Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że np. jest kupiony ps+ na danym koncie. Data ważności wynosi jeszcze kilka miesięcy. W przypadku gdy chciałoby się kupić ps+ na inne konto znajdujące się na konsoli i pobrać grę (aby ta gra była przypisana także do drugiego konta), to należy je jeszcze raz pobierać ? Kto będzie nabywcą gry, skoro gra byłaby już na konsoli poprzez inne konto ? Do kiedy w takim razie trwałby jej termin ważności ? O to chodzi. To nie było chyba poruszane.

@up do mnie pijesz ? Wskaż mi miejsce gdzie taka kwestia była poruszana.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie kombinować z tymi składkami to skończą się wasze wszystkie problemy. Sony wprowadziło fajną usługę z grosze to po co tu jeszcze się składać? Tracicie część contentu (save w chmurze i automatyczne aktualizacje i synchronizacje trofeów) oraz nie zbieracie fajnej kolekcji gier (bo ze składkowymi profilami to wiadomo jak jest).

Edytowane przez amsterdream
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice...dobrze że wstrzymałem się z kupnem B:AC z powodu niezdecydowania między B:AC a FC3...teraz jest szansa że dostanę grę za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogólnie, miesiąc jak dla mnie najsłabszy od lipca, mam nadzieję, że w kolejnych będzie lepiej i nie będą nam dawać więcej takich średniaków jak vanquish limbo czy ten nawet wysoko oceniany batmanAC...

Jeżeli dla ciebie to są średniaki to nie mam pytań -_- . Jak dla mnie to chyba najlepszy miesiąc od wprowadzenia plusa, same kapitalne tytuły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus (a wiec i wszystkie gry z niego sciagniete) sa przypisane do konkretnego konta. Jesli waznosc ps+ na tym koncie wygasnie to w gry (wiekszosc z nich) nie bedzie mozna grac. Jesli na tej samej konsoli wykupisz plusa na innym koncie to jak sadze gier sciagac drugi raz nie bedziesz musial, ale gry z pierwszego konta dalej beda przypisane tylko do niego. Nie wiem co wiecej mozna tlumaczyc;)

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gruuubooo!!!

Na Vite dostaniemy:

19th December: Mortal Kombat (PS Vita)

21st December: Knytt Underground (PS Vita and PS3)

:) ...biorac pod uwage, ze jestem posiadaczem PS3 i Vity, to te 195 zl za abonament PS+ jest najlepiej zainwestowanym 195 zl w moim zyciu ;] ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Vite dostaniemy:

19th December: Mortal Kombat (PS Vita)

21st December: Knytt Underground (PS Vita and PS3)

I jeszcze " 12th December: Big Sky Infinity".

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czy Mortal na Vite to jest ta sama wersja która była na PS3?? Ewentualnie jakie są różnice?

Chyba długo nie sprzedam Vity jeżeli takie gry będą dawać co miesiąc :banana: :banana: :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie niby to jest ta sama wersja tylko są jakieś dodatkowe minigierki wykorzystujące te wszystkie bajery psv...nic najpierw Arkham City a teraz wypasione gierki na PSV...no to chyba w tym miesiacu juz nic nie musze kupowac zeby pograc :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal na vite... dodano obsluge ekranu dotykowego czyli np fatality uzywamy wykonujac gesty na ekranie. Poza tym dotykowy ekran przydaje sie do przecierania krwi, ktora zalewa ow ekran... pisze powaznie :)

Tak wygladaja fatality z uzyciem gestow na ekranie:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem w grudniu w końcu kupić i zaliczyć Uncharted 3, GoW 3 i Killzone 3. No nic będą musiały poczekać do stycznia albo lutego :D. Mam nadzieję, że Batman będzie w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle jedno mnie ciekawi...czy w B:AC z ps+ dostaniemy tez możliwość grania CatWoman ? czy mimo wszystko będzie trzeba dokupic klucz do niej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie trzeba się zastanowić nad sensem kupowania gier w dniu premiery.

Dla mnie update bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli premiera, to chyba tylko w sytuacji, w której ktoś ma niesamowite ciśnienie, żeby ograć tytuł jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trafiają mi sie sequele gier, które już ograłem :) Wcześniej Deadspace, teraz Batman. WOW :)

Do tego świetne Limbo, które zawsze chciałem ograć, ale cena była zbyt wysoka. Po prostu bajka, brawo Sony ;)

Jakby tego było mało, dostajemy Mortala na Vite... Dobrze, że obecnie mam ograniczony budżet, bo prawdopodobnie leciałbym teraz do sklepu po Vite :P

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman AC jest po polsku na PSS, znaczy napisy PL

Edytowane przez pio_89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej oferta na PSV świetna. Gdyby nie PS+ to bym o Vicie nawet nie myślał a tak starczy tylko poczekać na jakąś dobrą ofertę (czyli 600-700zł za samą vitę bez dodatków) w normalnych sklepach i biorę vitę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie spróbujesz na alledrogokropkapeel ?

Tam już masz od 600zł nówkę bez niczego poza karta pamięci 4gb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idealnie super wiadomosc z tym batmanem bo mysllalem ze ten miesiac dla mnie bedzie stracony,bylem zawiedziony vanquishem i limbo,balem sie ze dadza u3 lub u2 a tu swietny batman uratowal miesiac tym bardziej chetnie zagram bo przed wczoraj ogladalem batman Mroczny Rycerz Powstaje wiec klimatem batmana jestem nasaczony tym bardziej ze jak dla mnie to najlepszy batman w historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, w pewnym sensie szkoda że zmieniam pracę. W nowej przez rok będę musiał flaki wypruwać by w niej zostać ale warto będzie bo pieniądze będą dobre. Tylko na granie będzie mało czasu. A właśnie kupiłem kartę 32gb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×