Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No tak, tylko że to chyba tylko pierwsza część. Dwójka cały czas kosztuje 69 zł ...Trochę szkoda bo przecież na płycie były conajmniej 2 częsci...

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie grali to na pewno super sprawa. Dodatkowa gierka z plusa. Miło ze strony Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajna niespodziewajka... Oby takowych więcej ;) Aczkolwiek przydałaby się jakaś zniżka na dwójkę do kompletu. W sumie tylko 'trójkę' mam ograną.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może celowo dali tylko jedną część, żeby ludzie złapali hype na nowego God of Wara. Dając za dużo niektórzy mogliby uzyskać efekt "przesytu" Kratosem i nie kupiliby nowej odsłony zbyt szybko.

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posted on 27 February, 2013 at 12:12 pm by crackalakaling

Nice, but already got the 1st hd collection. Any chance for the 2nd hd collection for free or atleast discounted? Now that would be awesome.

Posted on 27 February, 2013 at 12:18 pm by Chris Howe

It won’t be free but there might be a little more news next week

Ewentualne obniżki na pozostałe części w przyszłym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... zupełnie sie nie spodziewałem, że ps+ będzie tak rozpieszczać ;) Kiedy kupowałem ps+ (okres darmowego Shifta 2) to myślałem, że będzie świetny stuff przez 2 miesiące a później będą nas karmić jakimś syfem... ale tutaj z miesiąca na miesiąc doskonałe tytuły ;D oby tak dalej Sony! To ps4 biore w premierę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of war z ps+. Kocham Sony <3 Miałem poczekać, aż zrobią trylogię na premierę Assencion, ale teraz to sobie pogram w pierwszą część.Mimo wszystko czuję, że chcę mieć wszystkie części na półce, bo odkąd mam ps+ nie kupiłem żadnej gry. Tak w ogóle to mam pytanie o samą usługę. Wiadomo co się stanie z ps+ po premierze ps4? Bo w sumie chyba już nie będą jej wspierać i w takim razie co z grami, które w niej mielismy? Przepadną? Bo w sumie kiedys za kilka lat fajnie byloby odpalic jakąś gierkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wiadomo, unika się oficjalnych informacji. Jedynie zapewnienia że nie mamy co martwić się o przyszszłość PS+ czy coś w tym stylu

gry nie przepadną tak długo jak będziesz miał abonament

osobna kwesta jest taka że mogą nie dawać nowych gier do PS3, lub dawać w niezadowalającej ilości

reszta to spekulacje, może na E3 odkryją jakieś karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie złe nie jest, ale to multi typu można grać ale po co

z gatunku TPS jedno z lepszych, ale to nie jest najlepszy gatunek do multi

dla mnie to jest jedyne multi w jakie warto dzis zagrac na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez pierwsze pół roku- rok to można być pewnym, że 90% gier z ps4 będzie też na ps3- szczególnie te nie exy bo żadne studio raczej nie porzuci tak dużego rynku zbytu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może celowo dali tylko jedną część, żeby ludzie złapali hype na nowego God of Wara. Dając za dużo niektórzy mogliby uzyskać efekt "przesytu" Kratosem i nie kupiliby nowej odsłony zbyt szybko.

To jest wlasnie swietne, ze daja pierwsza czesc. Nie narzekam, ale gdy w plusie mamy gry typu drugi Batman, trzeci Mass Effect czy drugi Dead Space to az sie prosi tez o pierwsze czesci .. albo chociaz zniki. Ja gralem tylko w demo GOW 3 ( no i ta gowniana bete multi) wiec pierwsza czesc jest czyms swietnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW HD po dwóch tygodniach utraci ważność, czy dalej będzie można grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna SCIAGAC przez 2 tygodnie, a grasz dopoki masz plusa

dodać do listy pobierania może przez dwa tygodnie, a ściągnąć grę i grać może do końca abonamentu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up przeciez to napisalem.

Nie do końca, bo nie musisz ściągać w ciągu tych dwóch tygodni, wystarczy tylko że dodasz grę do listy pobierania, a ściągnąć możesz kiedy tylko Ci się zachce (oczywiście przy zachowaniu subskrypcji PS+).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up No to naprawde robi ogromna roznice... czy sciagne czy dam do listy pobierania...

:wallbash: Tak jest różnica, jak jej nie widzisz to twój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest darmowy Esentials: DeusEx Human Revolution w PS+. To jest pelna gra czy wersja probna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe bo chyba nigdzie o tym nie pisali, a jest dostepny darmowo, przypadkiem jak przegladalem dostepne gry na pss to sie rzucilo w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak nigdzie o tym nie pisali, dziś to odkryłeś. Gratulacje

Masz w pierwszym poście o tym od pół roku, wystarczy przeczytać nazwe tematu

Edytowane przez pablos_83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie aby sobie odpuscili Plusa tak latwo przeciez jest Vita dla ktorej tez jest plus jest młodą konsolą i gierki musza dochodzić do oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×