Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie osobiście średnio gierki podeszły. DoA obczaje z ciekawości ale z bijatyk mortal mi chyba wystarczy. Mass Effect - nie lubie FPSów mam nadzieje że warstwa RPG nadrobi, nie grałem też w 1 i 2 i raczej nie zamierzam więc zobacze jak to będzie

Mam nadzieje chociaz, że dziewcyznie się Joe Danger 2 spodoba:) Jest tam co-op ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam pytanie: widzialem w MM zdrapki na ps plus za 60 zł czy zakupie je w maju czy w sklepach już ich nie ma

60 zł to normalna cena za 90 dni więc powinny stale być :)

co do ME3- bez przsady, że nie można ograć tej gry bez grania w 1 i 2- w necie jest masa dokładnych streszczeń fabuły, wystarczy przeczytać co nie zmienia faktu, że mnie ME jako takie nie kręci zupełnie i nie mam potrzeby wszystkich gier z PS+ ograć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem taki przypadek że z kolegą byliśmy w sklepie po zdrapkę na ps+(kolega sb kupował). W sony centre była za 75zł na 90dni. Trochę się zdziwiłem i mówię im że to powinno chyba być za 60zł bo wszędzie tak kosztuje. A gościu mówi "w sklepie internetowym zawsze jest taniej, tutaj to normalna cena jest". Kolega powiedział że weźmie za te 75 już. Gościu mu to daje. Robi coś tam na kompie i mówi "ops.. rzeczywiście mamy błąd w komputerze, to jest za 60zł". I kupiliśmy za 60zł. To trochę dziwne, i to jeszcze w centrum sony :/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up- zdrapki nie muszą kosztować tyle co w PSS to tak dla ścisłości- już nie raz widziałem zdrapki PS+ na rok nie za 195 a za 219 (mediamarkt/saturn) więc mogło być tak, że mieli do tej pory jakąś starą cenę, której się "nauczyli" i dopiero po zeskanowaniu im wyszło 60zł...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze w ME3 na PC moze importowac postac z ME2:D Nie wiem czy da sie na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 też można importować, jeśli ma się save'a z dwójki na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Na Blogu PlayStation niedawno pojawił się wpis, w którym znalazła się informacja, że tryb multiplayer w Uncharted 3 będzie darmowy dla tych, którzy opłacają abonament PS Plus."

Edytowane przez SadamPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeah, bedzie platynka! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja poproszę linka do ów treści ;) Która swoją drogą BARDZO MNIE cieszy bo nigdy nie grałem w Uncharted :P (ale nadrobię obiecuję :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja poproszę linka do ów treści ;) Która swoją drogą BARDZO MNIE cieszy bo nigdy nie grałem w Uncharted :P (ale nadrobię obiecuję :P)

na głównej jest, a ja tam mam swój egzemplarzyk na półce, ale za to będzie wielcej ludzi, mmmm ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up no raczej, singiel pewnie waży z 25GB :D to raz a dwa nadal musi się sprzedawać pudełkowe uncharted3 :)'

mnie to lotto bo multi w u3 jest po prostu słabe- grając miałem wrażenie, że dali bo musieli tylko i wyłącznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka reanimacja trupa, w U2 swego czasu dali wszystkie DLC za free

Tu trochę inna idea, dadzą za free multi, ewentualnie zarobią na DLC których jest cała masa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa czyli to jednak Multi Uncharted 3 to totalna lipa? Obada się :P Ale nie pierwszy raz słyszę taką opinię....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie złe nie jest, ale to multi typu można grać ale po co

z gatunku TPS jedno z lepszych, ale to nie jest najlepszy gatunek do multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z U2 jest to gorsze multi, ale skoro nie miałeś do czynienia z U2 to raczej nie będziesz miał się do czego odnieść ;) Jednak w U3 (moim zdaniem oczywiście :D) Uncharted 3 ma zaje..y co-op, w który jest ciekawszy od tego z U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie cieszycie sie zbyt szybko , nie czytalem oryginalnej tresci , ale wydaje mi sie , ze moze chodzic tylko o darmowy dostep w przypadku braku online pass , a nie caly tryb do pobrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie multi w U2 to najlepsze multi w jakie grałem, więc jeśli w trójce będzie choć trochę zbliżone to ja już jestem kupiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie cieszycie sie zbyt szybko , nie czytalem oryginalnej tresci , ale wydaje mi sie , ze moze chodzic tylko o darmowy dostep w przypadku braku online pass , a nie caly tryb do pobrania

albo będzie tak jak z killzone mp;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile razy na tym samym koncie można sobie wykorzystywać ps plus na 90 dni i czy trzeba mieć do tego kartę debetową czy kredytową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile razy na tym samym koncie można sobie wykorzystywać ps plus na 90 dni i czy trzeba mieć do tego kartę debetową czy kredytową

Karta musi być wypukła, nie ważne czy debetowa, czy kredytowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś darmowy PS+ na 90 dni? Bo już nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatny za 59 zł na 90 dni, ewentualnie jakiś gratis do gry np teraz GOW

Darmowe są tylko na 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×