Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

A istnieje możliwość wyciągnięcia 1000$ z pustej kieszeni?

teoretycznie widziałem jak jeden magik takie rzeczy robił na pokazie ;)oczywiście z tym 1000 dolarów ale jak będe znowu na pokazie to poproszę o grę której nie ma na pss żeby wyciągnął jak taki kozak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet starsze gry co tydzień są wrzucane do PS Store, więc teoretycznie w PS+ mogą na grudzień zapowiedzieć grę w której na dziś dzień w PS Store nie ma.

Np tydzień temu wrzucili Kingdoms Of Amalur: Reckoning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej paki oni dostają jeszcze gry na PSone? też chcę :banana:

Ciekawe czy istnieje możliwość dostania gry, której obecnie nie ma w PSStore :rofl:

Spokojnie my też będziemy dostawać gierki z PSO xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info z neogaf :

So apparently, Europe are getting Vanquish and Limbo next month.

Treat it as a rumour for now. Apparently they were on an advert in Empire mag

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jakby to się potwierdziło. Limbo już mam, ale Vanquish to jedna z tych gier, którą zawsze mam kupić i zawsze pojawia się jakiś ważniejszy wydatek, pamiętam że demko było genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, darowanemu koniowi... Limbo genialne, a Vanquish z tego, co widziałem, też trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więcej będzie, bo chyba Vanquish to nie ta gra AAA jedna z najlepszych w tej generacji.

Przypuszczam, że w grudniu możemy dostać Uncharted 3 jeżeli chodzi o AAA - coś chyba kiedyś było że ma być action-adventure AAA. Kto miał kupić już i tak kupił (Sony nie będzie jakoś wielce stratne), a kto grą nie był dotychczas zainteresowany dostanie w plusie i może kupi jakieś DLC (jeżeli są bo się nie orientuje w tym temacie).

Jeszcze spytam: czy w zeszłym roku były jakieś ciekawe zniżki dla plusowiczów z okazji świąt?

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vanquish- średniak, mnie jakoś nie zachęca; chyba pierwszy tytuł w ps+ którego w ogóle nie mam ochoty pobrać a limbo po demie (choć lubię "inne" gry) bym nie kupił tak za free chętnie zagram...

a jeśli chodzi o ten 3 tytuł to U3 nie ma w PSS więc mam nadzieję, że go nie dostaniemy bo ograłem już i więcej nie mam chęci :D

Jednak chętnie bym przygarnął 1szą albo 2gą część za darmo...

Mamy duże szanse na któryś Uncharted bo gra jest AAA i do tego wysoko w rankingu... ewentualnie GTAIV albo AC któryś (ten ostatni ma IMO duże szanse trafić do PS+)...

IMO Sony jest wygodne- nie dają exów bo musieliby za nie zapłacić a tak płacą za to inni wydawcy zapewne :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze spytam: czy w zeszłym roku były jakieś ciekawe zniżki dla plusowiczów z okazji świąt?

Było dużo zniżek w stylu gra na pss jest za 200 -240 zł , a ty możesz kupić za 100. Było tam na pewno deus ex, dead island , rayman , driver - w tamtym czasie świeże gierki.

Co do vanquish i limbo , to się super cieszę. Pierwszy miesiąc ,w którym są 2 gry , w które bardzo chciałem zagrać, ale jakoś się nigdy nie wpasowały w mój kalendarz zakupowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vanquish jak dla mnie bardzo slaba gra limbo tez cienko,czyli najlepszy byl pazdziernik w ostatnich miesiacach gdzie dali re5,bulletstorm,liczylem na cos wiecej na swieta,mam nadzieje ze uratuja ten miesiac jak dla mnie i dadza jakiegos assasina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Limbo, o którym powiedziałem sobie - może i klimat ma, wszystko ładnie, ale za 3-godzinną pierdółkę 50 złotych tym chciwusom nie dam za nic. I nie będę musiał. Vanquish już nie dla mnie, bo grę ograłem dwa lata temu, absolutnie jedna z najlepszych gier w swoim gatunku, unikalna mechanika, świetna oprawa, wydajność na najwyższym poziomie, do tego trudna w ch**, tak samo bezlitosna i skilla wymaga, tylko krótka trochę. Może zdążę szybko swoją kopię pudełkową sprzedać/wymienić. Ostatecznie jednak niewiele dostajemy, Limbo 3h + Vanquish na 4-5h, czyli zabawy na dwa wieczory. Z reguły hojne Square mogłoby pomyśleć o jakiejś dużej obniżce Sleeping Dogs na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limbo bardzo chętnie ogram natomiast Vanquish jest bardzo fajnym tytułem. O ile samo przejście jest raczej łatwe o tyle wyższe poziomy trudności to już wyższa szkoła jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vanguish fajny ograłe jakis czas temu ale zagram jeszcze raz a limbo to obowiązkowa pozycja dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żadnej z tych gier nie miałem pojęcia, ale oglądając gameplay Limbo jestem zachwycony klimatem tej gry. A Vanquish to niezła nawalanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limbo jest czyms na ksztalt Machinarium badz Journey, czyli gimbaza tego nie polknie hehe. Swoja droga wlasnie myslalem o zakupie Limbo za 47 ale .. wiedzialem, ze albo bedzie obnizka/pojdzie to do Plusa. Serio strach kupowac jakakolwiek gre teraz w wersji cyfrowej ;) Skusilem sie na Uncharted, wedlug mnie nie bedzie jedynki bo dopiero co wyszla w Essentials. Poodbnie GOW 3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×