Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo, ile w tym roku przygotowałeś zdrapek do pss? ;P

W zeszłym miałeś dwie i żadnej nie wykorzystałeś. Osobiście wątpię by wrzucili jakąś super obniżkę przy obecnym stanie ps+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie przecenią to, co już wcześniej parę razy przeceniali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo, ile w tym roku przygotowałeś zdrapek do pss? ;P

W zeszłym miałeś dwie i żadnej nie wykorzystałeś. Osobiście wątpię by wrzucili jakąś super obniżkę przy obecnym stanie ps+.

Mam prawie dwie. Moja wiara w promocje SCEE niepoprawnie optymistyczna :happy:

A tak na marginesie przedłużenie plusa o 3 miechy to chyba dobry ruch.

Duża większość ma do czerwca 2013, będą wtedy "na musiku" duze prawdopodobieństwo że wtedy nie będzie żadnej promocji.

Tak czy siak mam do 7go czas do namysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zostawiłem sobie 123zl na ps store na pół roku na ps+, a tu taka niespodzianka. Styknie mi na 9miesięcy, albo na 6 i jakąś gierkę. Np. gta 4

Edytowane przez polklop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy, które są aktualnie w promocji dla posiadaczy plusa (chodzi mi głównie o dodatki do GTA IV) będą dostępne do środowej aktualizacji, czy dłużej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w piątek 7 grudnia będzie jeszcze promocje aktualna na te 3 miesiące ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy było ale przeglądałem dzisiaj sklep na Vicie i znalazłem Stardust Portable za darmo w plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami zaczynam tęsknić za konsolą Microsoftu lecz wraz z kolejnymi aktualizacjami PS+ przestaje ;)

Tyleee gier, tak mało czasu...

mam dokladnie te same przemyslenia...dla batmana wykupilem plusa. narazie na 3 miechy na probe ale mysle ze go splatynuje w ten czas :) najgorsze w tym wszystkim ze nie mozna grac po wygasnieciu czlonkostwa ;/ to boli jak drzazga w .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, poza tym Plus jest tego wart aby mieć go cały czas więc problem ponownego grania sam się rozwiązuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa akurat przygodowe tak i to pociesza. co nie zmienia faktu ze kto daje i zabiera...heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt Cie nie zmusza do wykupowania. Dają nam świetną usługę wartą groszę o której użytkownicy innej konsoli mogą tylko pomażyć a ludzie jeszcze narzekają eh

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta cudowna usluga...nie badz smieszny...nie oszukujmy sie dopiero od niedawna zaczeli dawac sensowne gry...i takie gadanie ze nikt mnie nie zmusza jest infantylne...jasne ze mnie nikt nie zmusza...sony jedynie kusi, robi to ciut lepiej niz do tej pory dlatego sie skusilem.co Ci sie nie podoba ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest temat do porownywania.wyrazilem swoje zdanie na temat polityki sony dotyczacej oferowanej uslugi ktora sledze od dluzszego czasu i poprostu pewne zagrania mi sie nie podobaja...chyba od tego jest temat nie ?? nie musze sie slinic i klaskac kiedy cos mi sie nie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie poł roku dali gry o łącznej wartości ponad 600 zł które kosztowały 10 razy mniej. No wybacz ale jesli to nie jest ciekawa opcja zwłaszcza dla osób zaczynających swoją przygodę z grami konsolowymi to chyba żyjesz w innym świecie. No ale wiadomo że chciałoby się jeszcze więcej, sam bym chciał, ale trzeba być zadowolonym z tego co jest bo na next genach może już nie być tak kolorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cie. Zadałem tylko pytanie, zapewne nikt odrazu sie nie ślini. Dla mnie to poprostu wygodne, zapłace raz ba nawet z kumplem się zrzucam i grania w pizdu ;-) Każda opcja ma swoje plusy i minusy ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zaczynam dopiero przygody kolego mialem wszystkie pleje i xboxy pamietam czasy pegasusa atari i commodore ( nie wiem jak TY ) ale mniejsza z tym...argument ze dali znizki na gry jest słaby. co mnie to interesuje ze bylo taniej jak tytuly byly czesto ( nie zawsze ) poprostu słabe. zreszta wciskanie ludziom czegos co sie slabo sprzedaje na sile ( np singstar ) lub smieszne aktualicacje co pare tygodni albo chociazby badziewna zmiana layoutu ps store to dla mnie wady. powtarzam dla mnie.baw sie dobrze ciesze sie ze jestes zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wiem bo pamiętam jak sie grało w contre z sąsiadem ;-) Konsol też troche miałem, i ps3 jestem najbardziej zadowolony. Mi np. Singstar podchodzi fajna zabawa ze znajomymi. W pracy co roku organizują impreze firmową i zawsze jest singstar ;-) Ale każdy ma swoje zdanie, więc trzeba je szanować.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byl post akurat do kolegi wyzej.dobra nie spamujmy...dokladnie trzeba szanowac cudze poglady nawet jesli radykalnie sie roznia od naszych

Edytowane przez Gameros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego zdanie szanuję ale argumenty są wyssane z palca :) Bo co ma zmiana layoutu ps store do Plusa ? Gry które są wrzucane w Plusie są często hitami ostatnich lat, tak jak np. Red Dead Redemption, Infamous 2 czy Deus Ex, więc chyba się nie sprzedawały tak słabo.. Racja nie róbmy offtopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje troche sie zagalopowalem z tym layoutem.reasumujac miejmy nadzieje ze sony nie tylko utrzyma obecny poziom ale bedzie go podwyzszac ( oczywiscie nie tylko w kontekscie plusa )

Edytowane przez Gameros
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie róbcie offtopu, nie trzeba co kilka stron pisać tego samego.

Jaki koń jest każdy widzi, jakie są plusy i ten jeden minus PS+

każdy głosuje swoim portfelem czy podoba mu się PS+ czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×