Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

czyli za 59zł będę miał jeszcze przez kolejny rok ?

za 59 zł mniej czyli za 136 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy razem z plusem powinniśmy mieć dostęp do dodatków edycji cyfrowej ?

- dostęp do gry hitman : wyzwanie snipera

- przebranie Deus Ex

- pistolet Zenith

- tryb kontrakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tego pistoletu i przebrania, ale odpaliłem Hitmana, żeby sprawdzić - "menu" ma dwie opcje: fabuła i kontrakty. Odpaliłem kontrakty, nic mi się nie ściągało. Zagrałem kontrakt tutorial i wyłączyłem. Bez problemu odpaliło się wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@matit

Jeżeli chodzi o tryb kontrakty to wiem, że pass jest darmowy do ściągnięcia z ps store.

Ale chciałbym się dowiedzieć jak jest sytuacja z pozostałymi dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... wiem, że to 136 zł to cenowo super hiper okazja, ale jako że plus kończy mi się pod koniec roku dopiero - myślicie że warto na kolejny go przedłużyć biorąc pod uwagę zawirowania na rynku i wchodzenie nowych generacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowej generacji też będzie plus więc warto brać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie ale pewnie nie od razu i na początku gry będą do kitu, a druga sprawa czy na koneic generacji wsparcie dla ps3 w plusie bedzie coraz slabsze (bo w koncu koniecz zycia konsoli) czy coraz lepsze (niższe koszty) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry będą do kitu pewnie dlatego że nie będzie żadnych gier na ps4...a nie dadzą Ci za darmo Killzone'a od razu...a wsparcie dla Ps3 będzie pewnie nawet lepsze...w końcu dalej ludzie będą grali na tej konsoli i nie będą chcieli płacić znowu za te same gry byle pograć w nie na ps4 za pomocą gaikai...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w skróce - warto wykupić tego plusa na 2014 rok ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co tego pistoletu i przebrania, ale odpaliłem Hitmana, żeby sprawdzić - "menu" ma dwie opcje: fabuła i kontrakty. Odpaliłem kontrakty, nic mi się nie ściągało. Zagrałem kontrakt tutorial i wyłączyłem. Bez problemu odpaliło się wszystko.

ja na PSN UK klikając w storze do zassania hitmana zassały mi się 4 rzeczy: gra, sniper chellange, pistolet zenith i ubranko deus exa, wiec jak Ci sie to nie zasysalo, to chyba PL Store tego nie ma ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja mam zamiar wymęczyć moją konsolę do końca, a mam moją slim od 2 lat ;) Nad PS4 pomyślę dopiero jakiś czas po premierze, gdy konsola trochę stanieje i będzie więcej gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@shuji - Myślę, że tak. Konsola powinna być nadal wspierana :D

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry będą do kitu pewnie dlatego że nie będzie żadnych gier na ps4...a nie dadzą Ci za darmo Killzone'a od razu...a wsparcie dla Ps3 będzie pewnie nawet lepsze...w końcu dalej ludzie będą grali na tej konsoli i nie będą chcieli płacić znowu za te same gry byle pograć w nie na ps4 za pomocą gaikai...

Dokładnie, ja mam zamiar wymęczyć moją konsolę do końca, a mam moją slim od 2 lat ;) Nad PS4 pomyślę dopiero jakiś czas po premierze, gdy konsola trochę stanieje i będzie więcej gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam uważam, że zakup PS+ i PS4 w niczym sobie nie przeszkadzają ;)

na PS4 warto będzie się skupić na exach + ewentualnie jakieś nowe marki ciekawe a resztę ogrywać wersjach PS3 albo kupując samemu albo czekając aż wpadnie do PS+- a póki co dostajemy głównie same nowe tytuły- SleepingDogs nie miały nawet 6 miesięcy jak weszłydo PS+ jak dorze pamiętam, teraz hitman itd można wymieniać.

Ja w każdym razie na PS4 na pewno skupię się na exach-> pierwsze co kupię to Infamous i Killzone. A dla innych gierek PS3 z PS+ jak znalazł.

Co do terminu zakupu "czwórki"- z tym mam już teraz dylemat:

jak wiadomo na jesieni mamy premierę gry tego i przyszłego roku- nowe GTA, które i tak wychodzi tylko na tą gen. Jak wiadomo to gra must have a na przejście GTA zwykle potrzeba mi było ok 6 miesięcy więc myślę, że się wstrzymam z zakupem czwórki aż ukończę GTA - bo mając GTA PS4 by leżało na półce tylko i zbierało kurz przez większość czasu. Chyba, że wyjdzie GTAV na PS4- to by zmieniło wiele xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, ja raczej nie kupię szybko PS4, raczej zostanę przy obecnej konsolce - jest jeszcze tyyyyyyyyle tytułów do ogrania, których nie mogłem tknąć na moim złomie-PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakup PS4 po premierze uzależniam od jej dodatkowych możliwości (wszelkiej maści multimedia, mkv i tego typu stuff), mam masę tytułów z 3 do ogrania. Zakup 4 tylko dla gier, spowoduje, ze kupka wstydu jeszcze bardziej urośnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy razem z plusem powinniśmy mieć dostęp do dodatków edycji cyfrowej ?

- dostęp do gry hitman : wyzwanie snipera

- przebranie Deus Ex

- pistolet Zenith

- tryb kontrakty

Ponawiam pytanie.

Czy ktokolwiek z polskim PS Store otrzymał te dodatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie chyba było czy kupując grę wcześniej niż z Ps+ dostał ktoś te dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale pytanie chyba było czy kupując grę wcześniej niż z Ps+ dostał ktoś te dodatki.

Pytanie dotyczyło Hitmana z aktualizacji majowej dla użytkowników Plusa, nie kupnej wcześniej, aż tak szalony nie jestem.

Jako, że użytkownicy posiadający konta w Anglii dostali te dodatki razem z samą grą, i do tego żadnej fali nienawiści na forum w związku z brakiem tych dodatków na forum nie widziałem, myślałem że jestem odosobnionym przypadkiem.

Stąd było to pytanie.

Edytowane przez Walter_ODim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatku snipera to nawet w PL Store nie ma

kontrakty są za free

Fali nienawiści brak, bo do dymania przez SCEP można było się już przyzwyczaić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na świątecznej promocji za około 99zł, ale dodatków nie otrzymałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 dostęp do gry hitman : wyzwanie snipera

2przebranie Deus Ex

3pistolet Zenith

4tryb kontrakty

4 jest, 2 i 3 to żadna strata. Tylko 1 żal. pytał ktoś o ten brak na fanpageu playstationpolska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×