Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

@gabratar Najpierw na PsV a miecha później Ps3...

A szkoda :P Nigdy nie byłem takim masochistą aby kupować w dniu premiery :P

Ale cena nie będzie straszna, więc się sprzeda za kilka zł PS3 + dorzuci $$ i będzie PS4 ;)

Swoją drogą czekam ze zniecierpliwieniem aż się wyjaśni co z PLUSEM dla PS4, co z dotychczasowymi grami z PS3 itp. itd.

Plusa na początku nie bedzie z powodu braku gier które mogli by dawać, niestety plan z dawaniem gier z Ps3 działajacych na ps4 też padł z powodu braku wstecznej kompatybilności nawet z grami kupionymi z PSS...a w obecne gry z ps3 bedziesz mógł sobie pograć jak kupisz je w usudze Cloud stworzonej przez Gaikai...niestety Sony nie bedzie interesowało że juz kupiłeś jakąś grę na pss dla ps3 i bedziesz musiał zapłaci drugi raz zeby dostac kawałek chmurki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME był za 54 a ME2 ca 89 a nie 68. Potem zmienili jakiś przelicznik walut i wszystkie gry trochę podrożały.

Obydwaj nie mamy racji :)

Mam mój stary spis gier z PS Store w Wordzie i od dawna było 99

Widocznie pomyliłem z innym tytułem od EA

co nie zmienia faktu że wyjściowa cena jest wysoka i nawet obniżka -50 % nie będzie szczególnie atrakcyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I dlaczego ja sprzedawałem Vite? Najpierw pocisneli Wipeout a teraz MGS... Nosz urwał nać :banana:

Chciałem kupować Joe Danger ale dałem sobie siana, jak widać to chyba dobrze zrobiłem.

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlaczego ja sprzedawałem Vite? Najpierw pocisneli Wipeout a teraz MGS... Nosz urwał nać :banana:

Wczoraj miałem kupić MGS, dopiero miałbym co żałować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy będzie w najbliższym czasie promocja na zakup Plus'a ? Zwlekałem, zwlekałem sam nie wiem po co. Teraz wiem, że jego zakup prędzej czy później musiał nadejść. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy będzie w najbliższym czasie promocja na zakup Plus'a ? Zwlekałem, zwlekałem sam nie wiem po co. Teraz wiem, że jego zakup prędzej czy później musiał nadejść. :)

Nic o tym nie wiadomo. W tym tygodniu skończyła się promocja na plusa 90dni. A w okresie świątecznym chyba też była promocja na roczną subskrypcję, wiec troszkę minie zanim dadzą następną promocję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie FPS ;) Jeżeli nie grałeś to powinieneś ograć.

niby tak ale blisko całej serii do zwyczajnych strzelanek :D

grałem w 1. na pc jeszcze, nie było złe ale nie "przekonuje" mnie ta seria w ogóle. Może spróbuję w późniejszym czasie - na razie kończę główny wątek SD i biorę się za InFamous2 w końcu i w między czasie Dead or Alive 5 zagości.

zwyczajne FPS /i pseudo RPG jak massEfect/ mi się jakoś przejadły ostatnio, za infamous'em przemawia obsługa MOVE i świetna fabuła :)

co do plusa na PS4- będzie na bank prędzej czy później bo był la liście usług szykowanych dla PS4 (slajd na meeetingu) a po za tym nie zrezygnują z usługi, która daje im pewną kasę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do plusa na PS4- będzie na bank prędzej czy później bo był la liście usług szykowanych dla PS4 (slajd na meeetingu) a po za tym nie zrezygnują z usługi, która daje im pewną kasę :biggrin:

Ja też wypatrzyłem ów zakładkę PLUSA :P Więc będzie na 100% tylko co dadzą w PLUSIE na początku ;) Nic bo nic nie będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do plusa na PS4- będzie na bank prędzej czy później bo był la liście usług szykowanych dla PS4 (slajd na meeetingu)

Proszę dowód: :biggrin:

PS4-Gaikai.png

ps4-event_0204_ENT_550x367.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed konferencją już mówili, że plus przejdzie dalej.

A na start dadzą coś startowego w końcu to tylko wypożyczenie :)

---------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że będzie wcześniej czy później.

Na razie tylko nie chcą zdradzać szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie poruszonego tu tematu Mass Effect. Może ktoś powiedzieć na jak długi czas gry przewidziane są części 1 i 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z 30-40h, na każdą część.

No bez przesady. Zależy czy platynę chcesz robić. Z tego co pamiętam, jak sam przechodziłem na PC, to jedynka jest na jakieś 15-17 h, z kolei dwójka na 20-25 h. w zależności od robienia misji pobocznych. Bez względu na wszystko, to i tak obiecujący wynik ;) Z trójką jest podobnie - koło 20-25 h. Przy platynowaniu każda 40+.

Ale, żeby tak totalnie nie off-topicować, to zestaw chyba odzwierciedla prośby fanów z ankiety, którą udostępniono, z pytaniem o gatunki. Mass Effect 3 jako action/rpg i DoA5 jako bijatyka, gdzieś tam spodziewać się można niebawem kolejnego FPSa (?), choć na tą chwilę trudno mi przewidzieć, co mogłoby się w PS+ pojawić. Tytuły na marzec są obiecujące. Jeden z gatunku tych największych, drugi z gatunku tych "Must play", choćby dlatego, że nie wydany w PL, no i trzecia krótka/prosta gra, do której będzie można zawsze wrócić.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś tam spodziewać się można niebawem kolejnego FPSa (?), choć na tą chwilę trudno mi przewidzieć, co mogłoby się w PS+ pojawić. .

Wydaje mi się, że w najbliższych miesiącach możemy spodziewać się Fifa Street i SSX. Gier sportowych w plusie brak a ile można dawać fpsy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj długo, praktycznie od lipca (czyli nowego rozdania PS+) niemal co miesiąc jest jakiś FPS lub gra zbliżona gatunkowo...

mnie już to nudzi bo ciągle jak jest FPS to od EA a akurat gier tej firmy wręcz nie trawię :D

Przydałyby się jakieś wyścigi w końcu z prawdziwego zdarzenia (F1 od codemasters np) albo coś na PSMove typowo...

a jak FPS to Killzone multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wy bierzecie info o wynikach ankiety. Chris powiedział, ze wyniki ankiety dotyczącej gatunków gier w plusie zostana zaprezentowane za jakiś czas. Wykres, ktory był dołączony do głosowania przedstawial jak do tej pory rozkładają się gatunki gier w PS+, a nie aktualny stan głosowania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem wczoraj kod na ps plusa 90 dni. Czy mam go wykorzystać natychmiastowo czy mogę poczekać do czerwca( jak będzie więcej wolnego)?

I mam pytanie: widzialem w MM zdrapki na ps plus za 60 zł czy zakupie je w maju czy w sklepach już ich nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pograł w ME3, ale nie grałem w poprzednie części. Dodam do listy pobierania i poczeka na lepsze czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym chciał więcej gier w stylu Ratchet, Jak & Daxter. Albo sportowe typu FIFA Street.

Z tego update chyba tylko DoA zassam. I Joe Danger 2 obczaję ;D

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Powiecie może, czy da się normalnie grać w Mass Effect 3 gdy się nie grało w część pierwszą i drugą?

Nie zamierzam ich kupować ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie się da...

Ale dla znajomości fabuły, warto zapoznać się z poprzednimi odsłonami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej. Powiecie może, czy da się normalnie grać w Mass Effect 3 gdy się nie grało w część pierwszą i drugą?

Nie zamierzam ich kupować ;-)

Witam

No dobrze by było abyś się z fabułą zapoznał :P

MAŁA PODPOWIEDŹ: Na PC ów gra tj. 1 i 2 dużych wymagań nie ma a i dostępność jest bezproblemowa ;) Więc jak coś zawsze możesz nadrobić zaległość, a że jakoś długa nie jest to zdążysz do premiery ME3 w PLUSIE.

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można obejrzeć streszczenie fabuły Mass Effect, które było dodane do Mass Effect 2 na ps3 i zagrać w dwójeczkę, która jest fenomenalną grą, a potem 3.

Mass Effect na PS3 jest fatalnie (moim zdaniem) zrobiony i jeżeli nie jest się wielkim fanem ME to nie radzę się za nią brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×