aktualizacją PSS się skończyła, prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, że ciężko było skojarzyć pszczołę z Deus Ex'em, ale jednak było to możliwe. Teraz kiedy już wie się, że był to Deus Ex, to zagadka wydaje się łatwa. Ta promocja na DLC do Deus Ex'a wraz z aktualizacją PSS się skończyła, prawda ?

Ona się skończy wtedy kiedy Deus zniknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC kosztuje teraz chyba 22zł. Wydaje mi się, że mogło być wcześniej taniej albo się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chwilę sprawdzę czy PL jak tylko się dociągnie...

------------------------------------------------

wersja angielska, nie ma ani napisów ani dialogów w PL...

Edytowane przez ps3seth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znalazłem opcji PL ( Ale może też źle szukałem :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×